فرهنگ و هنرکسب و کار برتر ایرانی

سریال بی گناه کی پخش میشه؟

خلاصه داستان سریال بی گناه

داستان سریال بی‌ گناه درباره شخصیتی به نام «بهمن مردانی» با بازی محسن کیایی است که پس از 25 سال متوجه می‌شود بیهوده او را راهی غربت و خارج از ایران کرده‌اند و نقشه و فریبی در کار بوده‌است. او تصمیم می‌گیرد به ایران بازگردد تا به واقعیت پی ببرد. همه شخصیت‌های اصلی سریال، از همان ابتدا در قسمت اول وارد قصه شدند.

سریال بی‌ گناه شخصیت های زیادی دارد و مخاطب با پیشرفت بیشتر قصه، بهتر در جریان روابط و نسبت خانوادگی آن ها قرار خواهد گرفت. ویژگی مثبت «بی‌ گناه» در شروع این بود که در کنار معرفی شخصیت‌ها، قصه نیز به جریان افتاد و تماشاگر از همان ابتدا متوجه شد با چه داستانی مواجه است. دانلود فیلم کمدی اجتماعی بی گناه را می توانید با کیفیت عالی از سایت هت فیلم انجام دهید.

تعداد قسمت های سریال بی گناه

سریال بی گناه برای پخش در 22 قسمت طراحی و ساخته شده است. این مجموعه فضایی مشابه مجموعه « هم گناه» دارد. گذشته از اسم دو سریال و بعضی عوامل مشترک آن‌ها، در «بی‌ گناه» مانند «هم‌گناه» شاهد یک خانواده با شخصیت‌های متعدد هستیم و قصه مستقل هرکدام از شخصیت ها در جریان داستان اصلی نیز روایت می‌شود. جدایی عاشق و معشوق در دوران جوانی که باعث به وجود آمدن ماجراهایی شده‌است و زنده شدن قصه این عشق پس از سال‌ها چندان بی‌شباهت به «هم‌گناه» نیست.

همان‌طور که در مجموعه «هم‌گناه»، تعدد شخصیت‌ها و نسبت خانوادگی آن‌ها با یکدیگر، باعث شد مخاطب دچار سردرگمی شود و از همان ابتدا کاملا در جریان نسبت شخصیت‌ها قرار نگیرد، در سریال «بی‌ گناه» نیز سوال‌ها و ابهاماتی درباره روابط شخصیت ها در ذهن مخاطب شکل خواهد گرفت. احتمالا طولی نمی‌کشد که با پیشرفت قصه، این پیچیدگی حل می‌شود. در هر دو ساخته مهران احمدی و مصطفی کیایی نیز شاهد نمایش برشی از گذشته شخصیت‌ها در دوران جوانی و روایت بخشی از قصه به کمک فلاش‌بک بودیم.

روزهای پخش سریال بی گناه

این سریال از طریق پلتفرم فیلیمو پخش می شود و اگر می خواهید آن را دنبال کنید می توانید هر هفته یکشنبه ها از ساعت 8 صبح به تماشای قسمت جدید بنشینید. دانلود سریال ایرانی بی گناه به همراه دانلود فیلم ترسناک ایرانی و خارجی هم اکنون در سایتهای معتبر در دسترس می باشد.

ترکیب خوب بازیگران بی گناه

ترکیب گروه بازیگران سریال بی‌ گناه نیز خوب است. محسن کیایی، شبنم مقدمی، ویشکا آسایش، مسعود رایگان، مهرانه مهین‌ترابی، آتیلا پسیانی و مهران احمدی، چهره‌های مشهور و محبوب سریال و ماهور الوند، هدیه بازوند و حسین پورکریمی نیز چهره‌های جوان‌تر «بی‌ گناه» هستند. «بهمن» و «فروغ» با بازی محسن کیایی و شبنم مقدمی همان زوجی هستند که قصه، ماجرای جدایی آن‌ها را روایت خواهد کرد.

تلاش شده گریم محسن کیایی سن او را بیشتر نشان دهد، اما با این حال تفاوت سنی زیاد این بازیگر با شبنم مقدمی مشهود است. مهران احمدی و نسرین نصرتی که پیشتر در «پایتخت» به عنوان زوج دیده شده بودند، در این مجموعه نیز یکی از زوج‌های سریال هستند. مسعود رایگان و مهرانه مهین‌ترابی هم پیش از «بی‌ گناه» در سریال تلویزیونی «دلدادگان» زوج قصه بودند.

باران احمدی نیز در این مجموعه نقش «سارینا» فرزند شخصیت «عطا» با بازی پدرش مهران احمدی را ایفا کرده است. برای ارزیابی بهتر کیفیت بازیگران سریال باید بیشتر صبر کرد، اما به صورت کلی بازیگران باسابقه و جوان «بی‌ گناه» عملکرد قابل قبولی داشتند و نسرین نصرتی که با مجموعه کمدی «پایتخت» نزد مخاطبان شناخته می‌شود، در این مجموعه نقش متفاوتی را ارائه کرده‌است. هدیه بازوند نیز پس از سریال کمدی «نون خ» و «راز بقا» بازی در مجموعه‌ای عاشقانه و خانوادگی را تجربه می‌کند.

موضوع و داستان سریال بی گناه

ژانر تازه ‌ترین اثر مهران احمدی به گفته خودش درامی است اجتماعی که پیش تولید و انتخاب بازیگر‌انش آغاز شده و قصد دارد در کنار بازیگران با تجربه از چند چهره جدید هم برای نقش ‌های اصلی استفاده کند؛ اما به طور کلی تاکنون اطلاعاتی درباره محوریت کلی داستان «سریال بی گناه» رسانه ای نشده است.

    سریال بی گناه در ژانر خانوادگی و اجتماعی، داستان مردی به نام بهمن مردانی را روایت می کند که برای کشف راز بیست و پنج سال قبل که باعث فرار او به خارج از کشور شده بود به ایران باز می‌گردد و خانواده رشید فرشباف استاد مشهور طراحی فرش را در موقعیت تازه‌ و عجیبی قرار می دهد و…..

این سریال هم مانند برخی دیگر از سریال ها به زمان گذشته نیز می پردازد. زمان گذشته این سریال شامل سال‌های دهه 60 می‌شود که سال‌هاست دستمایه بسیاری از سریال‌سازان ایرانی شده است.

توضیحات تکمیلی و حاشیه های سریال بی گناه

مصطفی کیایی که همراه برادرش از سرمایه گذاران «پلتفرم فیلم نت» هستند، در نظر دارند «سریال بیگناه» را برای پخش آنلاین از پلتفرم «فیلیمو» و دانلود آن را برای سایت «رخشاره» تهیه کنند.

سریال اجتماعی بی گناه دومین سریال نمایش خانگی مصطفی کیایی در قامت تهیه کنندگی در شبکه نمایش خانگی محسوب میشود. وی که با «سریال همگناه» حضوری قدرتمند را برای اولین بار در نمایش خانگی تجربه کرده بود؛ این بار قصد دارد بار دیگر خود را در این عرصه به چالش بکشد.

مهران احمدی علاوه بر کارگردانی سریال بی گناه، در نظر دارد به عنوان بازیگر این مجموعه هم جلوی دوربین برود.

مهران احمدی در کارنامه خود کارگردانی «فیلم کوسه (1399) ، فیلم لیپار (1399) ، فیلم ابلق (1399) ، فیلم وانتافه (1399) ، فیلم روز ششم (1399) ، فیلم سگ بند (1398) ، فیلم بی‌صدا حلزون (1398) ، فیلم من می‌ترسم (1397) ، فیلم زیر نظر (1397) ، فیلم مطرب (1397) ، فیلم قسم (1397) ، فیلم لیلاج (1396) ، فیلم آشفته‌گی (1396) ، فیلم مصادره (1396) ، فیلم روزهای نارنجی (1396) ، فیلم هزارپا (1396) ، فیلم من دیوانه نیستم (1395) ، فیلم کاکا (1395) ، فیلم شاید عشق نبود (1395) ، فیلم ماحی (1394) ، فیلم نفس (1394) ، فیلم کارگر ساده نیازمندیم (1394) ، فیلم تگرگ و آفتاب (1393) ، فیلم سیزده 13 (1392) ، فیلم تمشک (1392) ، فیلم تتل و راز صندوقچه (1392) ، فیلم شیار 143 (1392) ، فیلم آینه شمعدون (1391) ، فیلم از تهران تا بهشت (1391) ، فیلم روز روشن (1391) ، فیلم بغض (1390) ، فیلم یکی برای همه (1390) ، فیلم یک خانواده محترم (1390) ، فیلم آلزایمر (1389) ، فیلم خواب است پروانه (1389) ، فیلم صدای پای من (1389) ، فیلم سیزده 59 (1389) ، فیلم یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر (1389) ، فیلم اسب حیوان نجیبی است (1389) ، فیلم خواب‌های دنباله دار (1388) ، فیلم هیچ (1388) ، فیلم آن جا (1387) ، فیلم بیست (1387) ، فیلم آدم (1385) ، سریال چرخ و فلک (1394) ، سریال ابله (1393) ، سریال تا ثریا (1390) ، سریال مهرآباد (1390) ، سریال روزی بود روزی نبود (1387) ، سریال می‌خواهم زنده بمانم (1399) ، سریال ساخت ایران، سریال آخرین روزهای شاد بودن، سریال یادآوری، سریال خاتون، سریال زعفرانی، سریال جدال با سرنوشت، سریال ثقةالاسلام تبریزی، سریال روزهای مه‌آلود، سریال بیابان عشق، سریال روژان، سریال چرخ فلک، سریال آوای باران، سریال آشپزباشی، سریال پایتخت» را نیز دارد.

در سریال جذاب بی گناه در حالی مهران احمدی، محسن کیایی، شبنم مقدمی، مسعود رایگان , ماهور الوند , ویشکا آسایش , مهرانه مهین ترابی, آتیلا پسیانی، نسرین نصرتی و هدیه بازوند به ایفای نقش پرداخته اند که در خلاصه داستان آن می خوانیم: بهمن مردانی برای کشف راز آن چه بیست و پنج سال قبل باعث فرار او به خارج از کشور شده بود به ایران باز می‌گردد، خانواده رشید فرشباف استاد مشهور طراحی فرش را در موقعیت تازه‌ ای قرار می‌دهد، موقعیتی بسیار عجیب…

لینک دانلود فیلم علمی تخیلی

دانلود سریال بی گناه

پخش سریال بی گناه جدیدترین محصول فیلیمو از روز یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ آغاز شده و از این به بعد یکشنبه‌ها به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش می‌شود.

لیست بازیگران سریال بی گناه

 • مهران احمدی در نقش عطا معصومی
 • محسن کیایی
 • شبنم مقدمی در نقش فروغ فرشباف
 • مسعود رایگان در نقش رشید فرشباف
 • رویا تیموریان
 • ماهور الوند نقش جانا نباتی
 • ویشکا آسایش در نقش مهتاب جودکی
 • مهرانه مهین ترابی در نقش ابریشم قلی‌خان
 • آتیلا پسیانی در نقش فرهنگ کثرتی
 • نسرین نصرتی در نقش پروین فرشباف
 • هدیه بازوند در نقش یلدا فرشباف
 • مبینا طبایی در نقش کیانا
 • احسان معجونی در نقش سینا معصومی
 • باران احمدی در نقش سارینا معصومی
 • نوید لایقی در نقش وحید منفرد
 • حسین پورکریمی در نقش سهراب فرشباف

عوامل سریال بی گناه

 • کارگردان: مهران احمدی
 • تهیه کننده: مصطفی کیایی
 • گروه نویسندگان: عماد رضایی نیک و رضا علی‌پور با سرپرستی محسن کیایی
 • دستیار یک فیلمبردار:سعید خضریان
 • گروه فیلمبرداری: وحید عربگری، احسان نادری، مهدی فشمی، محمد انوری زاد، علیرضا مجدآبادی، مهدی کریمی و حسین شباهنگ

فیلم برداری سریال نمایش خانگی بی گناه در تهران انجام شده و لوکیشن بخش پایانی آن در شمال کشور بوده که بمدت شش ماه به طول انجامید.

مهران احمدی کارگردان سریال بی گناه

مهران احمدی در ۹ اسفند ۱۳۵۲ در شهر تهران متولد شده اسـت. مهران احمدی همراه با خانواده خود، در دوران کودکی اش به شهر نیشابور مهاجرت کرده است و تحصیلات ابتدایی خودرا دراین شهر سپری کرده ودر سن نوجوانی مجدداً بـه تهران بازگشته اسـت. درسال ۱۳۷۳ بـه دانشگاه آزاد تهران رفته ودر رشته تئاتر تحصیل کرد. مهران احمدی سال‌هـای دور ازدواج کرده اسـت و دارای یک فرزند دختر بنام باران می‌باشد کـه متولد دهه هشتاد اسـت.

بازیگران سریال بی گناه

نام بازیگران            نقش آنها

محسن کیایی            بهمن مردانی

شبنم مقدمی             فروغ فرشباف

ویشکا آسایش          مهتاب جودکی

مسعود رایگان         رشید فرشباف

مهرانه مهین ترابی                 ابریشم قلی خانی

رویا تیموریان         ناهید ریاحی

مهران احمدی          عطا معصومی

ماهور الوند             جانا نباتی

آتیلا پسیانی             فرهنگ کثرتی

هدیه بازوند             یلدا فرشباف

نسرین نصرتی        پروین فرشباف

حسین پورکریمی    سهراب فرشباف

نوید لایقی               وحید منفرد

باران احمدی           سارینا معصومی

احسان معجونی       سینا معصومی

مبینا طبایی              کیانا

منوچهر زنده دل

دنیا مدنی

مهران وثوقی

دکمه بازگشت به بالا