عمومیکسب و کار برتر ایرانی

تعمیر ال سی دی شکسته با کمترین هزینه با مجهزترین امکانات

تعویض گلس ال سی دی موبایل ، یکی از اتفاقات ناخوشایندی که می‌تواند برای هر فردی که گوشی موبایل دارد اتفاق بیوفتد ، ترک خوردگی و یا شکستگی ال سی دی گوشی موبایل در اثر ضربه خوردن، فشار و یا افتادن گوشی موبایل از دست در نتیجه آسیب دیدن صفحه روی گوشی موبایل می باشد اما در بعضی مواقع شانس با شما یار بوده است زیرا در بعضی ضربه ها برای گوشی هیچ اتفاقی پیش نمی آید و گوشی همانند اول سالم می ماند.

اما در بعضی مواقع که گوشی از روی صفحه ضربه میخورد و یا به آن فشار می آید شیشه رویی ال سی دی ترک میخورد و ترک ها همانند تارعنکبوت ظاهر می شود که در این مواقع گلس تاچ گوشی موبایل و یا همان گلس ال سی دی گوشی شما شکسته است و هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ کارایی با مشکل برمی خورید، زیرا اگر با همین وضع از گوشی استفاده کنید امکان اینکه به ال سی دی گوشی هم آسیب ببیند زیاد میباشد البته توجه داشته باشید که برای تعویض گلس ال سی دی موبایل ، صفحه نمایش می بایست یک شرایط خاص را داشته باشد همچنین تصویر و لمس یا همان تاچ صفحه نمایش به خوبی کار کند و فقط شیشه روی صفحه نمایش ترک برداشته باشد.

پس از ضربه خوردن و آسیب دیدن ال سی دی راه حل چیست؟ آیا باید به صورت کامل تاچ و ال سی دی تعویض شود؟ در چه زمانی باید برای تعویض گلس اقدام کنم؟ و یا هزینه تعویض کردن شیشه روی و یا همان گلس تاچ چگونه می باشد؟ آیا برای تعویض گلس به کدام مرکز تعویض گلس ال سی دی اصفهان مراجعه کنم؟ با ما همراه باشید تا در ادامه به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم

علت خاموش و روشن شدن پی در پی شیائومی

تعویض گلس ال سی دی

با پیشرفت تکنولوژی، فناوری جدیدی به نام تعویض گلس تاچ گوشی موبایل ساخته شده است که خوشبختانه در حوزه تعمیرات موبایل اصفهان تعویض گلس ال سی دی به خصوص برای برندهای سامسونگ، آیفون، شیائومی و هواوی می باشد، به این صورت تکه های خرد شده شیشه ای روی صفحه نمایش به وسیله تجهیزات و ابزارهای مخصوص در مرکز تعمیرات موبایل موبوسرویس برداشته و جدا می‌شود و گلس اورجینال مجدداً روی آن نصب می گردد.

مزیت تعویض گلس تاچ گوشی نسبت به تعویض کامل تاچ و ال سی دی چیست؟

یکی از اصلی ترین مزیت های تعویض گلس ال سی دی گوشی موبایل در مقایسه با تعویض کامل تاچ و ال سی دی بحث هزینه و قیمت تعمیر میباشد حتماً اطلاع دارید که تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل مخصوصاً در گوشی های موبایل سامسونگ ال سی دی آن ها گران قیمت می باشد و تعویض ال سی دی گوشی موبایل آن نیز مبلغ بالایی را در بر می گیرد.

در گوشی های سامسونگ بخش زیادی از قیمت را صفحه نمایش مربوط می شود و در نتیجه قیمت بالای صفحه نمایش امری طبیعی میباشد اما در زمانی که گوشی در اثر ضربه گلس ال سی دی آن شکسته باشد تعمیر و تعویض گلس ال سی دی هزینه درست شدن گوشی را به شدت کاهش میدهد چون در این حالت نیازی به تعویض تاچ ال سی دی به صورت کامل نخواهید داشت و فقط گلس تاچ تعویض می شود.

مزیت دیگری که تعویض گلس ال سی دی اصفهان برای شما دارد این است که زمانی که شما مشکل صفحه نمایش خود را با تعویض گلس حل می کنید تاچ و ال سی دی فابریک و قبلی خود را در موبایل خود نگه داشتید و این هم نکته مهم و جزو مزیت های تعویض گلس میباشد و همچنین در نظر داشته باشید که صفحه‌نمایش‌های فابریک و اصلی که توسط کارخانه بر روی گوشی نصب شدن از هر لحاظ در مقایسه با صفحه نمایش ها و تاچ و ال سی دی هایی که در بازار می باشند بسیار بهتر هستند و از کیفیت بالاتری برخوردارند پس در نتیجه این هم یکی دیگر از مزیت های تعویض گلس ال سی دی موبایل در اصفهان می باشد.

منظور از گلس ال سی دی گوشی موبایل چیست؟

گلس تاچ توسط شرکت سازنده گوشی موبایل یا کارخانه سازنده صفحه نمایش گوشی موبایل های امروزی برای محافظت در برابر ضربه از تاچ و ال سی دی روی صفحه نمایش نصب می شود و از لحاظ ظاهری همانند شیشه های نازک و شفاف و نسبتا مقاوم در برابر ضربه می باشد، توجه داشته باشید که گلس گفته شده با گلس ضدخش ایی که توسط فروشگاه های لوازم جانبی به فروش می‌روسد متفاوت است زیرا آن گلس برای محافظت و ضد خش می باشد اما گلس که منظور ماست شیشه محافظ ایی است که در تاچ و ال سی دی پرس شده و کاربر دخالتی در تعویض و یا برداشتن آن ندارد.

اجزای تشکیل دهنده صفحه نمایش گوشی به چه صورت است؟

قبل از اینکه در رابطه با موضوع تعویض گلس ال سی دی صحبت کنیم بهتر است که شما را با اجزای تشکیل دهنده صفحه نمایش و یا همان تاچ ال سی دی گوشی های امروزی آشنا کنیم زیرا با روشن سازی جزئیات این مسئله و توضیحات تکمیلی که در این باره می دهیم شما جریان تعویض گلس ال سی دی را بهتر درک خواهید کرد.

به صورت کلی صفحه نمایش های گوشی های موبایل امروزی از چهار بخش تشکیل شده اند اگر از لایه بیرونی صفحه نمایش بخواهیم نام ببریم اولین بخش گلس ال سی دی می باشد که به صورتی وظیفه محافظت در برابر بعضی از ضربه ها و یا فشار را بر عهده دارد بعد از گلس ال سی دیٍ؛ گلس تاچ می باشدکه اصطلاحاً به آن دیجیتایزر میگویند که وظیفه آن لمس گوشی و شناسایی و اجرای دستورات لمسی میباشد.

در زیر تاچ؛ ال سی دی یا همان بازتاب کننده نور قرار دارد که وظیفه اصلی السیدی هم ارائه کردن محتوای نمایشگر می باشد در نهایت بخش اجزای تشکیل دهنده صفحه نمایش فریم ال سی دی می باشد به صورتی که تمام اجزای گفته شده بر روی فریم قرار می گیرد در نتیجه زمانی که از صفحه نمایش صحبت می کنیم منظور این مجموعه ۴ بخشی میباشد.

چه زمانی نیاز به تعویض گلس تاچ داریم؟

در بعضی از ضربه ها این امکان وجود دارد که بعد از ضربه وارد شده و یا فشار وارد شده به گوشی تنها گلس ال سی دی آسیب ببیند و سایر اجزای تشکیل دهنده ای که در بالا گفتیم یعنی تاچ ال سی دی و فریم آن سالم باقی بمانند در این شرایط امکان تعویض گلس وجود خواهد داشت زیرا تاج به صورت کامل کار میکند نور و تصویر کاملاً سالم میباشد و فقط صفحه روی شکسته و با تعویض صفحه رویی یا همان گلس ال سی دی گوشی همانند روز اول سالم خواهد شد.

همچنین شما می توانید بعد از ضربه گوشی خود را بردارید و برای تست تاچ و ال سی دی با گوشی کار کنید و در جاهایی که ضربه خورده و شکسته لمس آن راهم تست کنید و هم در صفحه سفید رنگ صفحه نمایش ال سی دی گوشی را هم نیز تست کنید تا از این بابت که تنها گلس ال سی دی شکسته است مطمئن شوید همچنین اگر در تست ایی که انجام دادید با انگشت خود بر روی صفحه نمایش کشیده لمس آن را به صورت کامل حتی در جاهایی که شکسته است کشیده ببینید که گوشی به صورت کامل دستورات شما را پاسخ می دهد و راحتی کار میکند و تاچ گوشی شما سالم می باشد.

همچنین برای بخش ال سی دی نیز باید که تیرگی یا خط و یا نقطه مشکی و یا مقداری بنفش شدن ال سی دی دیده نشود و در تصویر سفید نیز می توانید به راحتی چک کنیم اگر در این شرایط ال سی دی شما وجود داشت می توانید با هزینه خیلی کم نسبت به تعویض تاچ ال سی دی گلس گوشی خود را تعویض کنید و گوشی همانند قبل قابل استفاده شود.

مشکلات خاموشی گوشی شیائومی

هزینه تعویض گلس ال سی دی چقدر میباشد؟

بحث هزینه یکی از مهمترین دلایلی میباشد که افراد تعویض گلس ال سی دی را به نسبت تعویض کامل تاج ال سی دی ترجیح می دهند زیرا که همونطور که در بالا گفتیم تعویض گلس ال سی دی اصفهان هزینه پایین تری و همچنین مزیت بیشتری نسبت به تعویض کامل تاچ ال سی دی دارد.
به صورت کلی هزینه پرداختی بابت تعویض گلس ال سی دی به چند فاکتور مهم بستگی داره.

همچنین مدل گوشی موبایل تصویر زیادی دارد چون گوشی های برند اپل معمولاً هزینه های نسبت بیشتری به مدل های گوشی های اندرویدی مانند شیائومی هواوی و سامسونگ دارد همچنین سامسونگ نیز به نسبت شیائومی و هواوی نسبتاً بیشتری دارد زیرا ال سی دی صفحه نمایش های برند اپل و سامسونگ LED هستند از این رو یکی از دلایلی که قیمت تعویض گلس آنها به نسبت دیگر برندها بیشتر باشد، همچنین صفحات ایج یا همان صفحات منحنی اند که گوشی‌های سری گلکسی S سامسونگ نسبت به ال سی دی های فلت یا همان تخت هزینه به مراتب بالاتری دارد.

همچنین نیز هزینه چسب ، هزینه دستمزد تعمیر کار و هزینه خود شیشه گلس میباشد شاید با خود تصور کنید که این پارامتر را در جمع هزینه زیادی را برای شما رقم میزنم اما در واقعیت به این صورت نیست زیرا ما گلس و چسب مخصوص مورد نیاز برای تعویض را به صورت مستقیم از چین وارد میکنیم و جز دسته اول می‌باشیم همچنین شما عزیزان می توانید برای اطلاع دقیق از هزینه تعویض گلس گوشی موبایل اصفهان خود با شماره موبایل 09132063697 تماس بگیرید و با اعلام مدل گوشی و مشکل پیش آمده برای گوشی خود استعلام قیمت تعویض گلس ال سی دی موبایل اصفهان خود را دریافت کنید.

ریسک شکستن گلس ال سی دی در عملیات تعویض گلس

با پیشرفت علم و تکنولوژی و پیشرفت در ساخت صفحه نمایش های گوشی های جدید در گوشی های جدید کیفیت همراه با ظرافت افزایش پیدا کرده است و همچنین ظرافت بالای صفحه نمایش های گوشی های جدید دلیل اصلی ریسک شکستن ال سی دی حین تعویض گلس ال سی دی گوشی می باشد زیرا در عملیات تعویض امکان اینکه موقع جدا کردن صفحه نمایش از فریم و همچنین در مرحله دوم جدا کردن گلس شکسته از صفحه نمایش و همچنین تمیز کردن تاچ و ال سی دی و همچنین جایگذاری گلس جدید پرس کردن گلس و همچنین حباب گیری گلس نیز عملیات های بسیار حساس و ریسک‌پذیری می باشند.

این ریسک در عملیات تعویض گلس تاچ گوشی موبایل و یا همان گلس ال سی دی نیز وجود دارد که این امکان وجود دارد که در مواقع گفته شده ریسک وجود دارد و امکان آسیب دیدن ال سی دی نیز وجود دارد به صورتی که تصویر ال سی دی و یا تاچ گوشی از بین برود و دیگر تصویر در صفحه نمایش وجود نداشته باشد که در چنین مواقعی تاچ ال سی دی به صورت کامل باید تعویض شود طبق موارد گفته شده ما نیز در تعویض گلس ال سی دی خود، لیست قیمتهای تعویض گلس را در دو قسمت با ضمانت و بدون ضمانت بیمه و یا بدون بیمه قرار داده ایم که در هر دو مورد ریسک شکستگی در صفحه نمایش گوشی موبایل وجود دارد.

تفاوت این دو قسمت به این صورت است که در نوع با ضمانت (بیمه) ریسک شکستگی را ما به صورت کامل قبول داریم و اگر حین تعویض گلس ال سی دی ال سی دی دچار شکستگی شود ما موظف هستیم که یک ال سی دی برای شما نصب کنیم زیرا شما مورد با ضمانت (بابیمه) را انتخاب کرده اید و مشتری فقط هزینه تعویض گلس با ضمانت را پرداخت میکند.

اما اگر شما در ابتدا درخواست تعویض گلس بدون ضمانت (بدون‌‌‌ بیمه) را از ما طلب کنید ما گلس ال سی دی شما را تعویض می کنیم و اگر حین تعویض و در مواردی که در بالا گفته شد اتفاقی برای ال سی دی بیفتد عواقب آن با مشتری می باشد و هزینه ال سی دی کامل نیز بر عهده مشتری می باشد زیرا در ابتدا گزینه بدون ضمانت (بدون بیمه) را انتخاب کردید.

کیفیت تصویر صفحه نمایش بعد از تعویض گلس ال سی دی موبایل به چه صورت میباشد؟

تمامی گلس های موجود در مرکز تعمیرات موبایل ما اورجینال می باشند و نیز برای هر مدل جداگانه گلس موجود کردیم و تمامی قطعات مورد استفاده را صورت مستقیم وارد میکنیم تا هم از لحاظ کیفیت بالاترین و هم از لحاظ قیمت نازلترین را ارائه دهیم همچنین نیز دستگاه های پیشرفته در امر تعویض گلس تاچ موبایل استفاده می کنیم تا از کیفیت صفحه نمایش کاسته نشود و همچنین کیفیت اصلی ال سی دی شما حفظ شود.

آیا مدل و برند گوشی موبایل در تعویض گلس ال سی دی مهم است؟

تعویض گلس ال سی دی در تمامی مدل ها امکان پذیر است و همانطور که در بالا گفته شد شرط تعویض گلس سالم بودن تاچ و یا همان لمس گوشی و تصویر ال سی دی نیز سالم باشد و پیکسل سوختگی در آن وجود نداشته باشد با داشتن این دو شرط تعویض گلس ال سی دی اصفهان برای تمامی گوشی ها امکان پذیر می باشد.

 منبع:

مرجع موبایل و تبلت mobo98.ir

دکمه بازگشت به بالا