بررسی اهمیت شغل لوله بازکنی و تخلیه چاه

لوله بازکنی و اهمیت آن

 گرفتگی لوله ­های فاضلاب جزو یکی از اتفاقات معمول است و ممکن است در هر زمانی رخ بدهد. گرفتگی لوله­ های فاضلاب خانگی ممکن است به دلایل مختلفی رخ بدهد. لوله گرفتگی خانگی در حمام می­تواند به دلیل مو و اشیایی باشد که داخل سیفون افتاده پارچه و یا باقی مانده ای  از مصالح مانند سیمان گچ ، ماسه ،سنگ و … باشد. وجود مصالح ساختمانی درون چاه فاضلاب باعث ایجاد رسوب و در نهایت گرفتگی می­شود. بسیاری از افراد وقتی که این مشکل برایشان پیش می­آید از روش­های دستی برای ازبین بردن این گرفتگی استفاده می­کنند.

 البته روش­های خانگی همیشه­ هم راه ­حل درستی نیستند. حال سوال اصلی این است که در صورت بروز این مشکل و کارساز نبودن روش­های خانگی باید چه کرد؟ حتما شنیده ­اید که می­گویند کار را باید به کاردان سپرد. برای حل این مشکل هم بهترین کار تماس گرفتن با لوله بازکنی است. از آن­جایی که این لوله بازکنی کاری تخصصی است پیشنهاد می­کنیم قبل برای انجام این کار از افراد حرفه­ ای و ماهر کمک بگیرید. پیشنهاد ما به شما در این زمینه لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد است. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با زمینه کاری لوله بازکنی در اختیار شما قرار می­دهیم.

مشکلاتی که گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است به وجود بیاورد؟

میدانم که لوله­ های فاضلاب محل عبور آب برای رسیدن به چاه فاضلاب است. گاهی اوقات ممکن است به همراه آب مواد اضافی دیگر نیز از این لوله­ ها عبور کند که امری اجتناب ناپذیر است. در صورتی که این موارد اضافی زیاد باشند، می­تواند باعث انباشه شدن مواد بر روی یکدیگر شود و مانع جریان آب شود. در این گونه موارد لوله­ ها دچار گرفتگی شده­اند. منع عبور جریان آب ممکن است مشکلات فراوانی ایجاد کند. از این رو بهتر است هرچه زودتر برا رفع این مشکل اقدام کرد. با توجه به منطقه­ای که در آن زندگی می­کنید می توانید با لوله بازکنی یوسف آباد یا لوله بازکنی امیر آباد تماس بگیرید.

از جمله خدمات لوله بازکنی یوسف آباد می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازکردن گرفتگی لوله های کوچک و بزرگ با دستگاه مخصوص لوله بازکنی
 • استفاده از ژنراتور و دستگاه تراکم هوا و فنر لوله بازکن
 • لوله بازکنی تخصصی به وسیله نیروی متخصص
 • لوله بازکنی خانگی و رفع گرفتگی انواع لوله
 • لوله بازکنی با دستگاه مخصوص تراکم هوا
 • لوله بازکنی حرفه ای توسط نیروی مجرب
 • بازکردن گرفتگی انواع لوله­های فاضلاب
 • لوله بازکنی فوری در کمترین زمان
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • بازکردن گرفتی سینک ظرفشویی
 • رفع گرفتگی چاه توالت
 • از بین بردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام
 • لوله بازکنی تضمینی با کمترین هزینه
 • رفع گرفتگی لوله با فنر لوله بازکن

استفاده از روش­های نوین برای رفع مسدودیت لوله ­ها

بازکردن لوله فاضلاب با کثیفی بسیار زیادی همراه است. البته امروزه با بهره‌گیری از دستگاه‌های جدید کثیف‌کاری­های حاصل از بازکردن لوله فاضلاب به حداقل میزان خود رسیده است. در سال‌های گذشته با استفاده از دریل اقدام به باز کردن لوله‌ها می­شد. استفاده از این روش برای بسیاری از افراد ناخوشایند بود. امروزه دستگاه‌هایی که ژنراتور برقی با فنر نام دارند، برای باز کردن لوله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این دستگاه قدرت به فنر منتقل می­شود. در نتیجه هیچ گونه ضربه­ای به لوله فاضلاب وارد نمی شود.

یکی از دلایلی که لوله بازکنی امیر آباد کمترین کثیف­کاری را دارد، استفاده از این دستگاه­های جدید و بروز است. در دستگاه ژنراتور برقی با فنر، فنر از قسمت پشتی به دستگاه وارد شده و از طرف دیگر وارد لوله مسدود خواهد شد. پس از روشن شدن دستگاه گرفتگی‌های لوله برطرف می‌شود. فنرهایی به کار رفته در ژنراتور برقی با فنر انواع مختلفی دارند که با توجه به میزان گرفتگی لوله از هر یک از آن‌ها استفاده می‌شود. البته باید بگوییم که لوله بازکنی یوسف آباد نیز به همین دستگاه­های جدید و بروز، مجهز شده است.

لزوم کمک گرفتن از شرکت­های لوله بازکنی

روش­های مختلفی برای از بین بردن مسدودیت لوله­ ها وجود دارد. اما گاهی اوقات گرفتگی به وجود آمده به قدری است که هیچ یک از این روش­ها ککارساز نست. در این گونه موارد برای رفع گرفتگی به وجود آمده در لوله­های فاضلاب باید از شرکت­های لوله بازکنی کمک بگیرید.

شرکت لوله بازکنی یوسف آباد در این زمینه آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می­باشد. شرکت­های لوله بازکنی از ابزاری برخوردار هستند که می توانند در کمترین زمان ممکن مسدودیت­های به وجود آمده را از بین ببرند. برای استفاده درست از این ابزارها افراد باید اطلاعات و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشند. از این رو هر کسی نمی­تواند این کار تخصصی را انجام دهد.

در صورتی که افراد کم تجربه از این ابزارها استفاده کنند، ممکن است باعث بروز حادثه و تحمیل خسارات به ساختمان و لوله کشی آن شود. شرکت لوله بازکنی امیر آباد با داشتن کادری مجرب و با تجربه، می­توانند در کمترین زمان ممکن مشکلات گرفتگی لوله­های منازل شما را حل کنند. برای ارتباط با شرکت لوله بازکنی امیر آباد و لوله بازکنی یوسف آباد می­توانید از طریق شماره­های اعلام شده اقدام کنید.

هزینه­ های مربوطه به لوله بازکنی در لوله بازکنی امیر آباد و لوله بازکنی یوسف آباد

هزینه لوله بازکنی یوسف آباد و لوله بازکنی امیر آباد طبق نرخ اتحادیه است. همچنین با توجه به طول لوله،های به کار رفته در لوله کشی ساختمان متفاوت است. به طور معمول اکثر وقت هایی که لوله ها مسدود می شوند، می توان این مشکل را با فنر زدن برطرف نمود، اما بعضی وقت ها لازم است که مشکل به صورت جدی تری برطرف شود و مثلا باید چاه فاضلاب کل ساختمان تخلیه گردد.

 در مواردی که گرفتگی فاضلاب به خاطر ریزش چاه باشد نیاز به لایروبی شدن چاه و تراش کف وجود دارد که به خاطر تخصصی تر بودن این کار و همچنین نیاز به مدت زمان بیشتر برای انجام کار، مشخصا هزینه لوله بازکنی بیشتر محاسبه می‌ شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص لوله بازکنی امیر آباد و لوله بازکنی یوسف آباد می‌ توانید به سایت دکتر لوله بازکنی مراجعه کنید و از طریق راه‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا