عمومیکسب و کار برتر ایرانی

برای آقایان چه هدیه ای بخریم ؟

آیا می‌خواهید برای یک مرد هدیه‌ای بخرید و احساسات خود را نشان دهید؟ شاید بخواهید برای او دسته گلی زیبا بخرید اما نمی‌دانید که خریدن گل برای یک مرد کار درستی است یا نه؟ ما در زمانه‌ای مدرن زندگی می‌کنیم که دیگر مانند گذشته کلیشه‌ها قدرت زیادی ندارند به همین خاطر هدیه دادن یک دسته گل زیبا به یک مرد کار اشتباهی نیست. ده سال پیش یا شاید حتی پنج سال پیش فرستادن گل برای یک مرد کاری عجیب و شاید حتی ناپسند بود اما دنیا در حال تغییر است و امروزه دیگر کلیشه‌های جنسیتی قدرت سابق را ندارند.

امروزه که مردها به اسپا می‌روند یا ناخن‌های خود را مانیکور می‌کنند، دیگر هدیه دادن گل به یک مرد کار عجیبی نیست. هرکسی دوست دارد گل هدیه بگیرد، مردان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اگرچه بدلیل کمیاب بودن و خاص بودن برخی گلها در دسته گل اصفهان، معمولا پیدا کردن آن در فصل آن سخت است اما گل فروشی اینترنتی نیک راه  شرایطی را مهیا کرده تا هر سال در فصلش بتوانید گل‌های زیبا را تهیه کنید. برای هر مردی، گلی وجود دارد البته شاید بعضی از آن‌ها از بیان اینکه چه گلی دوست دارند طفره بروند اما در نهایت از گرفتن گل ارزان اصفهان لذت می‌برند. با ما  همراه باشید تا انواع گل مناسب آقایان و ایده های سورپرایز اصفهان را مطالعه کنید.

بهترین گل‌ها برای هدیه به آقایان

معمولا و به طور مرسوم، خانم‌ها هستند که مخاطب هدایای گل قرار می‌گیرند. اما چرا شما آن کسی نباشید که این قائده‌ی بی معنی را بر هم بزنید و برای همسر، پدر، برادر یا حتی همکار آقای خود یک دسته گل مردانه هدیه بدهید؟ شاید در ابتدا فکر کنید که انتخاب گل مناسب آقایان امکان پذیر نیست و گل‌ها و دسته گل‌ها همگی برای سلیقه‌ی زنان طراحی شده اند. برای شما و برای این که یک انتخاب درست برای خرید باکس گل مردانه داشته باشید توصیه‌های کمک کننده‌ای وجود دارد که احتمالا حس کنید که همه‌ی آن‌ها می‌دانید. اما این مطالب در این راه به شما کمک خواهند کرد.

انتخاب بهترین گل‌ها برای مردان به چند عامل از جمله دقت در گل آرایی ، نوع گل، رنگ آن ، باکس یا سبد آن و مناسبت آن بستگی دارد. در ادامه به شما در  انتخاب بهترین گل‌ها برای آقایان کمک خواهیم کرد که آن  را به درستی انجام دهید. و بدانید چطور مرد زندگیتان را با یک باکس گل مردانه یا سبد گل مردانه در مناسبتها غافلگیر کنید.

انتخاب دسته گل مناسب برای آقایان

معمولا تفاوت خاصی بین گل‌هایی که مورد پسند آقایان و بانوان باشد وجود ندارد. اما برای هدیه گل به آقایان برخی از انواع آن‌ها معمولا برای غالب مردان مورد پسند واقع می‌شود. یک دسته گل رز، لاله، سوسن، آفتابگردان یا ارکیده حتی مردان خشک و خشن را هم مملو از احساساتی همچون حس قدردانی و اعتبار و محبت می‌کند. اگر برای شما هم سوال است که بهترین گل برای مردان چیست به سراغ نوشته درستی آمده اید. در مواقع سفارش گل  به طور کلی رعایت سه نکته را به شما توصیه می‌کنند.:

رنگ گل :

    از رنگ‌های پر قدرت استفاده کنید؛ رنگ گل‌ها اهمیت و تاثیر زیادی در انتخاب گل مناسب برای آقایان دارد. از گل‌هایی با رنگ‌های قوی، زنده و تک رنگ مانند زرد روشن، نارنجی غلیظ، رنگ‌های تیره، بنفش، قرمز آتشین و طلایی و سلطنتی غافل نشوید. و با شناختی که از مخاطب خود دارید و مناسبت پیش رو یک هدیه مناسب و مورد طبع مخاطب خود تهیه کنید.

نوع گل :

    گل‌هایی با اشکال برجسته را انتخاب کنید؛ بهترین گل‌ها برای آقایان گل‌هایی هستند که شکل گلبرگ آن‌ها ساختاری برجسته و قوی دارد. بنابراین انواع برجسته و پررنگ را انتخاب کنید، گل‌هایی که محکم و شخصیت دار هستند. مانند اورینتال ،آنتوریوم، ارکیده بنفش بخاطرسلطنتی بودن  و رنگ جذاب آن  و یا گل رز. معمولا از بهترین گل‌ها برای مردان و برای هدیه دادن به آن‌ها هستند. اگر این هدیه برای عشق زندگی‌تان باشد، رز قرمز در یک باکس گل مردانه یک انتخاب کلاسیک، رومانتیک و فوق العاده است.

رایحه گل

    به رایحه گل‌ها خوب فکر کنید: در بعضی از گل‌ها رایحه‌ای تند مانند میخک‌هایی که بویی تندتر دارند، به چشم می‌خورد. این نکته را باید هنگام انتخاب گل‌های مردانه حتما در نظر داشته باشید. یک پیشنهاد: شما می‌توانید با رایحه‌های ادکلن مورد علاقه او نیز بازی کنید و رایحه‌های مربوط به آن را انتخاب کنید.

انتخاب بهترین باکس گل مردانه :

    فکر نکنید که هنگام هدیه‌ دادن گل به آقایان محدودیتی وجود دارد و باید حتما در سبد یا باکس گل مردانه یا فرم خاصی از بسته بندی باشد. دسته‌های گل مردانه بر اساس سلیقه مخاطب شما و مناسبتی که این هدیه را می‌دهید متفاوت است. اما جای این را هم دارد که خلاقیت به خرج دهید و آن بسته بندی را انتخاب کنید که بسته به سلیقه او بر اساس شناختی که از او دارید، باشد. مثل استفاده از رنگ مورد علاقه او، یا سبدی که به شکل تیم مورد علاقه او باشد.

دسته گل مردانه مناسب چه کسی است؟

هدیه دادن سبد گل مردانه به آقایان خانواده و نزدیکان مثل پدرتان و مخصوصا همسرتان در مناسبت‌های مختلف. بهترین راه برای این است که به آن‌ها نشان بدهید چقدر آن‌ها را می‌شناسید و به آن‌ها توجه می‌کنید. استفاده از نشانه‌ها و المان‌هایی که با علایق و سلیقه‌ی آن‌ها در ارتباط باشد. در سبد و یا باکس‌های گل مردانه‌ای که برای آن‌ها تهیه می‌کنید.

همیشه یک راه دوست داشتنی برای نشان دادن محبت و علاقه از طرف شما است. اگر با شخصی که انتخاب کرده اید که دست گل مردانه‌ای به او بدهید، رابطه‌ی عاطفی و صمیمی دارید. همسر شما است یا از دوستان شما یا اگر شخصی از خانواده شما باشد، دست شما برای انتخاب گل‌های رنگی‌ و شادتر و یا سبد یا باکس گل مردانه و احساسی‌ و صمیمی‌تر بازتر است.

انتخاب سبد گل مردانه برای کسی که با او رابطه‌ی صمیمی دارید این حسن را دارد که شما انتخاب راحتتری دارید. و می‌توانید انتخابی ساده، بدون تشریفات و بر اساس سلیقه‌ی خودتان یا مخاطبتان داشته باشید. این مسئله برای کسانی که با آن‌ها رابطه‌ای کاری و رسمی‌تری دارد فرق می‌کند. و ملزم به رعایت آداب و رسومات است. بهتر است بر اساس نوع و اهمیت مناسبتی که پیش رو است، رنگ و قالب گل را مورد ملاحضه قرار دهید.

مناسبت‌هایی که برای دادن هدیه گل به آقایان مناسب است؟

اگر به دنبال فرصتی برای هدیه دادن دسته گل مردانه به شخصی در زندگی خود هستید. و نمی‌دانید کدام مناسبت، برای همچین هدیه‌ای مناسب است، در ادامه تعدادی از موقعیت‌هایی که می‌توانید برای همسر، پدر، دوست یا همکار آقای خود گل هدیه بدهید را نام خواهیم برد.

·         مناسبت‌های احساسی

بدون شک سبد‌های  گل رنگی و شاداب بهترین هدیه برای روز تولد هستند و هر شخصی را در این روز خوشحال خواهد کرد. آقایان هم از این قائده مستثنی نیستند و خرید گل‌ ها برای مردان در روز تولدشان، هر نسبتی هم که با آن‌ها داشته باشید آن‌ها را خوشحال خواهد کرد. همچنین روز سالگرد ازدواج، نه تنها برای شریک زندگیتان بلکه در جشن سالگرد ازدواج شخص دیگری. برای مثال دوست یا همکار شما نیز سبد گلی از گل‌های سفید و روشن یک هدیه بسیار مناسب است.

·         مناسبت‌های رسمی برای انتخاب سبد یا دسته گل مردانه

رشد کسب و کار و ارتقای شغلی، پیشرفت کاری صاحبان آن شرکت و سازمان، همه‌ی این مناسبت‌ها. فرصت و موقعیتی خوبی برای دادن هدیه گل به آقایان مخاطب شما است. اصولا دسته‌های گل برای مناسبت‌های رسمی انتخابی درست و به جا هستند. همچنین برای تبریک برگزاری نمایشگاه و گالری، دفاع دکترا، گرفتن مدرک تحصیلی. و حتی بردن یک جایزه با اهمیت رقابت‌های هنری یا کاری و تحصیلی نیز می‌توانید دنبال دسته گل مردانه مناسبی باشید.

دکمه بازگشت به بالا