بین المللکسب و کار برتر ایرانی

هر آنچه در مورد فریت بار به ونکوور باید بدانید + قوانین جدید

تجربه فریت بار به کانادا؛ بایدها و نبایدها

 شما شاید همین روزها قرار است راهی یکی از شهرهای کانادا شوید و درحال بررسی چک لیست مهاجرت به کانادا هستید. بی شک پرسش های بسیاری درباره  مثلا بردن وسایل برقی به کانادا و بردن طلا به کانادا و ارسال ساز به کانادا و …. در ذهنتان مرور می شود. شاید هم می پرسید آیا وسایل خانه به کانادا ببرم؟ خیلی از خانم های خانه دار هم می خواهند در باره مسائلی مانند بردن زرشک به کانادا، بردن ادویه به کانادا، بردن کنسرو به کانادا و بردن برنج به کانادا و در نهایت  ارسال مواد غذایی به کانادا اطلاعاتی کسب کنند.

شاید هم نحوه بردن دارو به کانادا دغدغه خیلی از شماها باشد. در این زمینه شرکت جهان کالا با  خدماتی مانند ارسال بار مسافران و مهاجران و تجار  شامل حمل اثاثیه منزل به کانادا و ارسال خرده بار به کانادا در خدمت هموطنان عزیز است. اگر می خواهید با آگاهی کامل پروسه “حمل بار به کانادا” را انجام دهید و  در ضمن بدانید  چه قوانینی را باید رعایت نمود تا به دردسر نیفتاد، مثلا  چه مواد غذایی را می توان به کانادا برد ؟

اگر درپی تجربه ای خوش آیند از ارسال کالا به کانادا هستید یا در صورتی  که به دنبال یافتن نرخ فریت بار به کانادا هستید، اگر تاجرید و می خواهید درباره بردن فرش به کانادا اطلاعاتی کسب کنید یا دانشجویی هستید که مایلید درباره چگونگی  ارسال کتاب به کانادا بیشتر بدانید، به این لینک بروید و پادکست مربوط به کشور کانادا را بشنوید. به این ترتیب با خیال راحت چک لیست وسایل مهاجرت به کانادا را آماده خواهید کرد و پروسه را با آگاهی شروع می کنید.

حمل هوایی اضافه بار مسافری به کانادا

به عنوان مسافر آیا مقدار بار مجاز برای سفر به کانادا را می دانید؟ آیا در زمینه تعرفه شرکت‌ها، برای مثال اگر بلیط پرواز هواپیمایی ترکیش را دارید، از تعرفه اضافه بار ترکیش به کانادا با خبرید؟ بسیاری از مسافران بدون توجه به قوانین حمل بار مسافری، با چمدان‌های بسیار زیاد و سنگین راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی به نام اضافه بار کانادا آشنا باشند. این مسافران با مطلع شدن از هزینه اضافه بار کانادا شوکه خواهند شد و به دنبال راهی جایگزین خواهند بود.

این هزینه که به عنوان جریمه اضافه بار مسافری شناخته می شود ممکن است در ایرلاین های گوناگون متفاوت باشد. مثلا هزینه اضافه بار ترکیش به کانادا با هزینه اضافه بار لوفت هانزا به کانادا متفاوت است، اما در هر صورت  پرداخت هزینه اضافه بار به کانادا، مبلغ مضاعفی است که شاید بسیاری از مسافران زا وادارد تا از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز کانادا را نپردازید و از هزینه های اضافی فراری هستید ، همین حالا با کارشناسان شرکت فریت بار جهان کالا تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار به کانادا آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به کانادا ارسال کنید.

هزینه فرستادن بار به کانادا ، قیمت ارسال بار به کانادا

 فرستادن بار به کانادا امروزه دغدغه کسانی است که  به عنوان تاجر یا مهاجر و مسافر، به دنبال ارسال کالا به کانادا هستند. مثلا مسافرانی که برای ارسال اضافه بار و مهاجرانی که برای ارسال محموله هایشان فریت بار را انتخاب می کنند و تاجرانی که از میان راه‌های گوناگون،  ارسال کارگو به کانادا را برمی‌گزینند. این روزها، حمل بار به موضوع مهمی در سفر تبدیل شده است. موضوعی که خیلی از مسافران و مهاجران به کانادا را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به کانادا آگاهی پیدا کنند و تعرفه حمل بار به کانادا را بدانند.

البته کسانی که قصد ارسال کارگو به کانادا را دارند، با موضوعات دیگری دست و پنجه نرم می‌کنند. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند اطلاعات دقیقی از قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا  و به شهرهای گوناگون این کشور، به دست آورند. مثلا می خواهند قیمت فریت بار به تورنتو، هزینه ارسال بار به ونکوور ، هزینه فریت بار به کلگری و یا نرخ حمل هوایی بار به مونترال  را بدانند.

بی شک دانستن زیر و بم هزینه ارسال بار از ایران به کانادا شما را در برنامه ریزی هایتان کمک خواهد کرد. پس پیش از اینکه به موضوع هزینه فرستادن بار به کانادا و تعرفه حمل بار به کانادا بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو جهان کالا که یکی از شرکت های فعال درزمینه حمل بار به کانادا‌، مستقر در است،  آگاه کنیم تا با شرایط فریت بار به کانادا کاملا آشنا شوید:

مراحل فریت بار به کانادا در مجموعه فریت بار و کارگو جهان کالا

 شرکت فریت بار و کارگو جهان کالا  با سالها تجربه در  بخش فریت بار به کانادا و ارسال کارگو به این کشور می کوشد تا بهترین خدمت رسانی را به به ارسال کنندگان ارائه دهد. در این میان، با تمامی شرکت‌های هواپیمایی بین المللی و معتبر فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به خارج از کشور، طبق درخواست فرستندگان بار و کالا،  به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو جهان کالا همه مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت، به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کانادا، مرحله بازدید و مشاوره رایگان بار آغاز خواهد شد:

•    بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به کانادا

 اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما، یکی از خدمات شرکت فریت بار و کارگو جهان کالا است. این امکان سبب  می شود تا پیش از هرگونه اقدامی، با چگونگی ارسال لوازم منزل به کانادا آشنا شوید. طبیعی است که مسافران یا مهاجران می خواهند بدانند که چه وسایلی را باید با خود به کانادا ببرند و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنند.

گاهی هم مسافران بر آنند تا با  دانستن قیمت فرستادن بار به کانادا در ایرلاین‌ها‌، بارهایشان را تقسیم بندی کنند و بعد از محاسبه هزینه ها برای  ارسال بسته از ایران به کانادا یا وسایل دیگرشان تصمیم بگیرند. مشاوران شرکت جهان کالا ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و چگونگی حمل وسایل منزل به کانادا آگاه خواهند کرد.

•    بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه به کانادا

 حمل بار به کانادا بصورت اصولی و صحیح ، یکی از حساس ترین بخش های پروسه ارسال به شمار می رود. تجربه و تخصص کارشناسان ما سبب شده تا در پروسه فریت بار به کانادا کالاها با ضریب امنیت بسیار بالایی ارسال شوند. دقت و ریزبینی این تیم  سبب شده تا بارها پس از بسته بندی  و پکینگ استاندارد، بعد از هماهنگی‌های قبلی، به سلامت به محل مورد نظر مشتری منتقل شوند. از ارسال بسته به کانادا   گرفته تا محموله های حجیم، بارهای شما برای حمل بار به تورنتو، ونکور، مونترال، کلگری و دیگر شهرهای کانادا آماده خواهند شد و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت جهان کالا قرار می گیرند.

گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. بعد از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در مکان مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده می‌شوند. حالا زمان بارگیری و جابجایی بار است که این مرحله نیز باید با دقت زیادی صورت پذیرد. مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی خواهد بود. البته در صورت نیاز بار شما می‌تواند در مدت معینی ، پیش از ارسال به کانادا در انبار مجموعه فریت بار و کارگو جهان کالا نگهداری شود.

•    انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به کانادا

 انبارهای شرکت فریت بار و کارگو جهان کالا  محل امنی است تا کالاها قبل از انتقال به فرودگاه امام خمینی و قبل از پروسه فریت بار به کانادا در این مکان های مجهز نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مورد نظر در کانادا فرستاده شوند. در زمینه حمل لوازم منزل به کانادا یا ارسال خرده بار به کانادا و حتی بار های تجاری این پروسه میتواند با درخواست فرستنده بار انجام شود.  لازم به ذکر است هزینه انبارداری پیش از فریت بار به کانادا نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌های آن برآورد می شود که بایستی توسط ارسال کننده پرداخت شود.

•    تشریفات گمرکی در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به هنگام فریت بار به کانادا

  حالا وقت مراجعه  مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه است تا بقیه مراحل طی شود.  مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کانادا  به کارشناسان باتجربه شرکت جهان کالا بسپارید تا مراحل گمرکی فریت بار به کانادا را یکی پس از دیگری به نمایندگی  و از طرف شما انجام دهد. باید گفت با تمهیداتی که مسئولین گمرک برای راحتی ارباب رجوع در نظر گرفته اند،  در بیشتر مواقع به حضور شما در گمرک فرودگاه امام خمینی نیازی نخواهد بود. در مرحله بعد، صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کانادا است.

•    صدور بارنامه جهت حمل بار به کانادا با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 مجموعه فریت بار و کارگو جهان کالا می تواند برای تمامی محمولات ارسالی به کانادا، با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر کند و به شهر مورد نظر شما در کشور کانادا ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل کالا به کانادا و سپس میزان امنیت ایرلاین در نگهداری دقیق از کالاها در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود، اهمیت دارد. جهان کالا مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به کانادا است تا با منصفانه ترین تعرفه حمل بار به کانادا این پروسه را به خوبی به سرانجام برساند.

•    انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به کانادا

  هزینه حمل بار از ایران به کانادا چقدر است؟ نرخ فریت بار به کانادا چگونه تعین می شود؟ هزینه فریت بار از ایران به کانادا چگونه محاسبه خواهد شد؟ این پرسش‌هایی است که در بخش قیمت فریت بار به کانادا بایستی به آن پاسخ داده شود.  شاید خیلی از مسافران  بخواهند از هزینه باربری به کانادا در شکل های گوناگون آگاه شوند.  باید گفت هزینه حمل بار به کانادا به شکل های گوناگون ارسالی متفاوت است. مثلا  تعرفه فریت بار به کانادا  با هزینه ارسال بسته به کانادا به صورت مسافری  فرق می کند. ه

مچنین هزینه ارسال بار به تورنتو با هزینه ارسال بار به شهرهای دیگر متفاوت خواهد بود.  به هر روی، پس از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه‌های ارسال بار به کانادا را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد کانادا فرستاده شود. اکنون باید به این پرسش اصلی پاسخ دهیم که:

هزینه ارسال کالا به کانادا معمولا چگونه محاسبه خواهد شد؟

هزینه حمل بار از ایران به کانادا به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید محاسبه قیمت حمل بار هوایی به کانادا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه قیمت ارسال بار به کانادا به دست آورید به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه نمایید.

تعرفه حمل هوایی و فریت بار به کانادا براساس نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین خواهد شد. نا گفته آشکار است که هزینه های اعلام شده در زمینه قیمت حمل بار هوایی به کانادا از سوی شرکت فریت بار و کارگو جهان کالا برای فریت بار به کانادا، بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. درزمینه هزینه ارسال بار به کانادا، همکاران ما در شرکت جهان کالا می‌توانند اطلاعات دقیقی در اختیار تان می گذاریم.

 هزینه ارسال بار به کانادا در شهرهای گوناگون این کشور

  همانطور که  گفتیم هزینه فرستادن بار با هواپیما به کانادا از شهری به شهر دیگر متفاوت است و عوامل بسیاری در تعیین هزینه فریت بار به کانادا  دخالت دارند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می کنند. مثلا هزینه  ارسال بار به تورنتو در کانادا از مبدا اصفهان با هزینه ارسال همین بار از مبدا شهر تهران،  متفاوت خواهد بود و قطعا هزینه هایی مانند هزینه حمل زمینی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به سایرهزینه های ارسال بار به کانادا اضافه خواهد شد. بدیهی است عوامل متعددی با توجه به نوع سرویس درخواستی شما از شرکت های فریت بار، در برآورد هزینه بار هوایی به کانادا دخیل هستند.

  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار و محاسبه قیمت فریت بار به تورنتو با کارشناسان ما در شرکت جهان کالا تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه تعرفه حمل بار به کانادا کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا آگاه خواهند کرد.

ارسال حیوانات خانگی از ایران به کانادا

حیوانات خانگی گاهی یار و یاور آدمیزاد میشوند و عضوی از اعضای خانواده. تا حدی که در هنگام مهاجرت از این دوستان کوچک نمیشود دل کند و چاره ای نیست جز همراه کردن ان ها با خود در این کوچ جدید. در صورتی که شما هم مایل به فرستادن سگ یا گربه خانگی خود به خانه جدید در کانادا هستید، مشکلی نیست. فقط کافیست تا با مشاورین ما تماس گرفته و مدارک حیوان خانگی خود را برای آنها ارسال کنید. کارشناسان ما تا انتهای پروژه حمل هوایی این دوستان کوچک و بی آزار به خانه جدید خود در کانادا یار و یاور شما خواهند بود.

دکمه بازگشت به بالا