علمی و پزشکیکسب و کار برتر ایرانی

بوتاکس لب

از گذشته تا کنون داشتن لب هایی پر حجم یکی از معیارهای زیبایی چهره شناخته می شود. داشتن لب هایی برجسته آنقدر محبوبیت دارد که برای دستیابی به آن از روشهای مختلفی چون تزریق فیلر، ژل ، بوتاکس لب و عمل های جراحی بهره می برند. عمل جراحی برجسته کردن لب یک روش دائمی و همیشگی محسوب می شود و امکان تغییر در صورت عدم رضایت وجود ندارد. تزریق فیلر و بوتاکس کم تهاجمی تر بوده و در صورت نداشتن رضایت کافی از نتیجه آن می توان بعد از گذشت مدتی تغییرات مورد نظر را اعمال نمود.

اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که تزریق را به انجام  عمل زیبایی ترجیح می دهید، ما در این مقاله شما را با آن آشنا می کنیم و اگر به دنبال کلینیکی معتبر و شناخته شده برای تزریق بوتاکس هستید ما به شما مجموعه پوست و مو دکتر مولایی فر را پیشنهاد می دهیم. لطفاً به وب سایت دکتر مولایی فر سر بزنید یا با شماره تلفن کلینیک دکتر مولایی فر 02126474915  و 09302747479 تماس بگیرید تا یک وقت مشاوره رزرو کنید.

بوتاکس لب چیست ؟

بوتاکس لب چیستبوتاکس لب یک روش تزریقی برای داشتن لب هایی متقارن و حجیم است. در این روش  با بهره گیری از سم بوتولینوم که کاملا ایمن است و تزریق آن به نواحی اطراف و بیرونی لب باعث برجسته به نظر رسیدن لب ها می شوند.

در این روش، با توجه به تشخیص پزشک مقداری بوتاکس در قسمت های بیرونی لب تزریق می شود که با اثر گذاری و ایجاد خلل در عملکرد ماهیچه های اطراف لب، سبب شل شدن آن ها و بیرن تر کشیده شدن لب می شود. نحوه عملکرد و تاثیر بوتاکس کاملا با فیلر متفاوت است. تزریق بوتاکی نسبت فیلر بسیار ظاهری طبیعی تر و نرمال تر دارد.

کاربردهای بوتاکس لب

در وهله اول باید این نکته را مد نظر قرار دهید که باید از بوتاکس و نتیجه آن انتظاری واقع بینانه داشته باشید. این روش علاوه بر مصارف زیبایی کاربردهای دیگری نیز دارد که شما را با آنها آشنا می کنیم.

رفع چروک های اطراف لب: با افزایش سن و عواملی چون استرس ممکن است لب ها حجم خود را از دست دهند که این امر باعث ایجاد چروک در نواحی اطراف این عضو نیز می شود. یکی از کاربردهای بوتاکس لب برطرف نمودن چروک ها و خطوط اطراف لب است.کاربردهای بوتاکس لب

رفع خط خنده: خنده بر لب داشتن همیشه موجب زیبایی و نشاط افراد می شود اما به مرور باعث عمیق شدن خط خنده نیز می شود که برای از بین بردن آن می توان از پر کننده ها و یا بوتاکس لب استفاده نمود.

فرم و حجم دادن به لب: لب هایی حجیم و خوش فرم تاثیر بی نظیری در جذابیت چهره دارد برای دستیابی به این امر می توان از بوتاکس لب استفاده کرد. بوتاکس با نحوه اثر گذاری خود فرمی زیبا و پر حجم به لب ها می بخشد.

 

ادامه مطلب در:

بوتاکس لب

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.
دکمه بازگشت به بالا