اقتصادیکسب و کار برتر ایرانی

شرایط کامل دریافت وام فوری طلا

وام طلا بانک کارگشایی بهتر هست ِیا وام طلای توانگر ؟

وام فوری بانک کارگشایی و وام با طلای توانگر هردو با هدف رفع نیازهای مالی وفوری مردم شکل گرفته اند با این تفاوت بانک کارگشایی در آخرین اطلاع رسانی در سال 1401 در ازای ترهین 50 گرم طلا امکان دریافت وام 5 میلیون تومانی را دارید  و در صورت ترهین 100 گرم طلای ساخته شده امکان دریافت حداکثر 20 میلیون تومان وام در قالب جعاله را می توانید دریافت کنید.

تعداد اقساط وام با سپرده طلا را شما مشخص کنید!

دیگر مزایای وام با طلا توانگر نسبت به وام فوری با سفته اینست شما می توانید بر حسب میزان درامد خود تعداد اقساط و زمان پرداخت اقساط  را تنظیم کنید.همچنین می توانید پس از پرداخت اقساط خود مجدد وام خود را تمدید کنید. در زمان اخذ وام با وام گیرنده قرارداد اخذ وام طلا منعقد می گردد.که اقساط وام بر حسب توانایی پرداخت  شما تنظیم می گردد.و در صورت توانایی جهت تسویه کامل میزان سود ماههای آتی وام پرداختی،برخلاف سیاست اکثریت مراکز تسهیلات مالی  و بانکها  از سود آن کسر می گردد.

نوع مصنوعات قابل پذیرش وام طلا ؟

طلای ضمانتی می تواند شامل انواع مصنوعات طلا، جواهرات و انواع سکه های بانکی و غیر بانکی طلا می باشد

 با پرداخت هر قسط بخشی از طلای خود را تحویل بگیرید!

یکی دیگر از مزایای وام طلا این است که شما در صورت پرداخت هر یک از اقساط ، بخشی از طلای ضمانتی خود را ماهانه و در حین اقساط تحویل می گیرید .برای مثال اگر دویست و بیست وپنج میلیون تومان با پانزده قطعه طلا مطابق عکس بالا به وزن کل ۲۱۹ گرم وام بگیرید و اقساط این وام ۱۵ قسط ۱۵ میلیونی باشد شما می توانید مطابق عکس بالا با پرداخت هر قسط ۱۵ میلیونی یکی از قطعات طلای ضمانتی خود را حین پرداخت قسط تحویل بگیرید. این یک مزیت خاص و مورد اطمینان برای وام گیرندگان محترم بر خلاف عملکرد بانک کارگشایی در خصوص باز پرداخت و تحویل طلای ضمانتی می باشد.

در بانک کارگشایی اگر سری به تهران ،میدان محمدیه( اعدام)، بعد از خیابان تختی، پشت ایستگاه اتوبوس آدم‌ها کلافه قدم می‌زنند، با فرم‌های کاغذی که در دست دارند، عده زیادی پشت میله‌های فلزی سیاه روی نیمکت‌ها نشسته‌اند. بانک کارگشایی در ازای پرداخت وام از وام گیرنده سند خانه یا اجاره‌نامه می‌خواهند، کدپستی دقیق، کارت ملی هوشمند، قبض آب و برق به نام همسر یا متقاضی وام. کسانی که مستاجرند و یا قبض به نام،… ندارند باید خودشان با صاحبخانه‌شان به اداره پست برود و تاییدیه کد پستی بگیرند و سپس پس از کلیه روال اداری طاقت فرسا که به ازای هر گرم طلایی که حدود دو میلیون تومان ارزش دارد نهایتا دویست هزارتومان انهم نهایتا هر دو وام تا سقف بیست و پنج میلیون تومان در ازای حداقل صدو پنجاه گرم طلا وام بدهند آنهم نانویسی می کنند تا نوبت متقاضی کی فرا برسد.

اما در دفاتر طلای توانگر خبری از صف طولانی و روال اداری طاقت فرسا و طولانی و…. نیست و در عرض حداکثر نیم ساعت همراه با پذیرایی به میزان ۸۰ الی ۹۰ درصد طلای تا هر سقفی خود وام به حساب شما فورا واریز می گردد با وام طلای توانگر می توانید حدودا به اندازه ارزش طلای خود به هر میزان با سپردن  طلا به عنوان وثیقه وام فوری بگیرید. بطور مثال در دی ماه 1401 در ازای 150 گرم طلا حدود 250 میلیون تومان وام فوری از مجموعه طلای توانگر دریافت کنید  .

گواهی سپرده سکه بانک ملت  چیست ؟

اما در سال 1400 بانک ملت تنها گواهی سپرده سکه طلا،می دهد برگه ای که شامل سند دارایی فیزیکی سکه طلا است با این تفاوت که مالک سکه به جای نگهداری سکه به صورت فیزیکی، برگه ای را به نام خودش در بانک ثبت می شود که تنها قابلیت نقل و انتقال در بورس را دارا ست،و ان برگه را نگهداری می کند و سکه خود را به خزانه سکه بانک تحویل می دهد.

ولی سود یا وام سکه یا مزایای دیگری از بانک دریافت نمی کند یعنی بانک ملت طلای شما را می گیرد و فقط برگه به شما تقدیم می کند. در صورتی که می توانید با ترهین سکه های خود به طلای توانگر حدود٨٠ الی ٩٠  درصد ارزش طلای خود را به صورت وام فوری بدون ضامن دريافت كنيد .مشاوره رایگان

آیا بانک رسالت وام طلا می دهد ؟

در سال 98 بانک رسالت در ازای سقف پرداخت وام 20 میلیونی جهت ضمانت وام ، طلای وام گیرنده را به عنوان ضمانت پذیرش می کرد ولی در سال 99 قوانین بانک رسالت تغییر کرد و هیچ یک از شعب این بانک هم اکنون، وام را با ضمانت طلا را پذیرش نمی کنند. اما در دفاتر طلای توانگر ضمن پذیرش طلا متقاضی به عنوان ضمانت وام ،به میزان ارزش طلای شما ،مبلغ وام افزایش می یابد . و محدویت سقف پرداختی وام بروی طلا ،یا سکه وجود ندارد. مشاوره رایگان

آیا بانک ها منابع کافی برام وام گرفتن دارند ؟

با توجه به نوسانات بازار ارز و طلا خیلی از مردم به دليل شرايط اقتصادی حاكم بر جامعه نياز به فروش طلای خود دارند كه اين امر ممكن است بعد از مدتی موجب از دست رفتن ميزان موجودی طلایی شود كه تا قبل از اين به فكر افزودن آن بودند .در شرایط کنونی  یکی از مشکلات مردم گرفتن وام می باشد که بانک‌ها باتوجه حجم تقاضای بالای مردم منابع کافی برای ارائه تسهیلات ندارند. اما در مجوعه طلای توانگر خبری از ضامن و چک و نوبت و ارزشیابی و روال اداری طاقت فرسا و طولانی و…. نیست و در عرض حداکثر نیم ساعت همراه با پذیرایی به میزان 80 الی 90 ارزش طلای شما، وام به حساب شما فورا واریز می گردد.

چه کسانی به وام طلا نیاز دارند؟

همانطور که گفته شد این وام برای رفع فوری مشکلات مالی مردم و بازاریان و فعالان اقتصادی بسیار مناسب هست در حقیقت این وام برای کسانی مفید و ارزشمند هست که برای گرفتن وام بانکی ،کارمند ضامن ندارند و همچنین نیاز فوری به مبلغ وام جهت رفع مشکلات مالی خود دارند و نمی توانند منتظر تخصیص یا امتیاز اعطا وام بانکی بمانند. کسانی که با توجه به شرایط تورم سالیانه کشور حاضر به فروش طلای خود نیستند و یا برای طلای خود ارزش معنوی قاعلند و سعی در حفظ آن به دلیل خاطره یا یادگاری یا اگر هدیه از طرف شخصی مهم باشد را دارند.

وام طلا به عنوان یک فرصت اقتصادی در سال 1401

البته در ظرف 4 سال اخیر قیمت طلا در سال 97 (گرمی حدود صد هزار تومان)تا کنون سال 1401 رشدی حدود 14 الی 15 برابر داشته است در حقیقت طلا در 4 سال اخیر هر سال حداقل سه برابر رشد داشته هست .

 برخی اشخاصی نیز با طلای خود در این سالها توانسته اند وام فوری طلا را از طلای توانگر بگیرند و بلافاصله با مبلغ این وام دریافتی به خریدن طلا و خودرو ، مسکن روی آوردند و با مبلغ مازاد این وام هم سرمایه خود را افزایش دادند و هم ذخیره طلای خود را حفظ نمودند چرا که واقعا سود وام طلا در مقابل رشد قیمت طلاو سایر بازارهای مسکن و خودرو در سالهای اخیر بسیار ناچیز می باشد .البته این اشخاص با اشراف به شرایط اقتصادی کشور از این وام به عنوان یک فرصت اقتصادی استفاده می کنند .

 چه مقدار می توان وام طلا گرفت ؟

 مجموعه طلای توانگر به تمامی دارندگان طلا و جواهرات و سکه به میزان 85 الی 90 درصد ارزش روز طلای وام گیرنده  وام فوری طلا با سپرده طلا  اعطا مي‌نمايد، البته شاید برخی جاهای نوپا در ابتدا به شما بگویند که به ازای صددرصد قیمت طلای شما وام می دهند یا اجرت طلای شما را نیز محاسبه و به آن نیز تسهیلات می دهند که در واقعیت بازار طلا و منطق اقتصاد امری محال می باشد و احتمالا در زمان حضور شما اعلام می کنند که طلای شما اجرت و…ندارد و در نهایت به زیان شما ختم می گردد.

اما وام طلای توانگر با 22 سال سابقه طلایی در امور تسهیلات طلا در برج توانگر تهران به همه شما متقاضیان محترم این اطمینان را می دهد که رقم دریافتی وام با آنچه در ابتدا گفته ونوشته می شود و در قرار داد با شما تا پایان تسویه اقساط نیز مطابقت دارد.

مدت زمان بازپرداخت وام با ضمانت طلا چقدر است؟

*مدت زمان بازپرداخت یک تا 12 ماه مي‌باشد.و بنا بر تعداد پرداخت اقساط متقاضی مدت زمان اقساط وام قابل تمدید می باشد.

 با ضمانت طلا در کمتر یک ساعت وام فوری بگیرید

پس از مراجعه به دفاتر توانگر و پس از بررسی اصالت طلای شما مبلغ درخواستی حداکثر ظرف نیم ساعت به حساب شما واریز می گردد می توانید تا زمان واریز مبلغ وام به حساب شما وتعیین اقساط در دفاتر طلای توانگر ضمن پذیرایی تشریف داشته باشید.

 آیا فروش طلا صحیح هست یا گرفتن وام طلا ؟

♦ زمانی که شما برای خرید قطعه طلای مورد علاقه خود به طلافروشی مراجعه می کنید ،طلافروشان  فاکتور خرید شما را به صورت زیر محاسبه می کنند :

(وزن طلا × قیمت به روز) + (بین 15 الی 30 درصد اجرت کار) + (7% سود مغازه )+ (9%مالیات)=قیمت خرید فاکتور طلای شما
♦ اما در صورتی که تصمیم به فروش طلای خود گرفته اید طلا فروشی ها طلای شما را به قیمت طلای آبشده میخرند و این کار حداقل 35 درصد ضرر به همراه دارد چون سود طلافروشی و اجرت و مالیات از آن کم میشود.

و مجدد اگر تصمیم به خرید طلای جدید بگیرید می بایست 35 درصد مازاد دیگر به انضمام تورم چند برابری سالیه پرداخت کنید.

مزایای وام فوری طلا با توانگر چیست!

پس شما می توانید بجای فروش طلا، وام فوری طلا برابر وزن طلای خود دریافت کنید و بعد از پرداخت اقساط ،صاحب طلای خود شوید.
1.حفظ ارزش سرمایه در مقابل تورم افسار گسیخته
2.حفظ ارزش معنوی طلا
3.عقد قرارداد رسمی
4.پرداخت فوری مبلغ وام
5.وکیوم و بسته بندی طلای شما
6.نگه داری طلا در صندوق امانات بانک
7.تحویل طلا با پرداخت هریک از اقساط
8.اقساط از 1 تا 12 ماه
9.بدون چک و ضامن

مدارك لازم جهت دریافت وام کدامند :

مدارك لازم جهت در یافت وام فوری با سپرده طلا به شرح زير مي‌باشد:

-اصل كارت ملي متقاضي  –

-همراه داشتن طلای شما جهت اخذ وام

 طلای متقاضی در صندوق امانات بانک :

 قابل توجه تمامی متقاضیان گرامی تمامی طلاهای ضمانتی در حضور متقاضی با ریز جزییات  به همراه برچسب به نام شما وکیوم و بسته بندی شده  و سپس جهت امنیت هر چه بیشتر طلای شما در صندوقچه امانات بانک نگهداری می شوند.

دکمه بازگشت به بالا