علمی و پزشکیکسب و کار برتر ایرانی

چگونه آب مناسب خود را انتخاب کنیم؟

اگرچه ترکیب مربوط به سلامتی ما در اظهارنامه آب بطری نوشته شده است، اما همه آب های بطری شده یکسان نیستند. اگر به دنبال آبی هستیم که بتوانیم در تمام طول روز بدون محدودیت مصرف کنیم، باید در اظهارنامه ذکر کنیم که آب دارای مواد معدنی کم، سدیم کم، نسبت کلسیم و منیزیم خوب و حاوی سایر مواد مغذی درشت و ریز مغذی است.

چرا؟

آب‌های کم معدنی باری بر ارگانیسم نمی‌گذارند، به سرعت جذب می‌شوند، به هیدراتاسیون سریع‌تر کمک می‌کنند و تبادلات را در ارگانیسم تحریک می‌کنند. مهمترین چیز در ترکیب آب این است که همه عناصر و مواد معدنی به صورت هم افزایی عمل کنند. سدیم موجود در آب باید در درصد پایینی باشد زیرا سطوح بالای سدیم به تشکیل سنگ در بدن کمک می کند، اما بر فشار خون نیز تأثیر می گذارد.

کلسیم و منیزیم باید در نسبتی که برای بدن ما مطلوب است – 2: 1 باشد، زیرا متعادل هستند و می توانند به طور هم افزایی عمل کنند و بر تمام واکنش های آنزیمی در بدن تأثیر بگذارند، به طور دقیق تر جذب شوند و بر عضلات و استخوان ها تأثیر بگذارند. به دلیل این رابطه، آب آکوا گالا برای مصرف کودکان و بزرگسالان توصیه می شود، زیرا رشد مناسب استخوان را تشویق می کند و بر عملکرد صحیح قلب تأثیر می گذارد. از آنجایی که آب آکوا گالا دارای مواد معدنی کم است، می‌تواند توسط زنان باردار، نوزادان و کودکان کوچک بدون نگرانی از محدودیت مصرف مصرف شود.

آیا آب ماندگاری دارد؟

اگر به تاریخ انقضای درج شده روی بطری دقت کرده اید، باید بدانید که این تاریخ ربطی به تاریخ انقضای خود آب ندارد، بلکه به بسته بندی آن ربطی دارد. سازنده تضمین می کند که بسته بندی پلاستیکی تا آن تاریخ قابل نوشیدن است. پس از اتمام تاریخ انقضا، به احتمال زیاد پلاستیک به دلیل عوامل خارجی، به خصوص اگر در معرض منبع گرما قرار گیرد، شروع به انتشار مواد مضر در محتویات بطری کند، بنابراین استفاده مجدد از بطری های استفاده شده توصیه نمی شود. بر این اساس، برخی از برچسب های روی بطری ها HDP (HDPE) و PP هستند که بر اساس آن می دانیم که اینها “خوب” هستند.

پلاستیک هایی که دارای گواهی استفاده در صنایع غذایی هستند که برای مصرف مایعات بی خطر هستند اما مجددا برای یک بار مصرف یادآوری می کنند. تعداد دفعاتی که می توان از یک بطری استفاده کرد در قسمت پایین بطری و بر روی برچسب پیکتوگرام مهر زده می شود.

آب معدنی تاثیر بسیار بهتری بر سلامت انسان و بدن دارد. هنگام خرید آب معدنی در تهران توصیه می شود به ترکیبات معدنی و منبع آب توجه کنید.

نکات مهمی که هنگام سفارش آب باید در نظر بگیرید

اگرچه ممکن است سفارش یا خرید آب آسان به نظر برسد، اما هنگام سفارش آب آشامیدنی باید به نکات مهمی توجه کرد. زیرا آب که برای زندگی انسان مهم است باید سالم باشد.

هنگام سفارش آب آشامیدنی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  • اکنون بسیاری از ما در خانه از آب بطری استفاده می کنیم. هنگام سفارش آب باید مقادیر موجود در آب را بیشتر از قیمت در نظر گرفت. برای انجام این کار، آب انتخابی شما باید آب طبیعی غنی از مواد معدنی باشد. شماره و تاریخ پروانه باید به وضوح روی برچسب آب سفارش داده شده باشد.
  • لوگوی برند باید روی قوطی آب سفارش داده شده باد شود.
  • تاریخ ساخت و تاریخ انقضا باید روی بسته بندی یا درب آب سفارش داده شده باشد.
  • آب باید شفاف باشد.
  • قوطی نباید هوابند یا ضد آب باشد.

تحویل آب

در حالی که ممکن است به نظر یک فرآیند ساده باشد تا سفارش آب به مقصد برسد، اما رساندن آن به خانه یک فرآیند طولانی و پر زحمت است. بنابراین هر برند آبی که برای منزل سفارش داده می شود با همان دقت و توجه قابل تولید و تحویل است. برای این کار، هنگام سفارش آب، انتخاب درست از همه مهمتر است. نحوه صحیح آب رسانی در بالا نشان داده شده است.

ما تمام تیم خود را بسیج می کنیم تا آب سالم غنی از مواد معدنی را از منبع آن به درب منزل شما برسانیم.

سفارش آب معدنی

امروزه افراد علاقه مند به سفارش آب معدنی در کنار آب معمولی هستند. زیرا آب معدنی تاثیر بسیار بهتری بر سلامت انسان و بدن دارد. هنگام سفارش آب معدنی توصیه می شود به ترکیبات معدنی و منبع آب توجه کنید.

سفارش آب آشامیدنی

امروزه بیشتر قوطی های آب آشامیدنی سفارش داده می شود. با سفارش آب آشامیدنی در تهران اعم از گازدار و غیر گازدار از آب معدنی تمیز و تمیز لذت خواهید برد.

دکمه بازگشت به بالا