عمومیکسب و کار برتر ایرانی

بهترین هدیه برای روز ولنتاین چیست ؟

گل ولنتاین و کادو ولنتاین

گل ولنتاین عاشقانه‌ترین هدیه‌ای است که شما می‌توانید به معشوقه خود در این روز هدیه دهید. امروزه بیشتر افراد ولنتاین را یک روز خاص برای خود می‌دانند و سعی می‌کنند آن را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند. روز ولنتاین بهانه‌ای است تا ما به عزیزان خود نشان دهیم که تا چه حد به آن‌ها علاقه مند هستیم.

گل همیشه موثرترین راه برای این است که محبت واقعی خود را به دیگران نشان دهیم. اگرچه روز عشق در کشورهای مختلف، متفاوت است اما سال‌ها است که ایرانیان به استقبال این روز می‌روند. چه چیزی بهتر از اینکه ما به عشق خود نشان دهیم که هر روز بیشتر از پیش عاشق او هستیم. بدون شک خرید باکس گل ولنتاین برای ولنتاین یکی از بهترین کارها برای ابراز علاقه است که می‌توانید آن را به صورت آنلاین سفارش دهید. اما چه گلی جز رز برای این روز مناسب است؟

گل ولنتاین چیست؟

ولنتاین فرصتی فوق‌العاده است برای اینکه روز عشق را جشن بگیرید. در این روز با یک هدیه حتی با خرید یک شاخه گل رز برای ولنتاین نشان دهید که احساس قلبی شما تا چه حد به یک فرد قوی است. پس اگر کسی را در زندگی دارید که قصد دارید به او نشان دهید که عاشقانه او را دوست دارید، می‌توانید به عنوان کادو ولنتاین به او گل و هدایایی را تقدیم کنید. همیشه لازم نیست کادویی که می‌خرید گران قیمت باشد، شما با تدارک یک جشن یا یک شاخه رز برای ولنتاین هم می‌توانید این روز را به خوبی برگزار کنید. چه چیز بهتر از یک هدیه احساسی و بیان احساساتی که مخاطب شما دوست دارد، بشنود.

فرقی نمی‌کند که شما در ابتدای آشنایی هستید یا سال‌ها از زندگی مشترک شما می‌گذرد، گل ولنتاین می‌تواند رنگ و بویی متفاوت به این روز ببخشد. به دلیل مشغله گاهی شما فراموش می‌کنید که عشق خود را به مخاطبتان نشان دهید، ولنتاین بهانه‌ای خوب است برای اینکه نشان دهید چه چیزی در قلب شما حاکم است. گاهی بیان کلمه “دوستت دارم” کافی نیست و می‌توان آن را با یک گل زیباتر کرد.

یونانیان بر این عقیده بودند که رز، گل مورد علاقه الهه عشق یا همان ونوس است، به همین دلیل باکس گل رز برای ولنتاین امروزه رواج بیشتری دارد. با این حال شما می‌توانید سایر دسته گلی از سایر گل‌های مورد علاقه طرف مقابلتان را به عنوان کادو ولنتاین برای او خریداری کنید. ما در رز گاردن تنوعی از بهترین گل‌ها را فراهم کرده‌ایم که همگی تازه و به روز تهیه می‌شوند. گل ولنتاین می‌تواند به عنوان هدیه اصلی این روز باشد و هدیه‌های مکملی در کنار آن تقدیم شود. هر گل علاوه‌ بر زیبایی یک معنی خاص دارد که می‌توانید در این روز آن را به مخاطب خود هدیه دهید.

انواع گل روز ولنتاین

هرچقدر که مشغله‌های زندگی پیچیده‌تر می‌شود، فاصله افراد از یکدیگر بیشتر خواهد شد. تا جایی که گاهی افراد فرصتی برای ابراز عشق و علاقه پیدا نمی‌کنند. گل روز ولنتاین یکی از موقعیت‌هایی است که افراد بتوانند احساسات درونی خود را به یکدیگر نشان دهند. دسته گل برای ولنتاین امروزه نمادی سمبلیک است که شکوه این روز را بیشتر می‌کند. با شناخت گل‌های ولنتاین سعی کنید دسته گلی جذاب خریداری کنید.

۱- پیونی، ملکه گل‌ها

گل پیونی یا صد تومانی یکی از خاص‌ترین گل‌ها است که در طبیعت در انواع مختلفی یافت می‌شود. این گل با گلبرگ‌های درشت نمادی برای شور عاشقانه، خوشبختی و ثروت است. نروژی‌ها معتقدند که گل بلوط معنایی مشابه با پیونی دارد. گل پیونی می‌تواند در صدر گل‌ها برای ولنتاین باشد اما همانطور که از اسم این گل مشخص است قیمت زیادی دارد.

ظاهرا زمانی که این گل را وارد ایران کردند، پادشاه ایران مجذوب آن شد و به وارد کننده آن صد تومان مژدگانی داد، به همین دلیل از دوران قدیم آن را با نام صد تومانی می‌شناسند. البته اگر امروز این گل را انتخاب کنید برای شما بهایی بیشتر از این خواهد داشت. اما شما می‌توانید با خرید حتی یک شاخه گل پیونی ولنتاین را به روزی خاص تبدیل کنید.

۲- گل رز، حکایتی عاشقانه

رز، پرطرفدارترین گل برای روز ولنتاین است. رز قرمز، پیام عشق و علاقه را به همراه دارد. از آن جایی که از زمان قدیم این گل به عنوان گلی عاشقانه خریداری شده بیشتر افراد تمایل دارند که باکس گل رز ولنتاین به عشق خود هدیه دهند. رز هلندی، مینیاتوری و رزهای ایرانی می‌توانند برای شما دسته گل زیبا برای ولنتاین را رقم بزنند. رز، پیشنهادی جذاب برای تهیه کادو روز ولنتاینی لوکس است. با زیباترین جعبه گل ولنتاین می‌توانید این روز را عاشقانه به مخاطب خود تبریک بگویید. البته هر رنگ از رز معنای متفاوتی را به همراه دارد.

گل رز قرمز، نمادی از عشق، زیبایی و کمال است. رنگ نارنجی این گل با مفهوم انرژی، شور، زندگی و هیجان هدیه داده می‌شود. گل رز زرد را برای ابراز دوستی، نشاط و شادی می‌توان به شکل دسته گل رز برای ولنتاین هدیه داد. البته برخی افراد رز زرد را به معنی عشقی یک طرفه می‌دانند.

رز صورتی بهترین کادو ولنتاین برای خانم‌ها است و مهربانی و ظرافت را یادآور می‌شود. خرید باکس گل صورتی برای تحسین عشق شما و ابراز شادی است. رز سفید نماد خلوص، فروتنی و بی گناهی است. البته از آن جایی که مدتی طولانی است گل رز را به عنوان دسته گل عروس به کار می‌برند بیانگر عشق و آغاز زندگی نیز است. باکس گل رز سفید بی‌شک می‌تواند این احساس را به خوبی منتقل کند. گل رز آبی انتخاب خوب برای هدیه به آقایان است.

اگرچه رزها از لحاظ زیبایی فوق‌العاده‌اند اما باید توجه داشته باشید که آن‌ها را به درستی با یکدیگر ترکیب کنید. ما در رز گاردن جعبه گل برای ولنتاین را به خاص‌ترین شکل ممکن تزیین می‌کنیم و برای شما ارسال می‌کنیم. این گل‌ها از نزدیک‌ترین گلفروشی برای شما ارسال می‌شوند، در نتیجه در راه پژمرده نمی‌شوند.

۳- گل ارکیده، محبوب جهانی

امکان ندارد کسی از دیدن گل‌های ارکیده ذوق زده نشود، به خصوص اگر مخاطب شما یک خانم باشد. این گل خاص را به عنوان کادو ولنتاین و برای دسته گل عروس استفاده می‌کنند. اما شما می‌توانید برای ابراز علاقه خاص به محبوب خود از این گل استفاده کنید. اگر به دنبال یک گل برای روز ولنتاین هستید، ارکیده‌ای ظریف و برق‌دار را انتخاب کنید که بیانگر زیبایی، تجمل و قدرت است. ارکیده بنفش وزن عاطفی به دنبال دارد و بیشتر مورد پسند خانم‌ها واقع می‌شود. برای ارزشمندترین فرد زندگی خود گلی خاص را سفارش دهید. گل ارکیده رنگ‌های متفاوتی دارد اما تمامی آن‌ها نمادی از عشق و زیبایی هستند.

گل ارکیده با ظاهر فانتزی و شاخه‌هایی ظریف می‌تواند بهترین کادو ولنتاین به دختری باشد که به تازگی با او آشنا شده‌اید. ارکیده را می‌توانید در گلدانی بکارید اما مراقبت از آن کمی دشوار است چون آبیاری زیادی نیاز دارد. اما دسته گل آن نیز همراه با دیگر گل‌ها ترکیبی فوق‌العاده خواهد شد. کارشناسان ما در رز گاردن می‌توانند شما را راهنمایی کنند که دسته گلی فوق‌العاده را تزیین کرده و با آن عشق خود را سوپرایز کنید.

۴- گل آفتاب گردان، هدیه‌ای کلاسیک

گل‌های آفتاب گردان پیام آور شادی، نشاط و وفاداری هستند. گلبرگ‌های زرد افشان با مرکزیتی تیره که خوشبختی و طول عمر را خواهان می‌شوند. آفتاب گردان برای دسته گل روز ولنتاین یک کادوی فوق‌العاده است. این گل البته به شکل فصلی می‌روید و ممکن است همیشه نتوانید آن را پیدا کنید. با چیدمان آفتاب‌گردان در یک باکس گل مخصوص ولنتاین نشان دهید که چقدر به عشق خود اهمیت می‌دهید. چهره باز این گل، ماندگارترین تصاویر را برای شما رقم می‌زند.

۵- گل شب بو، عطر آگین‌ترین گل ولنتاین

ماتیولا اینکانا یا گل شب بو با عطر خاطره انگیز خود فضا را عطر آگین خواهد کرد و بهترین کادو روز ولنتاین شناخته می‌شود. اگر این گل را به کسی که عاشق او هستید هدیه دهید، پیام شادی و خوشبختی را به او منتقل کرده‌اید. عطر این گل هیچ وقت برای شما عادی نخواهد شد و حتی اگر آن را خشک کنید، باز هم فضا را عطرآگین خواهد کرد.

۶- لاله، زیباترین گل برای روز ولنتاین

لاله در هر زمانی می‌تواند یک کادوی خاص باشد. هر رنگ از لاله نمادی متفاوت دارد. رنگ صورتی آن بیانگر توجه و اهمیت است و لاله سفید وفاداری را نشان می‌دهد. خرید سبد گل لاله کادویی لوکس است که روزی رویایی را برای شما رقم می‌زند. پیشنهاد می‌کنیم از جادوی زیبای لاله برای کادو ولنتاین غافل نشوید. یک دسته گل زیبا از لاله‌های قرمز هدیه‌ای فوق‌العاده برای روز عشق است.

لاله قرمز تعهد شما به طرف مقابل را نشان می‌دهد به همین دلیل در کنار رز، بهترین گل ولنتاین شناخته می‌شود. شما می‌توانید به شخصی که مدت‌هاست عاشق او هستید با دسته گلی از لاله احساس واقعی خود را نشان دهید. لاله را می‌تون به شکل‌های مختلفی تزیین کرد. اگر قصد غافلگیر کردن مخاطب خود را دارید، می‌توانید دسته گلی از لاله را به صورت آنلاین از رز گاردن سفارش دهید تا ما آن را با احترام برای مخاطب شما ارسال کنیم.

۷- گل لیلیوم، گران قیمت برای ولنتاین

لیلیوم یکی از محبوب‌ترین گل‌های ایرانی است که زادگاه آن را کازابلانکای مراکش می‌دانند. لیلیوم در رنگ‌های صورتی، قرمز، نارنجی، سفید و قرمز یافت می‌شود و ترکیبی از آن به عنوان کادو روز ولنتاین فوق‌العاده است. خرید سطل گل حاوی گل‌های رنگارنگ لیلیوم خاص بودن انتخاب شما را نشان می‌دهد. برای خرید دسته گل ظریف‌تر، گل نیلوفر را با لیلیوم ترکیب کنید.

۸- زنبق، گل ولنتاین جذاب

زنبق به عنوان نماد ایمان و آرزو شناخته می‌شود و هر رنگ از آن گل روز ولنتاین شما را خاص و استثنایی خواهد کرد. شاید بد نباشد گل زنبق را با گل‌های دیگری همچون داوودی و لاله ترکیب کنید تا دسته گل شما خاص‌تر شود. این گل‌های خیره کننده نه تنها روز ولنتاینی متفاوت را برای شما پدید می‌آورند بلکه تصاویر رویایی از ولنتاین برای شما به جا می‌گذارند.

۹- گل ژربرا، متنوع‌ترین گل ولنتاین

ژربرا یکی از گل‌های عاشقانه است که با رنگ‌های شاد خود انرژی مثبت را در محیط پخش می‌کند. مهم‌ترین ویژگی این گل، طبیعی و تازه بودن آن است چراکه گلبرگ‌ها به سمت بیرون کشیده شده و ظرافت زیادی دارند. اگر قصد دارید دسته گلی زیبا از ژربرا را به عشق خود هدیه و او را حسابی هیجان زده کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم دسته گل خود را به صورت غافلگیرانه برای او بفرستید. به این ترتیب سفارش شما از رز گاردن با کارت پستالی ارسال می‌شود که جمله‌ای عاشقانه روی آن نوشته شده است.

۱۰- نرگس، زیبای خوش عطر

یکی دیگر از بهترین گزینه‌ها برای کادو ولنتاین، گل نرگس خاص و زیبا است. این گل با شمایل خاص خود شبیه گلی خندان به نظر می‌رسد که می‌تواند گزینه‌ای خوب برای گل ولنتاین برای پسر باشد. دو رنگ سفید و زرد این گل، بیانگر عشق و وفاداری هستند. نرگس در روزهای آخر زمستان می‌روید و از آن نماد از سختی‌ها برای رسیدن به عشق یاد می‌کنند. خیلی از افراد عاشق گل نرگس هستند، شما هم به نوبه خود می‌توانید با انتخاب نرگس روز ولنتاینی متفاوت برای خود بسازید. اگر دوست دارید هدیه شما خاص‌تر باشد، می‌توانید این گل را درون یک گلدان هدیه دهید. مراقبت از گل نرگس چندان دشوار نیست.

دکمه بازگشت به بالا