اجتماعیکسب و کار برتر ایرانی

ایده بسته بندی کادو خلاقانه و شیک

یکی از جذاب ترین بخش های هدیه دادن، بسته بندی و کادو پیچ کردن هدیه است. اگر بسته بندی یک هدیه را خود شما انجام دهید و روی طراحی آن زمان بگذارید، قطعا برای کسی که این هدیه را دریافت میکند، بسیار ارزشمند است.

عناوین محتوای خبر نمایش بده

 در این مقاله بیش از 20 مورد از خلاقانه ترین ایده های بسته بندی کادو را باهم مرور میکنیم. همچنین بر خلاف اکثر سایت‌ها، ما آموزش قدم به قدم ساخت اکثر آنها را برای شما قرار دادیم تا استفاده کنید. همچنین میتوانید مقاله آموزش ساخت بیش از 20 جعبه کادو را در مقاله آموزش ساخت جعبه کادویی مشاهده کنید.

کادوپیچی و بسته بندی کادو یک دغدغه برای همه‌کسانی ست که این روزها می‌خواهند هدیه ای را به عزیزی تقدیم کنند.

ما در این مقاله به معرفی یکسری از لوازمی که برای کادوپیچی و بسته بندی هدیه مورد نیاز هستند، پرداخته‌ایم. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید واقع شود.

این لوازم برای بسته بندی کادو تولد برای دوست صمیمی، بسته بندی کادو تولد دختر و پسر، کادو تولد پدر و مادر و همچنین کادوپیچی و بسته بندی کادو عروسی، بسته بندی کادو روز مرد و روز زن، بسته بندی کادو ولنتاین، بسته بندی کادو شب یلدا و هر مناسبتی که بخواهید کادویی را به عزیزی هدیه دهید مناسب هستند.

در بسته بندی کادو رعایت یکسری نکات ساده به جذابیت هدیه ای که به عزیزانمان می‌دهیم تاثیر زیادی دارد. وقت و انرژی‌ای که برای کادوپیچی و بسته بندی هدیه می‌گذاریم حتما شادی دریافت هدیه را برای عزیزانمان دوچندان می‌کند.

یکی از دغدغه‌های همیشگی مردم، خرید کارتن بسته بندی هدیه است. مردم همیشه این نگرانی را دارند که چگونه کادو و هدیه‌ی موردنظرشان را بسته بندی کنند و همیشه نگران هستند که مبادا بسته بندی موردنظر به میزان کافی در جلب‌توجه شخص موردنظر موفق نباشد و یا بدتر از آن، سبب آزردگی و دل‌زدگی فرد شود. به همین در این در خصوص شیوه، سازوکار و ابزارهای مختلف برای بسته بندی هدیه صحبت شده است. پس اگر شما هم از کسانی هستید که زیاد کادو می‌دهید یا کادو و هدیه‌های زیادی دریافت می‌کنید، خواندن این یادداشت برای شما بی‌فایده نخواهد بود.

ایده های جذاب بسته بندی هدیه

کادو پیچی فانتزی زیورآلات

در هنگام بسته بندی کادو تولد باید به نوع هدیه ای که در نظر گرفته‌ایم، دقت کنیم، زیور آلات از جمله هدیه های جذاب روز زن و روز مادر یا هر مناسبت دیگر برای خانم ها است، مثلا اگر برای هدیه تولد، زیورآلات یا چیزهای کوچک را انتخاب کرده‌ایم، پاکت پیلوپک یک گزینه مناسب برای این هدیه تولد است.

پاکت پیلوپک که به پاکت بالشتی نیز معروف است یه بسته بندی سبک و مقاوم و نسبتا جدید است و در سایز های مختلف در کاربری های متفاوت در بازار موجود است و به‌راحتی قابل تزیین است که یک نمونه از آن را در عکس زیر مشاهده می‌کنید.

کادوپیچی کتاب

کتاب برای کودکان و برای کسانی که به مطالعه علاقه‌مند هستند بهترین هدیه است. اگر کتابی را برای هدیه تولد عزیزی در نظر گرفته‌اید، می‌توانید با یک کاغذ کادو ساده و سبک و تک رنگ و کاغذ های رنگی و طرح دار آن را کادو کنید. می‌توانید از انواع ساک کاغذی و کاغذ بسته بندی جهت کادوپیچ و اهدای آن استفاده کنید؛ و یک تگ کادو را به دسته ساک مقوایی یا کاغذ تزیین آویز کنید و دلنوشته ای را بر روی آن بنویسید.

کادو پیچی لباس

لباس یکی از هدایای زیبا، محبوب و پرکاربرد برای همه رده‌های سنی اعم از پیر، جوان و کودک به شمار می‌رود که روش‌های تزیین آن نیز متنوع و متفاوت است. اگر برای هدیه تولد، لباسی را در نظر گرفته‌اید می‌توانید لباس را در کاغذ کرافت و یا کاغذ کاهی ساده و طرح دار کادوپیچ کنید و دور آن را با نخ کنفی تزیین کنید و یک تگ هدیه به آن آویز کنید.

کادو پیچی شیک هدیه های فانتزی

عروسک و دکوری جات از کالاهای پراستفاده برای کادو دادن هستند.اگر انواع عروسک یا دکوری جات را برای هدیه تولد انتخاب کرده‌اید می‌توانید از انواع بگ کاغذی جهت هدیه دادن استفاده کنید و یک اتیکت هدیه به آن آویز کنید.

کادو پیچی گلدان و دسته گل

یکی از زیباترین هدایایی که می‌توانیم به عزیزانمان بدهیم یک گلدان گل یا یک دسته گل زیبا است. شاید شما برای هدیه به عزیزتان یک دسته گل یا سبد گل یا یک گلدان را در نظر گرفته‌اید یا بخواهید گلدانی را که خودتان گل آن را پرورش داده‌اید به دیگری هدیه کنید می‌توانید گلدان را با انواع کاغذ، بپیچانید و یک تگ گیفت به شاخه گل آویز کنید. یا شاید بخواهید دسته گلی را خودتان تزیین و به دیگری هدیه کنید می‌توانید گل ها را با انواع کاغذ تزیین گل بپیچانید و یک کارت آویز گل برای ابراز احساستان به شاخه گل آویز کنید.

کادوپیچی خشکبار

شاید شما جز افرادی باشید که انواع خشکبار را جهت کادو تولد برای دوست صمیمی، هدیه تولد مادر و پدر و یا کادو ولنتاین یا کادو شب یلدا و یا هدیه عید نوروز انتخاب می‌کنید. خشکبار یک مواد غذایی مغذی و خوشمزه است و با این انتخاب به عزیزانتان نشان می‌دهید که چقدر به سلامت آن ها اهمیت می‌دهید. می‌توانید انواع خشکبار را در پاکت زیپدار پنجره دار بسته بندی کنید و آن را با کاغذ گیپور و لیبل هدیه تزیین کنید و به عزیزتان هدیه دهید. همچنین می‌توانید از مطلب ایده بسته بندی خشکبار نیز استفاده کنید.

میوه خشک را هم می‌توانید در پاکت کرافت بسته بندی کنید و در مناسبت های مختلف به عزیزانتان هدیه کنید.

بسته بندی کادو تولد برای دوست صمیمی

برای اینکه برای دوست صمیمی تان در روز تولدش یک خاطره ماندگار بسازید در انتخاب کادو تولد برای دوست صمیمی وقت و انرژی بگذارید و با توجه به شناختی که از او دارید هدیه درخوری را انتخاب کنید و بعد از انتخاب کادو تولد مناسب، انتخاب نوع بسته بندی کادو تولد برای دوست صمیمی می‌تواند دوستتان را شادتر و میزان صمیمیت شمارا بیشتر کند. می‌توانید از انواع ساک کادو و کاغذ کرافت و کاغذ مومی و کاغذ سولفات و کاغذ پوستی و کاغذ کاهی برای بسته بندی کادو تولد برای دوست صمیمی تان استفاده کنید و آن را با انواع نخ کنفی رنگی تزیین کنید و یک گیفت تگ به آن آویز کنید. اگرچه نوع کادو تولد دختر و نوع کادو تولد پسر متفاوت است اما این لوازم بسته بندی به‌گونه‌ای هستند که برای کادوپیچی هدایای هردو جنس مناسب هستند.

بسته بندی کادو تولد پدر و کادو تولد مادر

یکی از لذت‌بخش‌ترین کارها، انتخاب کادو تولد پدر و کادو تولد مادر برای زادروزشان و کادوپیچی آن است. برای بسته بندی کادو تولد پدر و کادو تولد مادر می‌توانید از ساک هدیه استفاده کنید و یک کارت تشکر برای قدردانی از روز تولد پدر و مادر به دسته آن آویز کنید. می‌توانید کاغذ کادو کرافت را نیز برای کادوپیچی هدیه تولد پدر و مادر عزیزتان استفاده کنید.

بسته بندی هدیه برای مسافران و رویاپردازان

همه چیز در اینجا کاربرد دارد، از اطلس های قدیمی کودکان تا نقشه های بزرگ جهانی. اگر فردی که این نامه را برایش می‌فرستید عاشق مسافرت باشد، مطمئنا این هدیه را درک می کند.

بسته بندی هدیه با بافت

اگر هنوز ژاکت بافتنی قدیمی خود را دور نیانداخته اید، صبر کنید زیرا به راحتی می توانید به آن یک زندگی دوم بدهید. چنین بسته بندی آسان است، اما گرما و دوست داشتنی بودن آن باور نکردنی است.

توپ پشمی

اگر از گل های عادی خسته شده اید، می توانید توپ های پشمی را انتخاب کنید – آنها پشمی، گرم، زیبا و بسیار ساده هستند.

عناصر طبیعی

شما مجبور نیستید برای این کار به جای دوری بروید. فقط کافی است به نزدیکترین فضای سبز، پارک یا جنگل اطراف خود بروید،  و در آنجا تزئینات زیبا برای بسته بندی هدیه خود خواهید دید. می توانید چیزهایی مثل میوه درخت کاج، شاخه ها یا برگ ها را بردارید، آنها را رنگ کنید و یا با پمپ های کوچک تزئین کنید.

 بسته بندی هدیه با پارچه

یک تکه پارچه زیبا می تواند تبدیل به یک بسته بندی هدیه زیبا برای شما شود. بهترین مزیت در مورد آن، این است که به میزان نا محدود می توانید روی آن تغییرات ایجاد کنید. انجام این بسته بندی آسان است:

یک تکه مربع پارچه ای را روی یک سطح پهن کنید و هدیه خود را در مرکز آن قرار دهید.

دو گوشه مخالف را با هم گره بزنید.

دو گوشه دیگر را به هم متصل کنید.

گره دوم را با دو گوشه اصلی  دوم ایجاد کنید.

یک گره نهایی روی آن بزنید. حالا شما می توانید تزئینات دیگر را به آن اضافه کنید، بسته بندی هدیه شما آماده است!

همچنین شما می توانید یک بسته بندی هدیه کاملا منحصر به فرد از پارچه ها ایجاد کنید، به عنوان مثال پارچه ای سراسر از نهنگ ها. آنها فوق العاده زیبا هستند!

یک جایگزین مناسب برای روبان خسته کننده

اگر میخواهید بسته بندی هدیه ویژه بسازید، می توانید سعی کنید تزئینات دیگری را روی کاغذ ببندید. این موارد بسیار قابل انعطاف است، بنابراین شما در تهیه وسایل آن مشکلی نخواهید داشت. یک راه دیگر نیز وجود دارد، می توانید از رنگ استفاده کنید و اجازه دهید آن خشک شود، سپس با یک تکه گچ چیزی بر روی آن بنویسید.

مهر و تمبر

این روشی است که به سادگی می توانید آن را به دست آورید. همه چیزهایی که نیاز دارید فقط یک مداد دارای پاک کن، رنگ و یک اسفنج است. الگوی طرح نقطه نقطه، ساده و زیبا است و همیشه روی مد است.

کنده کاری

یک راه ساده اما بسیار غیر معمول برای تزئین هر نوع بسته بندی هدیه است. توصیه می کنیم ابتدا با کاغذ ضخیم یک طرح ایجاد کنید و سپس آن را روی کاغذ بسته بندی قرار دهید. نیمی از طرح را با برش از روی جعبه ببرید و آن را به خارج تا بزنید. اگر یک لایه دوم را در زیر آن قرار دهید، بسته بندی هدیه زیباتر خواهد شد.

بسته بندی با رنگ آمیزی دستی

این یکی به تخیل شما اجازه می دهد که تا بی نهایت دور و گسترده شود. شما تصمیم می گیرید که از آبرنگ، مداد رنگی یا رنگ پاستیل استفاده کنید یا خیر، نتیجه آن جذاب و منحصر به فرد خواهد بود.

جعبه های کاغذی

در واقع، طرحهای جعبه های کاغذی هر شکل و نوع را می توان بر روی وب یافت، و در بیشتر موارد، شما می توانید آنها را چاپ کنید و به راحتی بر روی کاغذ ضخیم تر بکشید.

دستمال کاغذی و توری

دستمال کاغذی و توری یک چیز واقعا عالی برای ایجاد روبان روی هر بسته بندی هدیه است، و اگر آنها را برای کریسمس آماده کنید، گرما و آرامش را افزایش می دهند. این یک ایده فوق العاده برای تزئین بسته بندی هدیه شماست.

تمام بسته را رنگ کنید

اگر شما یک اسپری داشته باشید می توانید همه چیز را رنگ کنید و تزئین کنید اما این کار به اندازه کافی جذاب نیست. بهتر است این کار را با شاخه های طلایی، میوه های کاج، برگ ها و یا دیگر اشیاء طبیعی انجام دهید.

چسب و اکلیل

چسب، نوار دو طرفه و اکلیل ها همه چیزی است که شما برای تغییرات بی حد و حصر در بسته بندی هدیه به آن نیاز دارید. در واقع، سخت است که خودتان را متوقف کنید و بیشتر تزئین نکنید.

نکاتی در مورد توجه به مخاطب در انتخاب نوع بسته بندی هدیه

یکی از پرسش‌های رایج در بسته بندی کادو و هدیه، این است که بسته بندی هدیه، چگونه باشد تا توجه و نگاه شخص موردنظر را به خود جذب و جلب کند. پاسخ این پرسش به مخاطب شما بستگی دارد. برای پاسخ گفتن به این پرسش و تصمیم گرفتن در خصوص جنس و نوع بسته بندی، باید ابتدا مخاطب خود را در نظر داشته باشید.

آیا شخص دریافت‌کننده‌ی هدیه کودک است؟ آیا قرار است به یک خانم یا دختر هدیه بدهید؟ آیا مخاطب کادو و هدیه‌ی شما یک آقا یا پسر است؟ آیا می‌خواهید به پدر یا مادر هدیه دهید؟ آیا می‌خواهید به یک دوست صمیمی هدیه دهید؟ در هر مورد، بسته به این‌که پاسخ چیست، جنس و نوع بسته بندی هدیه می‌تواند متفاوت باشد.

تجربه نشان داده است که بچه‌ها بیشتر از بسته‌بندی‌های گلاسه و براق استقبال می‌کنند. بهتر است برای بسته بندی کادو برای بچه‌ها، بیشتر طرح‌های فانتزی و رنگ‌های شاد و مختلف را انتخاب کنید. هم‌چنین بسته بندی های متالایز هم می‌تواند در جلب نظر و نگاه بچه‌ها مؤثر باشد. بسته بندی های متالایز به دلیل منعکس کردن نور، نقش موثری در دریافت توجه کودک دارند و می‌توانند هیجان و کنجکاوی او را تحریک کنند.

بسته بندی نایلون‌های براق و شفاف نیز در گزینه‌های بعدی برای بسته بندی هدیه کودک قرار می‌گیرند. نایلون‌های براق و شیشه‌ای که از طرح‌های فانتزی و شخصیت‌های مختلف و شناخته‌شده بهره‌مند هستند، گزینه‌ای موثر برای شاد کردن کودک و تحریک هیجان او به شمار می‌روند.

بسته بندی کادو برای خانم ‌ها داستان دیگری دارد. خانم ها بیشتر از بسته بندی های فانتزی، گلاسه، با طرح‌های هنری، گیاه، طبیعت و گل‌های مختلف استقبال می‌کنند. هم‌چنین بهتر است در ترکیب رنگ موردنظر برای بسته بندی، بیشتر از رنگ‌های چشم‌نواز هم چون صورتی، قرمز، بنفش، زیتونی و دیگر رنگ‌های محبوب خانم ها استفاده شود. بااین‌همه مشاهده‌ها نشان می‌دهد که طرح گل و گیاه‌های مختلف، برای خانم ‌ها بیشتر جاذب توجه است.

استفاده از رنگ‌های مات و سنگین (سرمه‌ای، قهوه‌ای، مشکی و طوسی)، ازجمله الزام‌های بسته بندی هدیه برای آقایان است. برخلاف خانم‌ها، مردها، بیشتر طرح‌های مات و رنگ‌های تیره، ولی با طراحی‌های جذاب (راه‌راه، هاشوری) را ترجیح می‌دهند.

باوجود مطالب گفته‌شده، درمی‌یابیم که نمی‌توان قاعده و چارچوب مشخصی برای طرح‌های موردعلاقه و موردپسند هر قشر تدوین کرد و آنچه یاد شد، تنها برداشت و تحلیلی بود که از عمده‌ی مشاهده‌ها و الگوهای رایج میان قشرهای مختلف استنباط شده است. اگر خواهان جلب‌توجه گیرنده‌ی هدیه هستید، بهتر است تا با احوالات و سلیقه مخاطب خود آشنا باشید.

بسته بندی کادو تولد دست ساز از بسته بندی هدیه تولد آماده ارزش بیشتری دارد. می‌توانید هدیه‌ای را که برای عزیزانتان تدارک دیده‌اید داخل بسته بندی کادو تولدی که با دستان خود تهیه کرده‌اید قرار داده و ارزش معنوی این هدیه را افزایش دهید.

جعبه هدیه تولد را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد. برای یک کادوپیچی شیک قبل از هر چیز باید مشخص شود که هدیه برای چه کسی خواهد بود. در بسیاری از وب سایت‌ها می‌توانید آماده سازی بسته بندی کادو تولد را پیدا کنید. ما نیز می‌خواهیم چند ایده بسته بندی کادوی جذاب را برای شما مثال بزنیم.

فرهنگ هدیه سالهاست که به طور گسترده در سراسر جهان ترویج یافته است. ما سعی می‌کنیم برای شادی عزیزانمان هدایای مختلفی به آن‌ها داده و خاطرات زیبایی را برای آن‌ها رقم بزنیم. هدایا اغلب با توجه به سلیقه افراد متفاوت است. به طور کلی هدایایی که افراد می‌توانند از آنها استفاده کنند ترجیح داده می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید بهترین مناسبت برای کادو دادن جشن تولد می‌باشد.

اهمیت استفاده از بسته بندی هدیه تولد

 هدیه‌ های تولد برای تقویت پیوند بین شما و عزیزانتان مهم هستند. همیشه لازم نیست هدایا گران باشند. جایگزین‌های زیادی برای هدیه وجود دارد که می‌توانید آنها را با هزینه های بسیار کم خریداری کنید. افرادی که شما را دوست دارند از شما انتظار هدایای گران قیمت ندارند. هدایایی که می‌توانند به عنوان خاطرات خوب باقی بمانند، همیشه ارزش زیادی دارند. بنابراین لازم نیست هنگام انتخاب هدیه خود را به دردسر بیندازید.  می‌توانید هدایای شاد و هیجان انگیزی را برای افرادی تهیه کنید که معتقدید واقعاً شما را دوست دارند. بسته بندی کادو تولد به اندازه هدایایی که با دستان خود می‌خرید یا تهیه می‌کنید مهم است.

کادوپیچی شیک یکی از مهم‌ترین نکات هدیه دادن است. هدایایی که با بسته بند ی خاص یا جعبه هدیه داده می‌شود همیشه هیجان بیشتری را برای دریافت کننده برمی‌انگیزند. بنابراین باید به همان اندازه که در خرید کادوحساسیت به خرج می‌دهید به جعبه کادو نیز توجه کنید.  بسته بندی یا جعبه‌های کادو می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد.

چگونه یک بسته بندی کادو تولد زیبا بسازیم؟

هنگام تهیه بسته بندی هدیه تولد باید به مواد مورد استفاده، سایز جعبه کادو و اینکه برای چه کسانی تهیه شده است توجه شود. استفاده از رنگ‌های صورتی و بنفش در جعبه‌های کادویی که برای آقایان تهیه شده است را توصیه نمی‌کنیم. اما برای خانم‌ها می‌توانید از مواد بسته بندی رنگی و طرح‌دار استفاده کنید. همچنین می‌توانید به شخصیت‌های کارتونی و بسته بندی‌های رنگارنگ روی آورید. روش‌ ها و ایده بسته بندی کادوی زیادی برای تهیه بسته بندی هدیه تولد وجود دارد. از بین این روش‌ها، می خواهیم پرکاربردترین روش‌ها را با شما به اشتراک بگذاریم. با رعایت این دستورالعمل‌ها می‌توانید در مدت زمان کوتاهی کادوپیچی شیک و زیبایی داشته باشید.

کادوپیچی شیک با مقوا

با استفاده از محصولاتی مانند مقوا و کاغذ گیپور می‌توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی بسته بندی کادو تولد شیکی تهیه کنید. اگر می‌خواهید آن را برای آقایان تهیه کنید، می توانید مقوای زمینه را در رنگ های مناسب خریداری کنید. در فروشگاه‌های لوازم التحریر می توانید تمامی مواد مانند مقوا، کاغذ و نخ های زینتی را پیدا کنید. از این مواد می‌توانید با هزینه بسیار کم نمونه‌های جعبه کادوی بسیار شیک بسازید. هدیه‌ای که برای عزیزتان خریده‌اید را در بسته بندی هدیه تولدی که آماده کرده‌اید قرار دهید و آن را با نخ یا روبان‌های زیبا و رنگی ببندید. جعبه هدیه‌ای که با دستان خود تهیه کرده‌اید را عزیزتان دوست خواهد داشت. برای یادآوری خاطرات خوب گذشته باید سعی کنید بسته بندی کادو تولد را با دستان خود تولید کنید.

ایده کادوپیچی شیک رول دستمال کاغذی

اگر برای عزیزانتان یک هدیه کوچک اما معنادار خریده اید، یک مدل بسته بندی هدیه تولد بسیار زیبا وجود دارد که می‌توانیم آن را به شما پیشنهاد کنیم. جعبه‌های هدیه کوچک به سادگی تهیه می‌شوند. موادی که استفاده خواهید کرد رول دستمال کاغذی و کاغذهای تزئینی است. اینگونه جعبه کادویی شیک در مدت زمان کوتاهی با مواد کم تهیه خواهید کرد. این نوع بسته بندی کادو تولد عموما برای اقلام کوچک مانند جواهرات و لوازم جانبی استفاده می‌شود. می‌توانید رول و سایر کاغذهای تزئینی را مطابق با هدیه موجود و مشخص شده برش دهید. بعد از آن می‌توانید به راحتی جعبه خود را آماده کنید. جعبه کادویی کوچک را که ظاهری بسیار شیک دارد و با ساختار مفید خود جلب توجه می‌کند را می‌توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی تهیه کنید.

ایده کادو پیچی شیک با کیسه کاغذی

کیسه‌های کاغذی اخیرا به طور مکرر در بسته بندی هدیه استفاده می‌شود. بسته بندی هدیه تولد به اندازه کادویی که می‌خرید اهمیت دارد. اگر می‌خواهید هدیه‌ای که خریده‌اید در هنگام تحویل آن احساسات خوبی را برانگیزد، حتماً باید کادو پیچی شیکی را برای آن در نظر بگیرید.

ایده بسته بندی کادوی بسیاری وجود دارد که تهیه آن فرآیندی است که زمان بسیار کوتاهی را می‌طلبد و نیاز به هزینه زیادی ندارد. در سال‌های اخیر، بسته‌بندی کادو تولد از کیسه‌های کاغذی رایج شده است. هنگام تزیین کیسه کاغذی، توصیه می کنیم جزئیات مناسب با استایل و جنسیت شخصی که هدیه به او داده می شود را در نظر بگیرید.

سفارش آنلاین جعبه‌های کادو دست ساز

 جعبه های کادو را می‌توانید پس از یک پروسه بسیار کوتاه با لوازم و ابزارهای ارزان تهیه کنید. با این حال، اگر به دلایل مختلف نمی‌خواهید خودتان آن را تهیه کنید، فروشگاه‌های زیادی در اینترنت وجود دارند که شرایط خریداری بسته بندی هدیه تولد آماده را فراهم می‌سازند.

می توانید به راحتی از وب سایت هایی که بسته بندی هدیه تولد می‌فروشند سفارش دهید. قیمت جعبه های کادو با توجه به مدل و سایز آنها متفاوت است. می توانید جعبه هایی با ظاهری ساده را با قیمتی مقرون به صرفه بخرید و روی آن ها را تزیین کنید. هزینه جعبه های کادویی که ساده نیستند ممکن است کمی بیشتر از بقیه باشد. البته خرید جعبه ای که بیشتر از قیمت هدیه شما باشد را توصیه نمی‌کنیم.

دکمه بازگشت به بالا