ورزشی

آلمیدا: لیگ ایران بسیار رقابتی است/ همه چیز خوب پیش می‌رود

سرمربی سپاهان می گوید همه چیز خوب پیش رفت و تیمش باید برای پیروزی مقابل مسی به میدان برود.

به گزارش باراناخبر، هوگو آلمیدا در نشست خبری پیش از دیدار سپاهان مقابل مس کرمان گفت: فردا بازی سختی داریم. مس کرمان مربی خوب و تیم خوبی دارد اما لیگ بسیار رقابتی است و ما باید در بهترین حالت خود باشیم. ما برای برد مقابل مس کرمان بازی می کنیم. مردم از ما انتظار دارند که قهرمان شویم و باید تلاش کنیم که تیم قهرمان شود. ما موقعیت ایجاد می کنیم اما در پایان روز، فوتبال همین است و گاهی اوقات نمی توانیم گلزنی کنیم.

وی ادامه داد: 5 امتیاز با پرسپولیس فاصله داریم اما می توانم بگویم هنوز شانس داریم. ما کادر فنی جوانی هستیم و نیاز به زمان داریم تا خواسته هایمان را به بازیکنان برسانیم تا بازیکنان از ایده های ما راضی باشند. مطمئن باشید روزهای خوبی در پیش خواهیم داشت.

سرمربی سپاهان در خصوص انتقال کریستیانو رونالدو به النصر عربستان و حضور چنین بازیکنانی در لیگ ایران گفت: بله، این امکان وجود دارد زیرا لیگ برتر ایران رقابتی است و می توان از چنین بازیکنانی استفاده کرد. در این سطح از فوتبال».

آلمیدا درباره وضعیت مانوئل فرناندز و تغییرات احتمالی و رفتن چند بازیکن سپاهان در نیم فصل گفت: مانوئل مصدوم بود اما خیلی خوب به کارش ادامه داد و این هفته به تمرینات گروه اضافه شده است. او در چند روز آینده آماده بازی خواهد شد، اما هرگز نمی دانیم کدام بازیکن مصدوم خواهد شد و چقدر طول می کشد تا بازگردد، اما در حال حاضر همه چیز خوب پیش می رود. در مورد تغییر یا رفتن باید بگویم که من هم فوتبالیست بودم و در فصل نقل و انتقالات همیشه شایعاتی وجود دارد. واقعیت این است که تغییر در تیم ما در حال رخ دادن است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا