عمومیکسب و کار برتر ایرانی

معرفی 5 بوته گل زیبا و محبوب برای باغ یا بلوک ساختمان

اگر می‌خواهید حیاط یا باغ خود را جلوی بلوک ساختمان زیبا کنید، ما چند بوته محبوب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این بوته گل ها به قدری زیبا هستند که با هر بار دیدن آن ها حس خوشحالی و آرامش به شما دست میدهد. شما میتوانید این بوته گل های زیبا را از بازار گل های استان خود خریداری کنید و از نمای زیبای آن ها لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به مشخصات و آدرس بازار گل ها به لینک زیر مراجعه کنید.

https://www.yjc.news/fa/news/7783586/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA

انواع بوته گل های شگفت انگیز

1) گل فورسیتیا

این گل یکی از محبوب‌ترین و زیباترین درختچه‌ها است که در بهار با کمی گلهای زرد پوشانده شده است و بقیه زمان آنها یک بوته سبز تازه هستند. فورسیتیا خورشید را دوست دارد، سریع رشد می‌کند و تقریباً نیازی به مراقبت ندارد. خوب است هر سال حداقل یکبار آن را هرس کنیم تا در بهار شاخه شود و تاج بهتری تشکیل دهد.

2) گل بنفشه

این درختچه با گلهای بزرگ توپ مانند سفید، بنفش یا صورتی تأثیر می‌گذارد. تا زمانی که به مکان مورد نظر برسد، این گیاه تقریباً بدون هیچ نگرانی می‌تواند رشد کند. گل بنفشه عاشق آفتاب و آبیاری متوسط است.

3) گل یاس بنفش

یاس بنفش اصلاً دمدمی مزاج نیست و حتی در خاک سنگی بدون آبیاری منظم رشد می‌کند، اما دوست دارد در نور مستقیم خورشید شکوفا شود. یاس بنفش علاوه بر زیبایی و بوی الهی، قابلیت دفع سیگار را نیز دارد و همچنین پروانه‌های زیادی را به خود جذب می‌کند.

4) گل برف ماه مه – Spiraea

این گل یکی دیگر از درختچه‌های زیبا و بی تکلف است که احتمالاً در پارک‌ها آنها را دیده اید. این گل که به دلیل گلهای سفید کوچک و متراکم برف ماه مه نیز نامیده می‌شود، به خوبی در آفتاب و سایه جزئی رشد می‌کند و مکان‌های بادی را دوست ندارد.

5) گل مگنولیا

مگنولیا یکی از محبوب‌ترین گیاهان گلدار در ژاپن است. این گل می‌تواند به عنوان یک درخت بلند رشد کند یا می توان آن را به عنوان درختچه‌ای با ارتفاع 1الی2 متر حفظ کرد. مگنولیا مکانهای آفتابی اما بادی را دوست ندارد. اگر از هر محل این گیاه قلمه بزنید، از آنجا هر بهار مگنولیا رنگ‌های منحصر به فرد خود را به شما می‌دهد.

دکمه بازگشت به بالا