اقتصادیکسب و کار برتر ایرانی

بهترین سایت‌ها برای خرید از چین

۱۰ فروشگاه اینترنتی برتر چین و آمریکا جهت خرید از سایت های خارجی برای ایرانیان

اگر به دنبال خرید از چین و خرید کالاهای اورجینال هستید که در ایران نمیتوانید پیدا کنید، اگر به دنبال خرید از بهترین برندهای مطرح جهانی هستید و یا اگر هزینه برخی از کالاها در صورت خرید از ایران برای شما بسیار گران و پرهزینه تمام میشود توصیه میشود این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

در شرایط فعلی کشور که قیمت کلیه اجناس و کالاها افزایش چشمگیری داشته است روز به روز افراد بسیاری تمایل زیادی به خرید مایحتاج و کالاهای خود از  کشورهای خارجی به خصوص خرید از سایت های آنلاین و خریدهای اینترنتی را دارند. از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله ما 10 فروشگاه برتر آنلاین در کشور چین و آمریکا را به شما معرفی کنیم و در انتها روش خرید از سایت های خارجی را به شما معرفی نماییم.

5 فروشگاه برتر آنلاین در آمریکا

شماره 5: آمازون (amazon)

وبسایت : www.amazon.com

وبسایت آمازون (amazon) در سال 1994 راه اندازی شد و در شروع کار اقدام به فروش آنلاین کتاب کرده بود اما با گذشت زمان گروه های کالایی مانند لوازم دیجیتال و الکترونیکی، پوشاک، مبل و لوازم منزل، اسباب بازی و جواهرات به این فروشگاه آنلاین اضافه گردید.

آمازون (amazon) به عنوان قویترین و توسعه یافته ترین فروشگاه آنلاین کالا در آمریکا و کلیه کشورها شناخته می شود.

اگر به دنبال خرید اجناس اورجینال و با کیفیت از امریکا هستید پیشنهاد اول ما به شما خرید از آمازون (amazon) می باشد.

شماره 4: ای بی (eBay)

وبسایت : www.eBay.com

ای بی (eBay) وبسایتی شناخته شده برای بسیاری از ایرانیان میباشد، وبسایت ای بی (eBay) به صورت مستقیم به ایران ارائه خدمات نمیکند لذا باید از کارگزاری مطمئن برای انجام خریدهای خود استفاده نمایید.

یکی از مزیت های وبسایت ای بی (eBay) این است که افراد میتوانند بدون واسطه اقدام به فروش کالا در این وبسایت کرده و این موضوع گاها باعث میشود که خریدار بتواند کالاهایی با قیمت مناسبتر در وبسایت ای بی (eBay) بیابد.

تقریبا کلیه گروه هایی کالایی اعم از پوشاک، لوازم دیجیتال، جواهرات ،کتاب و …. در فروشگاه ای بی (eBay) یافت میشود.

شماره 3: والمارت (Walmart)

وبسایت : www.walmart.com

فروشگاه آنلاین والمارت (Walmart) را معمولا همه افراد به عنوان یک فروشگاه زنجیره ای معروف میشناسند.

فروشگاه والمارت (Walmart) بزرگترین خرده فروش در جهان میباشد که با داشتن پلتفرم بسیار قوی خود توانسته در رتبه سوم این لیست قرار بگیرد.

در فروشگاه انلاین والمارت (Walmart) تقریبا همه نوع کالا اعم از مواد غذایی، لوازم دیجیتال و الکترونیکی، مد و پوشاک، دارو و قطعات خودرو و …. به فروش میرسد.

شماره 2: اتسی (Etsy)

وبسایت : www.etsy.com

فروشگاه آنلاین اتسی (Etsy) پلتفرمی است که بر روی کالاهای دست ساز، کلکسیونی و کالاهای خاص که به صورت اختصاصی  توسط کارخانجات و برندهای مطرح ساخته میشود تمرکز کرده است.

در فروشگاه اتسی (Etsy) کالاهایی نظیر پوشاک، زیورآلات، مواد غذایی، لوازم ارایشی بهداشتی و … به فروش میرسد.

شماره 1: بست بای (Best Buy)

وبسایت : www.bestbuy.com

فروشگاه آنلاین بست بای (Best Buy) یکی از بزرگترین فعالین حوزه فروش لوازم دیجیتال و کامپیوتری در آمریکا است.

شرکت بست بای (Best Buy) با فعالیت در کشورهای نظیر چین، مکزیک، کانادا خود را تبدیل به یکی از اصلی ترین تامین کنندگان این گروه کالایی در سرتاسر جهان کرده است.

5 فروشگاه برتر آنلاین در چین

شماره 5: تاوباو (Taobao)

وبسایت : www. taobao.com

تاوباو (Taobao) پرمخاطب ترین پلتفرم فروش آنلاین کالا در چین است.

 وبسایت تاوباو (Taobao) به صورت نسخه وب و موبایل و B2B میباشد.

در تاوباو (Taobao) فروشندگان به صورت شرکت و شخص ارائه خدمات مینمایند که این موضوع منجر به وجود قیمت های بسیار ارزان برای برخی کالاها در این فروشگاه آنلاین چینی شده است.

یکی از مزیت های تاوباو (Taobao) این است که خریداران میتوانند سابقه فروش هر کالا را به همراه تصاویر انتشار یافته توسط خریدران سابق هر محصول را بررسی نمایند.

در وبسایت تاوباو (Taobao) تقریبا همه گروه کالای به فروش میرسد لذا یکی از بهترین گزینه ها برای خرید ارزان از چین میباشد.

لازم به ذکر است تاوباو (Taobao) یک فروشگاه با زبان چینی است و فقط امکان فروش کالا به داخل چین را داراست لذا برای خرید از تاوباو (Taobao) شما میبایست از خدمات یک کارگزار معتبر جهت خرید و دریافت کالا در ایران استفاده نمایید.

شماره 4: جی دی (JD)

وبسایت : www. JD.com

جی دی (JD) بزرگترین خرده فروش بر پایه B2C در چین میباشد، در فروشگاه آنلاین جی دی (JD) حدود 400000 محصول جدید از جمله پوشاک، محصولات مربوط به مجالس، کالاهای دیجیتال و الکترونیک، کتاب و …. به فروش میرسد.

یکی از مزیت های وبسایت جی دی (JD) وجود نسخه انگلیسی میباشد لذا یکی از پلترفرم های مورد علاقه برای خریداران غیر چینی زبان میباشد.

یکی از  عواملی که منجربه معروفیت وبسایت جی دی (JD) شده سیستم اختصاصی توزیع و تحویل کالا در شرکت جی دی (JD) میباشد.

زنجیره تامین از زمان فروش و حمل و تحویل کلیه سفارشات توسط خود شرکت جی دی (JD) به مشتریان ارائه میگردد.

شماره 3: تی مال (Tmall)

وبسایت : www.Tmall.com

تی مال (Tmall) را معمولا به عنوان وبسایت خواهر وبسایت تاوباو میشناسند.

وبسایت و اپلیکیشن تی مال (Tmall) با تمرکز بر روی بازار محلی چین طیف وسیعی از محصولات را به فروش میرساند.

شما در تی مال (Tmall) تقریبا میتونید برندهای مطرح بین المللی و چینی را با قیمتی مناسب بیابید.

یکی از برتری های تی مال (Tmall) در چین کیفیت بالای محصولات میباشد.

در تاریخ 11.11.2019 وبسایت تی مال (Tmall) توانست رکورد فروش جدیدی را به مبلغ 70 میلیارد یوان را برای خود به ثبت برساند.

شماره 2: سانینگ (Suning)

وبسایت : www.suning.com

سانینگ (Suning) شرکتی خرده فروش چینی با حدود 2000 شعبه در چین، هنگ کنگ، ژاپن و آمریکا میباشد.

اگر چه سانینگ (Suning) تمرکز خود را بر روی فروش فیزیکی در فروشگاههای اختصاصی خود کرده است اما پلتفرم فروش آنلاین سانینگ (Suning) در چین بسیار مشهور و پرمخاطب میباشد.

در فروشگاه آنلاین و فروشگاههای فیزیکی سانینگ (Suning) شما میتوانید تقریبا هر گونه محصولی را با برندهای معتبر بین المللی و چینی خریداری کنید .

یکی از مزیت های سانینگ (Suning) کیفیت بالای محصولات میباشد به طوری که این شرکت تمرکز خود را بر فروش کالاهای اورجینال و با کیفیت به مشتریان خود کرده است.

لازم به ذکر است برای خرید از وبسایت سانینگ (Suning) شما نیاز به استفاده از خدمات یک کارگزار هستید که به نیابت از شما در چین کالاهای مورد نظر شما را خریداری و سپس به ایران ارسال نماید.

شماره 1: دانگ دانگ (Dangdang)

وبسایت : www.dangdang.com

وبسایت دانگ دانگ (Dangdang) را رقیب چینی وبسایت آمازون میدانند ، وبسایت دانگ دانگ (Dangdang) که با تمرکز بالا بر لوازم دیجیتال و الکترونیکی توانسته سهم بالایی از بازار داخلی چین را تصاحب کند و به یکی از فعالان حوزه خرده فروشی کالا در چین تبدیل شده است.

فروشگاه آنلاین دانگ دانگ (Dangdang) در قالب نسخه موبایل و وب تقریبا همه نوع گروه کالا را پوشش میدهد و بخش بسیار جذابی را اخیرا برای فروش کتاب به فروشگاه خود اضافه کرده است.

یکی از معایب وبسایت دانگ دانگ (Dangdang) برای ایرانیان این است که مانند سایر فروشگاههای آنلاین ایرانیان برای خرید از این وبسایت باید از خدمات یک کارگزار در چین استفاده نمایند.

خرید آنلاین از سایت های چینی و معرفی سایت های معتبر چینی

امروزه خرید آنلاین به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی مردم شناخته می شود و دلیل آن را نیز می توان سرعت بخشیدن به انجام کارهای روزمره ، صرفه جویی در وقت و هزینه ی با ارزش افراد و از همه مهم تر بالا بردن کیفیت زندگی مردم در جامعه دانست. از آنجایی که در سال های اخیر خرید از خارج از کشور نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، تعدادی از سایت های ایرانی تصمیم گرفته اند تا با ایجاد محیطی امن و مطمئن، خرید از سایر فروشگاه های اینترنتی درسرتاسر دنیا را برای ما بسیار آسان تر سازند.

چرا خرید از سایت های چینی؟

یکی از کشورهایی که سهم عمده ای در بازارهای داخلی ما به خود اختصاص داده است، چین می باشد. فروشگاه های چینی در کنار کیفیت قابل قبول ، محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب به خریداران ارائه می کنند. اگر بخواهیم بین سایت های چینی و فروشگاه های اروپایی مقایسه ای انجام دهیم اولین نکته ای که می توان به آن اشاره کرد، عدم دریافت مالیات از سوی اکثر سیات های چینی می باشد.

علاوه بر این، شما می توانید محصولات مورد نظر خود را با بهترین قیمت و کمترین هزینه از این فروشگاه ها خریداری کنید. از طرفی بدلیل نزدیکی به ایران، در هزینه های حمل و نقل و ارسال نیز کاملا صرفه جویی می شود. از همه ی اینها که بگذریم ، چین جزو معدود کشورهایی است که ممنوعیتی برای ارسال کالا به کشور ما را ندارد  همین فاکتور ، می تواند برای خرید از فروشگاه های اینترنتی آن کفایت کند.

توجه داشته باشید که در هر کشوری ، محصولات در رده های کیفی مختلف دسته بندی می شوند، بنابراین ، بهتر است چین را با کالاهای نه چندان با کیفیتی که در بازار داخلی می بینیم قضاوت نکنیم. کیفیت خوب و بد در همه جا وجود دارد و خرید آنلاین به شما این امکان را می دهد تا خرید خود را از میان کالاهای با کیفیت چینی انجام دهید.

بازار چین تنوع زیادی از انواع محصولات را در خود جای داده است و هر چه را که فکرش را بکنید در این کشور یافت می شود. هر یک از فروشگاه های آنلاین این کشور ، تنوع بالایی از محصولات را شامل می شوند و در عین حال ، جستجو در آنها به هیچ وجه گیج کننده نیست.

شما می توانید ، با انتخاب دسته ی مورد نظر در سایت ، وارد دنیای محصولات مرتبط شوید. آنچه را می خواهید پیدا کرده و با ارسال لینک مورد نظر به سایت های واسطه ی ایرانی ، باقی کارها را به آنها بسپارید. این یک خرید آسان است! در ادامه شما را با تعدادی از سایت های معتبر این کشور آشنا می کنیم که بدلیل تنوع بالای محصولات در صدر لیست جستجوی شما قرار خواهند گرفت.

معرفی سایت و فروشگاه های معتبر چینی

خرید آنلاین از سایت های چینی سهم عمده ای از بازار در دنیا را به خود اختصاص داده است. این حقیقت در مورد برندهای مختلف و بازار این کشور نیز صدق می کند. عرضه ی محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت پایین ، چالشی است که بدنبال ورود محصولات چینی به بازارهای جهانی ، کمپانی های آمریکایی و اروپایی را درگیر کرده است.

برخلاف تصور عموم مردم در کشور ما ، کالاهای چینی نیز دارای رده بندی کیفی بوده و می توان محصولات باکیفیت این کشور را به صورت آنلاین خریداری کرد. اولین شرط خرید اینترنتی ، اطمینان از معتبر بودن سایت فروشنده می باشد. در ادامه ما به شما چندین فروشگاه معتبر چینی را به شما معرفی خواهیم کرد تا متناسب با نیاز خود ، به آنها مراجعه کنید .

·         فروشگاه اینترنتی علی اکسپرس (ALIEXPRESS)

سایت علی اکسپرس (ALIEXPRESS) یک فروشگاه آنلاین جهانی می باشد که به عنوان زیرمجموعه ای از کمپانی نامدار علی بابا به فعالیت خود ادامه می دهد. این فروشگاه که به آمازون چین نیز شهرت یافته ، بیش از 100 میلیون محصول که در 25 گروه دسته بندی شده اند را در خود جای داده است.

از شاخصه های مهم این سایت می توان به تنوع بالا در عرضه ی کالا با قیمتی بسیار مناسب و با صرفه ی اقتصادی اشاره کرد. علی اکسپرس شما را مستقیما به بازار بزرگ چین متصل می کند. علاوه بر محصولات چینی ، کالاهایی از سایر کشورهای آسیایی نیز در این سایت به چشم می خورند. این فروشگاه نیاز شما به کلیه کالاها اعم از پوشاک ، لوازم دیجیتال ، اکسسوری ، لوازم خانگی و هر چیزی را که فکرش را بکنید ، پاسخ می دهد.

·         فروشگاه اینترنتی در اچ گیت (DHGATE)

این سایت نیز مانند علی اکسپرس ، محصولات زیادی را پوشش می دهد. اما اگر بدنبال یک کالای دیجیتال با قیمت مناسب می باشید ، سایت DHGATE در اولویت قرار دارد. دلیل شهرت این فروشگاه را می توان به قیمت مناسب محصولات و علی الخصوص ، ارسال های رایگان آن نسبت داد. از نظر کیفی نیز این سایت بر بسیاری از فروشگاه های چینی دیگر ارجحیت دارد. لازم به ذکر است ، بیش از 50% از مشتریان این سایت را کشورهای آمریکایی و اروپایی تشکیل می دهند.

·         فروشگاه اینترنتی بنگ گود (BANGGOOD)

نام BANGGOOD در میان 10 سایت برتر چین به چشم می خورد. با وجود دسته بندی های متفاوتی که در این فروشگاه مشاهده می کنید، BANGGOOD بیشتر تمرکز خود را بر روی فروش پوشاک و البسه گذاشته و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. از دیگر نکات قابل توجه راجع به این سایت ، امکان ارسال سفارشات در کمتر از 2 روز می باشد. این زمان در سایر سایت ها بین 6 الی 20 روز به طول می انجامد.

·         فروشگاه اینترنتی دیل اکستریم (DEALEXTREME)

دیل اکستریم DEALEXTREME به عنوان بزرگترین سایت تخصصی لوازم الکترونیکی در دنیا شهرت یافته است. علاوه بر تجهیزات الکترونیکی ، لوازم جانبی گوشی های هوشمند به خصوص اپل و سامسونگ به طور ویژه ای در این سایت حمایت می شود. بنابراین، اگر بدنبال کالاهای الکترونیک و دیجیتال می باشید ، بدون شک این فروشگاه اولین و تنها مقصد شما خواهد بود.

چرا که تنوع بالای محصولات دیل اکستریم در این زمینه به هیچ عنوان شما را نا امید نمی کند. جالب است بدانید که این فروشگاه تا کنون بیش از 16000 نوع کالا را به دست 2.4 میلیون نفر در 200 کشور مختلف رسانده است. در کنار کالاهای دیجیتال ، شما می توانید ازمحصولاتی نظیر اسباب بازی ، زیورآلات ، لوازم بهداشتی و پوشاک نیز در این سایت بهره مند شوید.

·         فروشگاه اینترنتی تاینی دیل (TINYDEAL)

تخصص TINYDEAL در به فروش رساندن لوازم الکترونیکی ارزان قیمت می باشد. اما تمام 80000 کالای موجود در این فروشگاه به این زمینه مربوط نشده و شما می توانید کالاهای دیگری مانند گوشی های هوشمند ، انواع اسباب بازی ، لوازم منزل ، تجهیزات ورزشی و سرگرمی ، لوازم خودرو و وسایلی از این قبیل را از این سایت خریداری کنید. از ویژگی های منحصر بفرد این سایت می توان به تخفیف های جالب و وسوسه انگیز که گاها تا 90% نیز پیش می روند ، اشاره کرد. بعضی از این تخفیف ها واقعا به صرفه بوده و به سود خریداران می باشد.

فروشگاه اینترنتی گربست (GEARBEST)

این سایت یکی از جامع ترین فروشگاه هایی است که به عمر خود دیده اید و می توانید برای خرید آنلاین از سایت چینی GEARBEST اقدام کنید. می توان گفت از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در این سایت به فروش می رسد. طیف گسترده ی محصولات آن شامل دسته های مختلفی از قبیل لوازم خانگی ، تلفن های هوشمند، تجهیزات جانبی تلفن های هوشمند، انواع تبلت و رایانه ، سایر لوازم الکترونیکی ، ساعت های هوشمند، انواع لباس و پوشاک ، لوازم برقی ، تجهیزات خودرو ، اسباب بازی و لوازم سرگرمی ، تجهیزات ورزشی ، چراغ ها و تجهیزات نورپردازی می شود.

این سایت از جنبه های زیادی به سایت علی اکسپرس مقایسه می شود و شباهت زیادی بین این دو به چشم می خورد ، اما نکته ای که این دو را از یکدیگر جدا می کند عرضه ی محصولات با قیمت کمتر در این فروشگاه نسبت به علی اکسپرس است. اگر محصول مورد نظر خود را در سایت هایی که در بالاتر بدان اشاره شد پیدا نکردید ، می توانید سری به فروشگاه های زیر بزنید.

این سایت ها نیز کاملا مطمئن بوده و قابلیت ارسال کالا به ایران را نیز دارند و جز بهترین راه های خرید از سایت های خارجی و ارسال به ایران است.

 1. Lightinthebox.com
 2. Miniinthebox.com
 3. Yoybuy.com
 4. Geekbuying.com
 5. Fashionmia.com
 6. Rosegal.com
 7. Dresslily.com
 8. Sammydress.com
 9. Tmart.com
 10. Buyincoins.com
 11. Chinabuye.com
 12. Romwe.com
 13. Yesstyle.com
 14. Rotita.com
 15. Modlily.com
 16. Milanoo.com
 17. Tomtop.com
دکمه بازگشت به بالا