آمادگی کامل مرزبانی برای اربعین

فرمانده مرزبانی فراجا از آمادگی کامل مرزبانان برای ماموریت اربعین و تسهیل تردد زائران خبر داد.

به گزارش باراناخبر، سردار احمدعلی گودرزی در جلسه هماهنگی ستاد اربعین فرماندهی مرزبانی فراجا با بیان اینکه خدمت به زوار اربعین یک توفیق است، گفت: نگاه ما به اربعین سرور و سالار شهیدان اعتقادی است و خدمت به زائران هموطن و زائران کشورهای همسایه توفیق عظیم برای مرزبانی است که در این راستا باید برای خدمات رسانی بهتر کوشا باشیم. تلاش برای امام حسین (ع) انتها و خستگی ندارد، پس باید با تمام وجود برای تسهیل تردد زائران و امنیت آنها در مرزها اقدام و عمل کنیم چرا که باعث خیر و برکت در اقدامات مرزبانان می‌شود.

گودرزی با تأکید بر اینکه مرزبانان بر خادمی زائران اربعین افتخار می کنند، ادامه داد: هر چه انسان در این راستا سختی و تلاش داشته باشد، بیشتر در مسیر کمال قرار می‌گیرد، مرزبانان خاک پای زائران امام حسین (ع) را طوطیای چشم خود کرده و حسب وظیفه خود همچون سنوات گذشته و همگام با خیل عظیم عاشقان، آماده هر نوع خدمتگزاری و عرض ارادت ویژه، با صلابت و قدرت در ایام اربعین خواهیم بود.

فرمانده مرزبانی فراجا تصریح کرد: در اربعین پیش رو مرزبانان به طور صد درصدی آمادگی خدمت‌رسانی و تسهیل تردد زائران اربعین حسینی را در اولویت‌کاری خود قرار داده‌اند. همچنین  دستورات لازم برای برگزاری هر چه بهتر خدمات رسانی مرزبانان به زائران اربعین صادر شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا