بین المللکسب و کار برتر ایرانی

معرفی شرکت های سازنده ملک در دبی

لیست برترین شرکت‌های ساخت و ساز در دبی

ساخت و ساز ترکیبی از چندین فعالیت متعدد و پیچیده است که نیاز به استفاده از نیروهای انسانی متخصص و ماهر و بهترین و کارآمدترین ابزارها و دستگاه ها و مواد و مصالح ساختمانی دارد تا پروژه ساختمانی با موفقیت به پایان برسد. دبی از محبوب ترین شهرهای امارات متحده عربی است که در بخش ساخت و ساز سرعت رشد چشمگیری داشته و فرصت های شغلی گسترده ای در آن وجود دارد.

همچنین برترین شرکت‌های ساخت و ساز در دبی مبالغ دستمزد و حقوق بسیار عالی را به کارمندان و کارگران خود پرداخت می کنند که سبب جذب تعداد زیادی کارگر از نقاط مختلف جهان اعم از هند، پاکستان، بنگلادش، سری لانکا و فیلیپین شده است. در این مقاله لیست شرکت های ساخت و ساز برتر در دبی را ارائه می دهیم تا در صورت نیاز به ساخت و یا خرید پروژه ای ساختمانی بتوانید به راحتی بهترین شرکت ساختمانی در این شهر را پیدا کنید. همچنین اگر به دنبال اطلاعات موثق برای ثبت شرکت در دبی و خرید ملک در دبی هستید، نیز می توانید با مشاوران موسسه ما در ارتباط باشید.

بهترین شرکت‌های ساخت و ساز در دبی در یک نگاه

اسم شرکت سال تاسیس موسس/ مالک شرکت خلاصه فعالیت‌های شرکت
شرکت ساختمانی اکتکو ۱۹۷۵ یک گروه از سهام داران چند ملیتی یک شرکت محلی فعال در انجام پروژه های ساختمانی
شرکت عمومی ساختمانی وید آدامز یک قرارداد توسعه پروژه همراه با تیمی از مهندسان فعالیت در حوزه کارهای عمرانی، جاده ای، زهکشی و آب و خدمات ساختمانی چند رشته ای. همچنین انجام پروژه های گوناگونی در زمینه هایی نظیر زیرساخت ها، آثار دریایی، درجه بندی و استحکامات بدنه و خدمات مکانیکی، الکتریکی، و لوله کشی، سرمایش و تاسیسات زیرزمینی در کارنامه این شرکت ثبت شده است
شرکت مهندسی ساخت و ساز گروه الهابتور دهه ۱۹۷۰ خلف احمد الحبتور از برترین شرکت های فعال در زمینه های مختلفی شامل صنعت خودرو، مهمانداری، آموزش، بخش های دولتی و املاک و مستغلات. از مهمترین پروژه های این شرکت الحبتور سیتی می باشد
شرکت ساخت و ساز الفطیم دهه ۱۹۳۰ خانواده الفطیم یک شرکت خوشه ای امارات متحده عربی است که حوزه های گوناگونی نظیر مونتاژ خودرو، خرده‌فروشی، خدمات بیمه، تجهیزات الکترونیکی و توسعه املاک و مستغلات
شرکت ساخت و ساز اعمار دبی ۱۹۹۷ اعمار محمد العبار رئیس هیئت مدیره شرکت املاک و مستغلات، ساخت مراکز خرید، آسمان‌خراش‌ها، مجتمع‌ های مسکونی و اداری
شرکت ساختمانی بین المللی داماک ۲۰۰۲ حسین سجوانی مدرن ترین ابرسازندگان املاک جهان و مهم ترین توسعه دهنده لوکس
شرکت ساخت و ساز النبوده دهه ۱۹۶۰ سعید و محمد النبوده یک مجموعه ساختمانی با ۱۲ هزار کارمند
شرکت ساختمانی عربتک ساخت و ساز مسکونی، پروژه های صنعتی، ساختمان های تجاری، استادیوم، ویلا، فرودگاه، هتل های بلند چندین طبقه و ساختمان های چند منظوره
شرکت ساختمانی داکتو بالفور بیتی ۱۹۷۶ مشارکت در پروژه های عمرانی بزرگی نظیر پروژه نیروگاه برق G، ترمینال پروازهای ورودی در فرودگاه دبی، تسهیلات آب شیرین کن و ساخت دبی مال
شرکت ساخت و ساز لینگ اوروک ۱۸۷۲ یک شرکت مهندسی بین المللی در دبی در زمینه ساخت و ساز
شرکت ساختمانی سعودی بن لادن ۱۹۳۱ توسعه مسجدالنبی توسط شاه عبدالعزیز

شرکت ساختمانی اکتکو

شرکت اکتکو (ACTCO) یک شرکت محلی فعال در امارات متحده عربی بوده و متعلق به یک گروه سهام دار چند ملیتی است. تاسیس این شرکت ساخت و ساز به سال 1975 بر می گردد که از آن زمان تا کنون توانسته پروژه های ساختمانی موفقی را انجام دهد و با تحقق برنامه های خود رضایت مشتریان را در سطح بالایی کسب کند. خدماتی که شرکت اکتکو به مشتریان خود ارائه می دهد بسیار متنوع و با کیفیت هستند و فراتر از انتظارات مشتریان است.

شرکت عمومی ساختمانی وید آدامز

بهترین شرکت‌های ساخت و ساز در دبیدر واقع (Wade Adams Contracting) یک قرارداد توسعه پروژه است که به صورت شرکت ساختمانی عمومی در منطقه خلیج فارس فعالیت می کند و دارای گواهی های OHSAS و ISO  است. تخصص مهندسان شرکت وید آدامز در حوزه کارهای عمرانی، جاده ای، زهکشی و آب می باشد و می تواند خدمات ساختمانی چند رشته ای را ارائه دهد. این شرکت شهرت خود را به دلیل خدمات نوآورانه، با کیفیت، پایدار و قابلیت اطمینان بالا به دست آورده و توانسته در لیست شرکت های ساخت و ساز برتر در دبی قرار گیرد.

شرکت ساختمانی وید آدامز با استفاده از خدمات گسترده و متنوعی که ارائه می هد قادر است هر نوع طرح انتزاعی و مفهومی را به واقعیت تبدیل کند. همچنین این شرکت ساخت و ساز توانایی، منابع لازم و تعهد کاملی جهت انجام پروژه های گوناگونی در زمینه هایی نظیر زیرساخت ها، آثار دریایی، درجه بندی و استحکامات بدنه و خدمات مکانیکی، الکتریکی، و لوله کشی، سرمایش و تاسیسات زیرزمینی را دارد.

علاوه بر آن این شرکت به دلیل اینکه پروژه هایی را برای مشتریان خاص مثل اداره بنادر، شهرداری، اداره برق و آب دبی انجام داده است نقش زیدی در رشد فوق العاده دبی دارد. شایان ذکر است شرکت وید آدامز پروژه های بزرگی نظیر املاک دبی و نخیل و سرمایه گذاری دبی ایجاد نموده که نشان از تخصص و حرفه ای بودن این شرکت است.

این شرکت در سطح بین المللی از نظر تعهد مداوم به کیفیت انجام کار مشهور گردیده و در این زمینه موفق به دریافت 4 گواهینامه شامل گواهینامه Bureau Veritas به ISO 9001:2015 (سیستم های مدیریت کیفیت) ، ISO 14001:2015 (سیستم های مدیریت زیست محیطی)، ISO/IEC 27001:2013  (سیستم مدیریت امنیت اطلاعات) و  ISO 45001:2018 (سیستم های مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی) شده است.

شرکت مهندسی ساخت و ساز گروه الهابتور

گروه الهابتور (Al-Habtoor Group)در دهه 1970 با مدیریت خلف احمد الحبتور کار خود را در زمینه ساختمان آغاز کرد. این شرکت مهندسی کوچک همراه با پیشرفت امارات متحده عربی رشد نمود و در حال حاضر یکی از برترین شرکت های فعال در زمینه های مختلفی شامل صنعت خودرو، مهمانداری، آموزش، بخش های دولتی و املاک و مستغلات است. شهرت پایدار شرکت الهبتور در سطح محلی و بین المللی سبب شده در لیست شرکت های ساخت و ساز برتر در دبی قرار گیرد.

پروژه های متعددی توسط گروه الهابتور انجام شده اند که می توان به پروژه الحبتور سیتی اشاره کرد؛ این پروژه یک منطقه مسکونی در جاده شیخ زاید واقع شده که از لحاظ استاندارد ساخت کیفیت بالایی دارد و مجهز به امکانات خوبی در سطح جهانی دارد. پیروی از ارزش ها، درک نیازهای مشتری، صداقت محوری و رعایت حقوق مشتریان از جمله ویژگی های گروه ساخت و ساز الهابتور است که از این طریق توانسته خود را یکی از معتبرترین و معروف ترین شرکت های ساخت و ساز دبی معرفی کند.

این گروه با وجود کارمندان و کارگران ماهر و مجرب رویکرد تخصصی را در جهت ایجاد روابط طولانی و سودمند دو جانبه با مشتریان دنبال می کند و شرایط خوبی را برای بازگشت سرمایه زیاد برای سهامداران فراهم کرده است. چشم انداز و ماموریت شرکت الهابتور بر پایه ارتقاء عملکرد در زمینه اخلاق حرفه ای تا بالاترین حد و ارائه خدمات درجه یک بین المللی است.

شرکت ساخت و ساز الفطیم

شرکت ساختمانی الفطیم (Al Futtaim) از قابل اعتمادترین مجموعه های ساخت و ساز خصوصی است که در دهه 1930 توسط خانواده الفطیم تاسیس شد. یک شرکت خوشه ای امارات متحده عربی است که حوزه های گوناگونی نظیر مونتاژ خودرو، خرده‌فروشی، خدمات بیمه، تجهیزات الکترونیکی و توسعه املاک و مستغلات فعالیت می کند.

در حال حاضر این شرکت ساخت و ساز دارای بیش از ۴۴۰۰۰ کارمند بوده و در بین ۱۱۰ شرکت و حدود ۲۲۵ برند بین المللی شامل تجارت عمده فروشی، خدمات مالی، توزیع، اوقات فراغت، توسعه املاک و مستغلات و مهمانداری فعالیت داشته است. در سال های اخیر شرکت الفطیم قلمرو همکاری های خود را از خاورمیانه و شورای همکاری خلیج فارس فراتر برده و در جنوب شرق، آفریقا، شمال آسیا، اروپا و استرالیا گسترش داده است.

در حال حاضر در صنایع خودروسازی نمایندگی انحصاری فروش محصولات شرکت هایی همچون تویوتا، لکسوس، هوندا، ولوو، کرایسلر، جیپ و دوج بر عهده شرکت الفطیم است؛ همچنین نمایندگی توزیع صنایع الکترونیک مثل محصولات پاناسونیک، توشیبا و سانیو توسط این شرکت انجام می شود و مدیریت مراکز خرید آیکیا، مارکس اند اسپنسر و تویز آر آس  در امارت متحده عربی نیز تحت نظارت شرکت الفطیم است.

شرکت ساخت و ساز اعمار دبی

شرکت اعمار دبی (EMAAR) در زمینه املاک و مستغلات، ساخت مراکز خرید، آسمان‌خراش‌ها، مجتمع‌ های مسکونی و اداری در شهر دبی امارات متحده عربی فعالیت می کند. حوزه دیگر فعالیت این شرکت مدیریت هتل‌ ها و املاک تجاری، ارائه خدمات گردشگری، خدمات مالی و سرمایه ‌گذاری است. شرکت بین المللی عمار در سال 1997 با سرمایه معادل یک میلیارد درهم امارت تاسیس گردید. دفتر مرکزی آن در دبی قرار دارد و رئیس هیئت مدیره شرکت ساختمانی اعمار محمد العبار است.

این شرکت در حال حاضر در کشورهایی نظیر لبنان پاکستان، هند، الجزایر، مصر، اندونزی، مراکش، پاکستان، عربستان سعودی، سوریه، ترکیه، تونس و عراق پروژه های ساخت و ساز را انجام می دهد. شرکت عمار به عنوان بزرگترین مجموعه توسعه املاک و مستغلات حوزه خلیج فارس و خاورمیانه به شمار می رود و در لیست شرکت های ساخت و ساز برتر دبی قرار دارد. پروژه های کتابخانه اسکندریه، برج خلیفه، دبی مال و دبی مارینا، مجتمع اعمار استانبول در ترکیه از جمله فعالیت های شرکت اعمار در زمینه ساخت و ساز است.

شرکت ساختمانی بین المللی داماک

یکی از مدرن ترین ابرسازندگان املاک جهان شرکت ساختمانی داماک در دبی است که از سال ۲۰۰۲ فعالیت خود را از شروع کرده است. این شرکت در حال حاضر در لیست شرکت های ساخت و ساز برتر دبی قرار دارد و معتبرترین شرکت در تمام نقاط جهان در زمینه ساختمان و مهندسی شناخته می شود. تا به امروز شرکت ساختمانی داماک توانسته ساخت ۳۰۰۰۰ خانه لوکس را به پایان رسانده و به مشتریان و متقاضیان در سراسر جهان تحویل دهد؛ همچنین این شرکت ۳۴۰۰۰ خانه دیگر را در حال ساخت دارد.

جایگاه ویژه و شهرت شرکت داماک به دلیل مشارکت سودآوری آن در حوزه املاک و مستغلات و صنعت هتل داری است. دو پروژه جهانی زمین های گلف از بی نظیرترین پروژه های شرکت ساخت و ساز بین المللی داماک هستند که باعث موفقیت این شرکت به دریافت ۱۰۰ جایزه جهانی و تقدیر نامه معتبر بین المللی در زمینه ساخت املاک و مستغلات شد.

ریاست شرکت ساخت و ساز داماک حسین سجوانی است که اولین زمین توسط این شخص در منطقه دبی مارینا برای احداث نخستین پروژه این شرکت خریداری گردید. بعد از این پروژه داماک به عنوان نماد تعیین کننده استانداردهای نوین در طراحی، صنعت ساختمان و سبک نوین زندگی معرفی گردید. در حال حاضر شرکت ساختمانی داماک به عنوان مهم ترین توسعه دهنده لوکس در جهان تبدیل شده و پروژه هایی را در کشورهای خاورمیانه، انگلستان، عمان، لبنان و کشورهای عرب خلیج فارس اجرا کرده است.

شرکت ساخت و ساز النبوده

یکی دیگر از شرکت های ساختمانی مشهور در دبی شرکت سعید و محمد النبوده است که در دهه 1960 فعالیت خود را شروع کرد و در سال 2007 با ادغام این دو گروه، شرکت ساخت و ساز قدرتمند النبوده (Naboodah Construction Group) به وجود آمد. در حال حاضر این مجموعه ساختمانی دارای 12000 کارمند است که پروژه های مختلفی را در دبی اجرا کرده است.

شرکت ساختمانی عربتک

شرکت ساختمانی عربتک (Arabtech Construction) پروژه های متنوع و گوناگونی را در زمینه ساخت و ساز مسکونی، پروژه های صنعتی، ساختمان های تجاری، استادیوم، ویلا، فرودگاه، هتل های بلند چندین طبقه و ساختمان های چند منظوره اجرا کرده است. این شرکت شهرت جهانی داشته و در لیست شرکت های ساخت و ساز برتر دبی قرار دارد و پروژه هایی را در کشورهای روسیه، منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و سایر نقاط جهان انجام داده است.

شرکت ساختمانی داکتو بالفور بیتی

شرکت ساخت و ساز داکتو بالفور بیتی  (Dutco Balfour Beatty LLC)در سال 1976 راه اندازی شد. این شرکت به سبب مشارکت در پروژه های عمرانی بزرگی نظیر پروژه نیروگاه برق G، ترمینال پروازهای ورودی در فرودگاه دبی، تسهیلات آب شیرین کن و ساخت دبی مال که بزرگترین مرکز خرید در جهان به شمار می رود، توانسته در لیست شرکت های ساخت و ساز برتر در دبی قرار گیرد.

شرکت ساخت و ساز لینگ اوروک

قدمت تاسیس شرکت ساختمانی لینگ اوروک به ۱۵۰ سال قبل بر می گردد و در حال حاضر لینگ اوروک به عنوان یک شرکت مهندسی بین المللی در دبی در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کند. در طیف متنوعی از حوزه های حرفه ای در نقاط مختلف اروپا پروژه های ساخت و ساز بسیاری توسط این شرکت اجرا شده اند. از همین رو می توان این شرکت ساختمانی را در لیست کشورهای ساختمانی برتر در دبی به شمار آورد که در سطح بین المللی فعال است.

شرکت ساختمانی سعودی بن لادن

شرکت سعودی ساخت و ساز در دبی در سال ۱۹۳۱ راه اندازی گردید و اولین پروژه توسعه این شرکت در مسجدالنبی توسط شاه عبدالعزیز در سال ۱۹۵۰ برنامه ریزی شد.

جمع بندی

دبی پر جمعیت ترین شهر امارات و یکی از لوکس ترین و گران قیمت ترین و مدرن ترین شهرهای جهان به شمار می رود و سهم زیادی در توسعه بخش زمینی این کشور داشته است. یکی از روش های مهاجرت و اخذ اقامت به دبی سرمایه گذاری در بخش مسکن می باشد؛ از این افرادی که سرمایه زیادی دارند می توانند از طریق شرکت‌های ساخت و ساز در دبی اقدام به سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی در این شهر نمایند و به راحتی ویزای آن را دریافت کنند.

البته رقابت در بخش ساخت و ساز دبی بالا است و انتخاب برترین شرکت ساختمانی کمی دشوار است. به همین دلیل ما در این مقاله لیست برتررین شرکت های ساختمانی در دبی به همراه تاریخچه و فعالیت های آن ها ارائه دادیم که می توانید از طریق شماره تماس یا آدرس ایمیل موجود با آن ها ارتباط برقرار کنید. یکی از مهم ترین شرکت های ساختمانی در شهر دبی شرکت داماک است که از پروژه های معروف آن می توان به برج چرخان یا تاکسی پرنده اشاره کرد.

دکمه بازگشت به بالا