ورزشی

آبادانی ها از بحران خارج شدند/ تثبیت صدرنشینی ذوب آهن  – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، پنج دیدار از هفته یازدهم بیست و پنجمین دوره لیگ برتر بسکتبال آقایان ایران امروز دوشنبه ۴ دی برگزار شد.

در نخستین دیدار این هفته، رعد پدافند هوایی مشهد مقابل پالایش نفت آبادان به میدان رفت و با نتیجه ۹۴ بر ۶۸ مغلوب تیم حریف شد. محمد حسن‌زاده با ۱۹ امتیاز، ۹ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۲۶ بهترین بازیکن شد.

در دیگر دیدار هفته یازدهم، تیم‌های فولاد هرمزگان و کاله به رقابت پرداختند و در نهایت این دیدار با برتری ۱۰۱ بر ۸۷ تیم کاله به پایان رسید. نصرت یازرلو با ۱۶ امتیاز، ۸ ریباند، ۵ پاس گل و کارایی ۲۸ بهترین بازیکن این دیدار بود.

صنعت مس رفسنجان در این هفته میزبان تیم مهرام شد و این دیدار را با نتیجه ۹۴ بر ۷۹ واگذار کرد. محمد جمشیدی با ۳۵ امتیاز، ۲ ریباند، ۳ توپ ربایی و کارایی ۳۱ به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

تیم ذوب آهن اصفهان در این هفته به مصاف تیم لیموندیس شیراز رفت و با نتیجه ۷۷ بر ۷۶ به برتری رسید. آرن داوودی با ۱۳ امتیاز، ۳ ریباند، ۶ پاس گل و کارایی ۲۱ بهترین بازیکن شد.

دیدار تیم‌های صنعت مس رفسنجان و آوران بازی در حال برگزاری است.

دیدار تیم‌های طبیعت و شهرداری گرگان در هفته یازدهم روز سه‌شنبه ۵ دی ماه ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا