اجتماعیکسب و کار برتر ایرانی

قیمت هتل های کیش: بررسی ارزان‌ترین و گران ترین هتل ها در کیش

یکی از مهم‌ترین پارامترها برای رزرو هتل قیمت هر شب آن می باشد و بسیار مسافران جزیره کیش قبل از سفر به دنبال مناسب‌ترین هتل که قیمت آن نسبت به خدمات ارائه شده یکسان باشد هستند.

در این مقاله قصد داریم تا رنج قیمت اکثر هتل های جزیره ی کیش را از ارزان‌ترین تا گران ترین را به شما معرفی کنیم.

قیمت هتل ها در جزیره کیش به زمان سفر بسیار اهمیت دارد و معمولاً هتل ها در روزهای پیک سفر مخصوصاً ایام عید که مسافرت‌ها به اوج خود می رسند قیمت نسبتاً بالای دارند و تفاوت آن‌ها نسبت به ایام خلوت جزیره بسیار زیاد می باشد.

به طور کلی ارزان‌ترین زمان برای سفر به کیش معمولاً اوایل فصل تابستان است و تقریباً از اواخر شهریورماه که هوا رو به سردی می‌رود تا عید نوروز به دلیل هوای مطبوع جزیره ما همه روز شاهد افزایش سفرها به جزیره خواهیم بود.

البته یک سری مناسبت‌های مذهبی و دینی هم باعث می شود تا تعداد سفر به جزیره کم شود و در نتیجه قیمت هتل کاهش پیدا کند. از جمله این مناسبت‌ها می‌توان به ماه رمضان و ماه محرم اشاره کرده که در اویل ماه محرم به دلیل متوقف شدن پخش موزیک زنده در تمامی برنامه های تفریحی جزیره و همچنین کاهش کنسرت ها باعث پایین آمدن میزان سفر به جزیره خواهد شد.

قیمت یک شب اقامت در هتل های کیش چقدر است؟

همان‌طور که گفته شد یکی از پارامترها زمان سفر است ولی پارامتر دیگری که بر روی قیمت اقامت در هتل تأثیر گذار است خود هتل و تعداد ستاره های آن می باشد. به طور کلی هر چه تعداد ستاره هتل بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود البته این قاعده در بعضی از هتل های کیش استثنا می باشد و ما شاهد آن هستیم که بعضاً هتل 4 ستاره‌ای از هتل 5 ستاره‌ای قیمت بالاتری داشته باشد و یا 3 ستاره‌ای از هتل 4 ستاره‌ای قیمت بالاتری داشته باشد.

گران ترین هتل های کیش را می‌توان هتل های زیر معرفی کرد:

 1. هتل مارینا پارک کیش
 2. هتل پالاس کیش
 3. هتل دریایی ترنج کیش
 4. هتل داریوش کیش

تمامی هتل های بالا 5 ستاره هستند و معمولاً قیمت اتاق های آن‌ها از 1.500.000 تومان برای هر شب شروع می شود.

هتل های بین 800.000 تومان تا 1.500.000 تومان برای هر شب اقامت:

 1. هتل شایان
 2. هتل شایگان
 3. هتل پانوراما
 4. هتل ویدا
 5. هتل کوروش
 6. هتل میراژ

تمامی هتل های بالا 5 ستاره هستند.

هتل های بین 500.000 تومان تا 800.000 تومان برای هر شب اقامت:

 1. هتل فلامینگو (هتل 4 ستاره)
 2. هتل آرامیس پلاس کیش (هتل 5 ستاره)
 3. هتل آرامیس (هتل 4 ستاره)
 4. هتل ایران (هتل 5 ستاره)

هتل های بین 200.000 تومان تا 500.000 تومان برای هر شب اقامت:

 1. هتل لیلیوم کیش (هتل 4 ستاره)
 2. هتل پارمیس کیش (هتل 5 ستاره)

و سایر هتل های 3 ستاره کیش که معمولاً قیمت زیر 500 هزار تومان دارند.

این قیمت ها بروز شده در مرداد ماه 1401 می باشد و ممکن است در هر زمان قیمت ها تغییر نماید.

همچنین همان‌طور که مشاهده می‌کنید بعضاً قیمت هتل های 4 ستاره بیشتر از هتل های 5 ستاره می باشد که دلیل اصلی آن همان‌طور که گفته شد از بابت تاپ بودن و کیفیت بالاتر می باشد.

از کجا هتل با قیمت مناسب رزرو کنیم؟

متأسفانه خیلی از مسافران بر این باور هستند که رزرو مستقیم از هتل باعث می شود قیمت رزرو یک شب به مراتب پایین تر باشد ولی جالب است بدانید این باور کاملاً اشتباه است و هر هتل دارای نرخ بورد مشخصی می باشد و این قیمت بعضاً تا 2.5 الی 3 برابر قیمتی است که شما می‌توانید سایت‌های اینترنتی رزرو کنید.

اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید چرا وب سایت‌های اینترنتی قیمت مناسب‌تری دارند و از کدام سایت رزرو کنیم؟ در جواب به این سوال باید گفت که بعضی از آژانس‌های مسافرتی در ابتدای سال با مدیریت هتل ها قراردادهای برای رزرو اتاق بسته که موجب آن قیمت اتاق‌ها برای آن‌ها به مراتب کمتر می شود چه اتاق پر شود و چه اتاق خالی باشد از این رو آژانس قیمت های بسیار مناسبی برای خالی نماندن اتاق‌ها به مسافران پیشنهاد می کنند.

در نتیجه شما می‌توانید هتل ها را تا 70 درصد تخفیف دریافت نمایید. یکی از بهترین آژانس‌های مسافرتی که در حال حاضر قیمت های مناسبی نیز دارد وب سایت (کیش میزبان) kishmizban.com می باشد که پیشنهاد می کنیم حتماً به این وب سایت برای دریافت آخرین قیمت هتل ها در کیش مراجعه نمایید همچنین سایت های همانند اقامت 24 و جاباما را نیز می توانید مشاهده نمایید.

دکمه بازگشت به بالا