عمومیکسب و کار برتر ایرانی

انواع ماینر که نیاز به فن حلزونی دارند

فن حلزونی ماینر چیست؟ + قیمت فن سانتریفیوژ حلزونی

یکی از معایب دستگاه ماینر صدای گوش خراش فن های استفاده در منازل می باشد، که امکان استفاده در منازل را امکان پذیر نمی کند. کاربرد فن حلزونی ماینر که از آن تحت عنوان فن سایلنت ماینر یاد می شود برای بی صدا کردن دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. راه حل این موضوع استفاده از این فن ها برای خنک سازی هشتبرد ها و بی صدا کردن دستگاه می باشد. برای ایجاد جریان هوای خنک و تهویه مناسب شما احتیاج به یک فن حلزونی ماینر با دوام و کارآمد دارید.

الکتروفن های موجود در وب سایت از جمله  فن حلزونی سوپر ژن ، فن حلزونی کیا ، فن حلزونی ژن ، فن حلزونی الکتروژن در راستای کاهش صدای ماینر و کاهش مصرف برق بسیار عالی عمل می کند. همینطور حدود 96 درصد نویز دستگاه ماینر را کاسته و مصرف برق را نیز 15 درصد کاهش می دهد. عموم استفاده از الکتروموتورهای حلزونی در هود آشپز خانه می باشد که به تازگی از موتور هود توربو در ماینر استفاده می شود.

الکتروفن سایلنت ماینر با برق تک فاز و ولتاژ 220 شهری کار می کند. و نیازی به دستگاه های دیگر برای راه اندازی ندارد، و به صورت دائم می توانید با خیال آسوده از آن در طولانی مدت استفاده کنید. حجم هوا دهی و دور موتور ها در انواع فن حلزونی ماینر متفاوت می باشد؛ که در انتهای مطلب به انواع آن اشاره خواهیم کرد. از آنجایی که راندمان دستگاه ماینر خیلی به عواملی ماننده خنک بودن دستگاه مربوط می باشد. نگهداری دستگاه ماینر و تجهیزات جانبی استاندارد از اهمیت شایانی برخوردار است. لذا انتخاب و استفاده از جت فن حلزونی ماینر استاندارد می تواند در عمل ماینینگ نقش اثر گذاری را ایفا نماید.

فن حلزونی بلبرينگی ماینر

با افتخار اولين و تنها توليد کننده فن حلزونی بلبرينگی در ايران هستيم. پروسه تولید این نوع موتورها بسیار دقیق می باشد و برای همین دلیل است که هیچ شرکتی به دنبال تولید این نوع فن نمی باشد. مزایای فن حلزونی بلبرینگی نسبت به بوشی که در بازار موجود می باشد می توان اشاره داشت به:

  • طول عمر بیشتر
  • سرعت بیشتر و روان بودن چرخش
  • تعمیر آسان فقط با تعویض بلبرینگ
  • بدون صدا بودن
  • بدون جام کردن و سفت شدن پروانه های موتور ( که باعث سوختن موتور میشود)
  • کاهش گرمای موتور از طریق اصطکاک ( اصطکاک بوش و شفت )

برای خرید این نوع فن حلزونی با ما در تماس بگیرید

فن حلزونی سوپر ژن

هر آنچه که شما از یک الکتروفن می خواهید در این فن حلزونی سوپر ژن موجود است. مزایای این فن حلزونی باعث شده در مدت بسیار کم محبوبیت بسیاری پیدا کند. از مزایای فن حلزونی سوپر ژن می توان به کیفیت بالا موتور ، قیمت بسیار مناسب ، کیفیت مونتاژ مثال زدنی و قدرت هوادهی بسیار عالی اشاره کرد. متاسفانه بعضی از برند های تولید کننده برای فروش محصولات خود اعداد و ارقامی در مشخصات فنی موتور درج می کنند، که این اعداد بیشتر برای فریب خریدار می باشد و اصلا کمکی به خریدار نمیکند و حتی باعث سردرگمی می شود.

جنبه مثبت دیگر این فن حلزونی سوپر ژن گارانتی آن می باشد، چرا که هیچ شرکت تولید کننده ای فن های خود را گارانتی نمی کند. در صورتی که این فن ها دارای ضمانت هستن که نشان دهنده اطمینان تولید کننده از محصول خود است، که شما با خیال آسوده خریدی مطمئن داشته باشید. خرید از شما و ضمانت کارایی از ما

مشخصات فنی فن حلزونی سوپر ژن

فن حلزونی سوپر ژن در دو نوع متناسب با نیاز شما تولید میشود. ابعاد این الکتروفن همانند فن های دیگر است و تغیری در آن داده نشده است. برق ورودی این محصول 220 volt است و هر دو نمونه محصول به صورت چهار حالته است. همینطور نمونه تک سر شفت آن نیز موجود است.

برند       توان       سرعت    حجم هوادهی         تعداد دور ها         ولتاژ

سوپر ژن t45       160 وات            1500دور در دقیقه 960 متر مکعب    چهار دور            220 ولت

سوپر ژن t50       200 وات            1600 دور در دقیقه            1070متر مکعب   چهار دور 220 ولت

فن حلزونی کیا

فن حلزونی کیا در 3 نوع مختلف برای استفاده مداوم برای ماینر می باشند، که یک مدل تک سر شفت و دو مدل دو سر شفت هستند. البته نا گفته نماند که مدل های متنوع الکتروفن موجود می باشد مانند k30 و k33 که این مدل ها کارایی لازم برای خنک کردن ماینر را ندارند. الکتروفن های موجود به صورت تک دو سر شفت در مدل ها و شکل های مختلف می باشند. الکتروفن های مدل توربو دو سر شفت که در دو طرف شفت خود پره دارند. به مراتب از مدل تک سر شفت که یک عدد پروانه در مرکز خود دارد باد دهی بیشتر دارد.

مشخصات فنی جت فن بی صدای کیا

فن حلزونی کیا در ابعاد 18*24*25 می باشد. که با برق 220volt شهری بدون نیاز به ترانس برق کار می کند. این الکتروفن ها در دو نوع تک دور و چهار دور معمولی ( 1500 دور ) و  یک نوع تک دور دور بالا ( 1550 دور ) موجود می باشد، که انتخاب بین این مدل ها بستگی به نوع دستگاه ماینر و میزان حرارت آن دارد. نوع کار کرد فن حلزونی کیا به صورت دمنده است و دریچه خروجی این الکتروفن 15 سانت می باشد که به همراه یک عدد تبدیل 15 سانت به 12 سانت است. و همینطور  کلاس عایقی این نوع فن حلزونی ماینر b می باشد.

    به این نکته مهم توجه فرمایید: فن ماینر کیا ، فن حلزونی ژن و الکتروژن نمونه تقلبی آن در بازار به وفور یافت می شود و تنها راه شناخت خرید از  نمایندگی معتبر است.

فن حلزونی کیا

برند       توان       سرعت    حجم هوادهی         تعداد دور ها         ولتاژ

کیا موتور 150 وات            1470 دور در دقیقه            930 متر مکعب    چهار دور            220 ولت

کیا موتور 195 وات            1550 دور در دقیقه            1040متر مکعب   تک دور  220 ولت

فن حلزونی ژن

مشخصات فن حلزونی ژن از نظر عملکرد و دائم کار بودن همانند فن حلزونی کیا می باشد. و از نظر کارایی تمامیه این الکتروفن ها شبیه به هم هستن، فقط این خریدار است که بر حسب نیاز خود بین این برند ها، مدل مورد نظر خود را انتخاب میکند. همینطور از نظر ابعاد نیز با مواردی که در بالا گفته شد یکی هستن.

مشخصات فنی فن ماینر ژن

فن حلزونی ژن دارای سرعت 1600 دور در دقیقه می باشد و رنگ پوسته ی آن مشکی رنگ می باشد. این نمونه بسیار بیشتر از برند کیا موتور نمونه تقلبی آن در بازار موجود می باشد که باید بسیار دقت در خرید داشت.

یکی از مسائلی که در استفاده از فن های حلزونی بی صدا مورد توجه قرار نمیگیرد، محیطی هست که دستگاه ماینر در آن قرار دارد. یعنی اینکه نباید دستگاه ماینر را در محلی قرار داد که نه تهویه مناسب دارد نه دمای محیطی مناسب و آن وقت از فن ها توقع خنک سازی ماینر را داشت. جنس سیم های استفاده شده در فن حلزونی ژن و کیا و الکتروژن مس و نیم مس هست که از نظر طول عمر در یک سطح می باشد.

فن حلزونی ژن

برند       توان       سرعت    حجم هوادهی         تعداد دور ها         ولتاژ

ژن        190 وات            1600 دور در دقیقه            1060 متر مکعب  چهار دور            220 ولت

 فروش سیمولاتور ( شبیه ساز ) و سایلنت باکس ( بی صدا )

در مواردی که می خواهیم الکتروفن اصلی ماینر حذف شود و جت فن حلزونی سایلنت در آن استفاده شود، باید برای ماینر سیمولاتور نصب کنیم. کارایی این قطعه الکترونیک این است که به دستگاه دستور می دهد تا بدون الکتروفن های اصلی کار کند. یعنی شبیه سازی الکتروفن اصلی ماینر را در نبود آن به عهده می گیرد. که لازمه این نوع سایلنت کردن می باشد. نوع دیگری از سایلنت کردن است که الکتروفن های اصلی دستگاه قطع نمیشود و برای سایلنت کردن از باکس سایلنت ماینر استفاده می شود. زیرا استفاده از این باکس باعث گرم شدن دستگاه می شود و باید که فن حلزونی ماینر در آن نصب شود و احتیاجی به سیمولاتور نمی باشد.

لازم به ذکر است که اکثر دستگاهها ماینر دارای سنسور حرارتی هستند. و در صورت بروز هرگونه اختلال در عملکرد فن حلزونی ماینر بلافاصله فرمان ایست به دستگاه داده می شود تا دستگاه بدون سیستم خنک کننده کار نکند.

    شما خریداران محترم می توانید انواع سیمولاتور ( شبیه ساز ) و قطع کن های با کیفیت و اصلی را از ما تهیه کنید.

فن حلزونی الکتروژن

مقایسه ی فن حلزونی الکتروژن با دیگر جت فن های موجود از جمله: فن حلزونی کیا و ژن با طراحی متفاوت روبرو هستیم. ولی از نظر هوا رسانی باهم یکسان هستند. دور موتور فن حلزونی الکتروژن نیز 1600 دور در دقیقه است و رنگ آن مشکی رنگ است.

فن حلزونی الکتروژن

برند       توان       سرعت    حجم هوادهی         تعداد دور ها         ولتاژ

الکتروژن 190 وات            1600 دور در دقیقه            1050 متر مکعب  چهار دور            220 ولت

قیمت و خرید فن حلزونی ماینر

خرید و فروش انواع الکتروفن های سایلنت ( بدون صدا ) از وب سایت آتهویه آذران به صورت مستقیم صورت می پذیرد. شما خریدار محترم میتوانید با راه های ارتباطی موجود در وب سایت با مسئول فروش در ارتباط باشید. شرکت های تولید کننده الکتروفن با توجه به تعهدات خود به دنبال افزایش کیفیت محصول به همراه قیمت مناسب هستند، تا بتوانند رضایت خریداران عزیز را به همراه داشته باشند.

محصولات الکتروموتوری وب سایت آتهویه آذران در انواع مختلف و کیفیت عالی هستند. کیفت و عملکرد این نوع الکتروموتور ها در کارکرد طولانی و رطوبت موجود در هوا جزء بهترین الکتروموتورها در سطح ایران هستند. کارخانه تولید کننده الکتروموتوهای توربو از کمپانی های قابل اعتماد بوده. و تا حد امکان قیمت محصولات تولیدی خود را برای رضایت خریداران محترم پایین آورده اند تا جزء پرفروشترین و قابل اعتمادترین برندها باقی بمانند. همواره نیاز های شما دغدغه ما برای تولید محصول بروز و با کیفیت بوده است.

کیفیت و کارایی فن های حلزونی کیا ، ژن و الکتروژن

جنس پروانه های الکتروموتورها حلزونی الکتروژن ، ژن و کیا از pvc می باشد که دارای دو مزیت هستن. اولین مزیت این است که صدای پروانه ی پلاستیکی بسیار کمتر از صدای پروانه های فلزی هستن. دوم اینکه فلزی بودن پروانه های فن حلزونی ماینر در مناطق مرطوب یا شرجی که رطوبت بالایی دارند باعث زنگ زدگی و از بین رفتن پروانه ها می شود.

    البته دستگاه هایی که دارای دو ورودی هوا هستند باید از دو الکتروموتور استفاده کنند.

یکی از مهمترین کارهایی که در افزایش عمر این الکتروفن ها مهم می باشد سرویس دوره ای آنها است. به صورتی که هر 2 ماه یا 3 ماه یکبار باید بوش های الکتروفن های حلزونی روغن کاری و سرویس شود. چون به دلیل اینکه این الکتروفن ها مداوم در حال کارکردن هستن گرمایی تولید میشود در اثر اصطکاک به وجود امده روغن داخل بوش ها به مرور زمان بخار می شود.

منبع مقاله: تهویه آذران

دکمه بازگشت به بالا