عمومیکسب و کار برتر ایرانی

مزایای خرید یوسی پابجی از ارزان جم

مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی چیست؟

بازی پابجی یکی از بازی‌های اکشن و مهیجی است که از سال 2017 وارد بازار شد و در حال حاضر تعداد زیادی طرفدار دارد. این بازی در پلتفرم‌های زیادی قابل اجراست ولی نسخه موبایل آن طرفدار بیشتری دارد. در نسخه موبایل بازی پابجی، یک واحد پولی معرفی شده است که همه کارها در بازی با این پول‌ انجام می‌گیرد. این پول که یوسی نامگذاری شده‌است، در بازی قابل بدست آوردن نیست و فقط می‌توانید آن را خرج کنید. برای بدست آوردن آن باید آن را خریداری کنید. حالا شما می‌توانید برای خرید یوسی پابجی موبایل به فروشگاه ارزان جم مراجعه کنید.

وقتی شما تعداد یوسی مورد نیازتان را خریداری کردید، می‌توانید تجهیزات و وسایلی که نیاز دارید را از داخل فروشگاه بازی تهیه کرده و کیفیت بازی‌تان را بالا ببرید. می‌پرسید چگونه؟ پس با ما همراه باشید تا جواب سوالتان را بگیرید.

استفاده از یوسی پابجی چه تاثیری بر روند بازی دارد؟

شما تصور کنید که در دنیا جنگ شده است و شما فقط با یک لباس معمولی و یک چاقو باید از خودتان دفاع کنید. در چنین موقعیتی شما شانس موفقیت ندارید و احتمال زیاد در حمله اولی که به محله شما شود، مقاومتی نمی‌توانید بکنید و جز یاد و خاطرات شما چیزی باقی نمی‌ماند؛ البته دور از جان شما! این فقط یک مثال بود، برای اینکه بیشتر وضعیتی که می‌خواهم توضیح دهم را درک کنید.

حالا سراغ اصل مطلب می‌رویم. بازیکن شما برای آنکه بتواند در میدان جنگ بازی دوام بیارد، بجنگد و پیروز شود نیاز به تجهیزات اولیه دارد. این تجهیزات اولیه فقط در مراحل اولیه بازی کاربرد دارند و با گذشتن از مراحل و رفتن به مرحله‌های بالاتر، تجهیزات حرفه‌ای‌تر و بهتری مورد نیاز است.

منظور از تجهیزات همان لباس، اسلحه، کلاه، نقاب، وسایل استتار، تجهیزات درمانی و حتی وسایل حل و نقل است. مطمئنا در طول بازی این تجهیزات رایگان در اختیار شما قرار نمی‌گیرد و شما باید برای بدست آوردن آنها، یوسی خرج کنید.

هر چقدر برای کارکتر خودتان در بازی بیشتر هزینه کنید و البته این هزینه کردن در مسیر درستی باشد، شانس بیشتری برای پیروزی دارید؛ در غیر این صورت سرنوشت شما دقیقا همان چیزی که در مثال اول این بخش برایتان گفتم، خواهد شد.

علاوه بر این‌ها شما می‌توانید با uc توانایی‌های خودتان را ارتقا دهید؛ مانند قدرت بدنی و توانایی مخفی شدن.

مخفی شدن در این بازی جزئی از روند پیروزی به حساب می‌آید؛ اگر بدانید که کجا و به چه شکل پنهان شوید که کسی متوجه شما نشود و بتوانید از مخفی‌گاه‌تان به سایر مناطق نظارت داشته باشید، می‌توانید حرکات دیگران را زیر نظر بگیرید و به موقع به آنها حمله کنید، طوری که اصلا متوجه شما نشوند تا زمانی که دیگر برایشان دیر شده باشد.

علاوه بر خرید تجهیزات و بالا بردن توانایی‌های‌تان در بازی، می‌توانید بلیط ورود به رقابت‌های رویال پس و الیت رویال پس را دریافت کنید و با شرکت در این رقابت‌ها، هم مهارت‌تان را بالا ببرید و هم با پیروز شدن‌تان، تعداد زیادی یوسی به عنوان جایزه دریافت کنید.

به این دو رقابت مانند مسابقات واقعی نگاه کنید؛ وقتی در دنیای واقعی وارد فضای یک مسابقه می‌شوید، همیشه در تلاش هستید که پیروز میدان باشید تا بتوانید هم اعتبار کسب کنید و هم جایزه نفر اول را بگیرید. در این رقابت‌های پابجی نیز با همین دید وارد شوید و برای اول شدن و پیروز بجنگید.

یعنی اگر پیروز شوید نه تنها یوسی ورودی که پرداخت کردید برمی‌گردد، بلکه تعدادی یوسی اضافه هم به پاس تلاش و پیروز‌ی‌تان دریافت می‌کنید.

پس متوجه اهمیت یوسی و خرج کردن آن در بازی پابجی موبایل شدید. حالا که متوجه این اهمیت شدید پس خساست را کنار بگذارید و برای لذت بردن و موفق شدنتان در بازی پابجی پول واقعی‌تان را با پول یوسی معامله کنید و آیتم‌های مورد نیاز در بازی را خریداری کنید. پس خرید یوسی بر شما شدیدا واجب است، ای بازیکنان آیا ایمان نمی‌آورید!؟??

اگر این بازی را نصب کردید و مثل خیلی از بازیکنان این بازی، جذب هیجان و جذابیت آن شدید، اگر می‌خواهید هر طور شده در رقابت‌های حساس و پر رقیب پابجی همیشه پیروز باشید و اگر می‌خواهید بازی برایتان مهیج و جذاب باقی بماند، از خرید یوسی اصلا غافل نشوید؛ چراکه همه مواردی که گفتیم فقط وابسته به خریدن یوسی و به موقع خرج کردن آن در بازی است.

به عبارتی تنها تفاوتی که در بین بازیکنان این بازی وجود دارد همین تجهیزات و وسایلی است که خریداری می‌شود.

وارد رقابت‌ها شوید، بجنگید، مقاومت کنید، پنهان شوید، رقبا را از سر راهتان بردارید و پیروز میدان باشید.

بررسی روش های خرید و مزایای استفاده از یوسی در بازی پابجی

بازی پابجی نسخه موبایل را می توان یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های جنگی موجود دانست که امروزه میلیون ها گیمر در سراسر جهان را مشغول خودش کرده است. نکته مهمی که باید در این زمینه بدانیم این است که هر زمانی که ما این بازی را آپدیت کنیم می توانیم شاهد تغییرات مثبتی در بازیکن ها و شخصیت های این بازی محبوب باشیم.

کاراکتر های موجود در این بازی هر کدام دارای شخصیت های جذاب و منحصر به فرد مخصوص خودشان هستند که می تواند لذت این بازی را برای گیمرها دو چندان کند. بازی پابجی را می توانیم از بازی های بتل رویال نیز بنامیم به طوری که در سال های اخیر موفقیت های بسیار زیادی در این زمینه کسب کرده است.

در بازی پابجی نیز مانند اکثر بازی های موجود، می توانیم با پرداخت درون برنامه ای، آیتم های بسیار ویژه ای را برای این بازی خریداری و اجرا کنید. در ادامه به معرفی روش های خرید یوسی و کاربرد های آن در بازی پابجی می پردازیم:

روش های خرید یوسی در بازی پابجی

برای اینکه بتوانید در بازی پابجی یوسی خریداری کنید باید با پرداخت پول و خرید درون برنامه ای این کار را انجام دهید، اما گاهی اوقات می توانید بدون پرداخت پول و با انجام دادن برخی کار ها که در ادامه معرفی می کنیم، پابجی رایگان دریافت کنید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش معرفی مزایای خرید یوسی و امکاناتی که به ما در بازی ارائه میدهد اطلاعات کامل تری در خصوص یوسی در بازی پابجی و مزایای آن به دست آورید.

پاسخ به surwey برای کسب اعتبار گوگل پلی:

آیا می خواهید بدانید که این surwey ها کجا هستند که ما بتوانیم با استفاده از آنها و پاسخ به سوالاتش اعتبار گوگل پلی دریافت کنیم؟ و چگونه بتوانیم این اعتبار را به یوسی پابجی بدل کنیم. خب برای انجام این کار باید ابتدا برنامه ای به نام google opinion rewards  را در گوشی خود نصب کنید.

در ادامه با وارد شدن به این برنامه باید پاسخ سرور هایی که به شما می دهند را کامل کنید، شاید در مرحله اول جایزه ای به شما تعلق نیابد، اما با ادامه این کار جایزه های خوبی به شما داده می شود. سپس زمانی که امتیاز های کافی را کسب کردید وارد بازی پابجی شده و از این امتیاز ها برای کسب یوسی استفاده کنید.

دریافت یوسی با استفاده از گیفت کارت:

منظور ما از این قسمت، گیفت کارت های گوگل پی می باشد، اما متاسفانه ما برای خرید این ها به دلیل تحریم های بین المللی محدود هستیم، اما شما عزیزان می توانید با نصب برنامه و یا استفاده از سایت های مختلفی که در این زمینه وجود دارد به یوسی دست پیدا کنید.

وقتی که شما وارد سایت یا اپلیکیشن های مخصوص شدید می توانید با انجام دادن وظیفه هایی که آنها به شما می دهند، گیفت کارت های مخصوص را تهیه کنید و از آنها در بازی پابجی استفاده کنید. هرچه بیشتر کارها و وظایف خواسته شده این سایت ها را انجام دهید، گیفت کارت بیشتری نیز دریافت می کنید.

شرکت در مسابقه الیت رویال پس در بازی پابجی:

برای شرکت در این مسابقه شما باید مقداری یوسی پرداخت کنید، اما عجله نکنید این پایان راه نیست، درست است که در ابتدا شما یوسی پرداخت می کنید اما اگر بتوانید این مسابقه را به خوبی انجام دهید، مراحلش را به خوبی پشت سر بگذارید، به یوسی های بسیار بیشتری نسبت به آن که از دست داده‌اید، دست پیدا خواهید کرد، پس نگران این موضوع نباشید و با خیالی راحت در این مسابقه شرکت کنید.

خرید پولی یوسی برای بازی پابجی:

خب علاوه بر روش های رایگانی که برای دریافت یوسی به شما معرفی کردیم، روش دیگری نیز برای خرید وجود دارد و آن هم با استفاده از پول می باشد. بسیاری از گیمر های حرفه ای از این روش استقبال فوق العاده ای می کنند.

اما شاید بپرسید ما که تحریم هستیم چگونه این کار را انجام دهیم؟ باید به شما بگوییم نگران این موضوع نباشید چراکه با استفاده از وبسایت ها و برنامه هایی که امروزه به وجود آمده اند انجام این کار بسیار آسان شده است.

به طوری که شما می توانید با پرداخت مبلغی مشخص، اقدام به خرید یوسی و رفتن به مراحل و امکانات فوق العاده این بازی بشوید. با استفاده از دو روش شارژ مستقیم و به روش دستی می توانید اقدام به خرید یوسی بکنید.

به نقل از:

coingate.com

midasbuy.com

دکمه بازگشت به بالا