علمی و پزشکیکسب و کار برتر ایرانی

هزینه روش های مختلف کاشت ابرو در تهران

قیمت و هزینه کاشت ابرو طبیعی در 1402 چقدر است؟

در این مقاله قصد داریم به طور کامل به قیمت کاشت ابرو طبیعی در تهران و موارد و نکات مربوط به آن بپردازیم. داشتن ابروهای پرپشت و خوش حالت با توجه به ترندهای اخیر آرایشی و زیبایی یکی از مهم ترین چیزهایی است که اخیرا به آن توجه زیادی شده است.

در گذشته نیز راه های مختلفی برای پرتر نشان داده ابروها به کار می رفت که از مهم ترین آن ها تاتوی ابرو است. ولی این روش ها مشکلات و دردسرهای مخصوص به خود را داشتند که از مهم ترین این مشکلات میتوانیم به موقتی بودن و کمرنگ شده پس از یک مدت زمان مشخص اشاره کنیم. کاشت ابرو یک عمل زیبایی-درمانی به شمار می رود که در آن با پیوند زدن گرافت های مو از بانک موی شما به ابروی شما در جهت و تراکم مناسب، زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.

محاسبه هزینه کاشت ابرو در تهران

باید توجه داشته باشید که کاشت ابرو امری بسیار تخصصی و حساس بوده و تکنیک های مربوط به آن نیازمند تجربه و تخصص فراوانی است، در نتیجه هزینه کاشت ابرو می تواند بسیار متفاوت باشد. لازم است در انتخاب پزشک خود دقت لازم را داشته باشید. هزینه کاشت ابرو با توجه به تخصصی و حساس بودن این روش چیزی در حدود 3 تا 5 میلیون تومان است.

البته این هزینه تقریبی بوده و شما میتوانید برای اطلاع دقیق از هزینه کاشت ابرو و همچنین کاشت ابرو قسطی برای شخص شما با کلینیک ما تماس گرفته و با مشورت با یک پزشک متخصص بهترین و مناسب ترین روش برای کاشت ابرو به علاوه هزینه کاشت ابرو را جویا شوید.

عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو به چند عامل تعیین کننده بستگی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

·         روش کاشت ابرو

در حقیقت کاشت ابرو هم مانند کاشت مو دارای روش های مختلفی مثل:FUT ، FIT، SUT و Micro FIT است که روش های جدیدتر مانند Micro FIT به علت جدیدتر بودن تجهیزات و تکنیک ها طبیعتا هزینه کاشت ابرو بیشتری را دارند. نکته ای که لازم است به آن اشاره کنیم این است که نحوه کاشت ابرو و یا مو در روش های مختلف با هم تفاوتی ندارند و تنها تفاوت روش های مختلف، تفاوت در نحوه برداشت گرافت های مو است.

·         میزان تجربه و تخصص پزشک

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در عمل کاشت ابرو و همچنین قیمت و هزینه کاشت ابرو، مهارت پزشک شماست. چرا که درآوردن خواب ابرو به نحوی که دلخواه شما باشد، امری تخصصی و نیازمند تجربه می باشد و کار هرکسی نیست. بهتر است تنها به صرف قیمت پایین تر و هزینه کاشت ابرو کمتر یک مجموعه و بدون اطلاع از تخصص پزشک این عمل را انجام ندهید؛ چرا که تنها آورده ای که برای شما خواهد داشت از بین رفتن هزینه و زمان صرف شده شماست.

·         تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت ابرو

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در هزینه کاشت ابرو تعداد گرافت های مورد نیاز برای پیوند، همچنین میزان طاسی ابروی شما است. مسلما اگر ابروی شما تنها نیاز به افزایش تراکم دارد، نسبت به ابرویی که در حادثه یا آتش سوزی از بین رفته است، هزینه کمتری را باید بابت کاشت ابرو بپردازید.

یکی از فواید کاشت ابرو این است که دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد و شما پس از انجام این عمل میتوانید به سادگی به زندگی روزمره خود بازگردید. تنها نکته ای که باید رعایت کنید این است که از استرس و اضطراب به دور باشید. همچنین در صورت رعایت توصیه های پزشک، عوارض کاشت ابرو به حداقل ممکن می رسد و از جمله عمل های کم خطر و کم ریسک محسوب می شود.

·         نیاز نداشتن به کوتاه کردن موی سر.

بعضی از روش های کاشت مو که در پیوند ابرو نیز از آن استفاده می شود، نیازی به تراشیدن کل سر ندارند. این مورد یک مزیت بزرگ برای مراجعه کنندگان می باشد. روش استفاده به این منظور، FUE است که البته برای همه افراد مناسب نمی باشد و باید به تشخیص پزشک انتخاب شود. به دلیل سخت و پیچیده بودن آن، معمولا در شرایطی استفاده می شود که تنها یک قسمت کوچکی دچار ریزش مو شده باشد.

·         نداشتن عوارض و دوره نقاهت و ریکاوری.

بعضی از روش های گفته شده، مدت زمان کمتری را برای ریکاوری نیاز دارند. ممکن است عوارضی نظیر قرمزی و التهاب مشاهده شود که طبیعی است. این موارد پس از گذشت یک مدت کوتاهی از بین می روند.

·         وضعیت بانک مو

بانک مو که در قسمت پشت سر قرار دارد، از این لحاظ اهمیت دارد که به گفته محققان در برابر طاسی و ریزش مقاوم هستند. در صورتی که وضعیت بانک موی فرد ضعیف باشد، نمی توان از آن در پیوند استفاده نمود. ولی غیر ممکن نیست!

·         منطقه جغرافیایی مطب پزشک

هزینه کاشت ابرو بسته به منطقه جغرافیایی و محل قرارگیری مطب پزشک ممکن است متفاوت باشد. در برخی مناطق شهر، قیمت کاشت ابرو نسبت به مناطق دیگر بیشتر است. در این مناطق، هزینه های اجاره مکان و دیگر هزینه های مرتبط به نسبت بالا است و این موضوع بر روی قیمت کاشت ابرو تاثیر می گذارد.

نتیجه گیری

هزینه کاشت ابرو تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. عواملی مانند تعداد گرافت های مورد نیاز، میزان طاسی ابرو، مکان قرارگیری کلینیک و مطب، استفاده از تجهیزات پیشرفته و شهرت پزشک می توانند بر هزینه تاثیرگذار باشند. برای تعیین دقیق هزینه و قیمت کاشت ابرو، بهتر است به صورت حضوری با پزشک خود مشورت کنید تا او با بررسی وضعیت ابروی شما، بتواند قیمت دقیقی را تعیین کند. چون بسته به شرایط شخصی هر فرد قیمت دقیق کاشت ابرو می تواند متفاوت باشد.

چه عواملی بر هزینه کاشت ابرو موثر هستند؟

موقعیت قرارگیری مطب ، تجهیزات مورد استفاده، تخصص و تجربه پزشک، تعداد گرافت هایی که برای کاشت ابرو نیاز است، شرایط ابرو و شهرت پزشک از جمله عوامل موثر بر هزینه کاشت ابرو هستند.

آیا قیمت کاشت ابرو متغیر است؟

بله، قیمت کاشت ابرو ممکن است در طول زمان تغییر کند. عواملی مانند تورم، تغییرات قیمت تجهیزات، تغییر در نرخ ارز و تغییرات در بازار می توانند موجب تغییر در هزینه کاشت ابرو شوند.

آیا وضعیت ابرو بر روی قیمت آن موثر است؟

تراکم موی ابروی شما نیز  بر قیمت کاشت تاثیرگذار است. در صورتی که ابروهای شما نیاز به تراکم کمتری برای کاشت داشته باشد، هزینه کاشت به نسبت پایین تر است. از طرف دیگر، اگر ابروهای شما نیاز به تراکم بیشتری داشته باشد، هزینه کاشت ممکن است بیشتر از حد متوسط باشد.

دکمه بازگشت به بالا