ورزشی

گروه «هیرون» با موسیقی بوشهری در فرهنگسرای نیاوران

گروه «هیرون» با موسیقی بوشهری در فرهنگسرای نیاوران

سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران، میزبان کنسرت بندری و خیام‌خوانی گروه «هیرون» می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، گروه هیرون به سرپرستی «نوذر سعادت‌پور» با اجرای قطعات موسیقی بوشهری و بندری و همچنین خیام‌خوانی، روز شنبه ۲۶ خرداد ماه روی صحنه می‌رود.

نوذر سعادت‌پور (سرپرست گروه، خواننده، نوازنده نی‌انبان و فلوت)، محمد فرامرزی اُکولو و حسین سهرابی (خواننده)، نیما تنگسیری (ضرب و تمپو)، فرشید چهره‌آزاد (درامز محلی)، مهدی احمدی (کونگا)، فرزاد مستوفی (گیتار باس) و سعید پیراسته نوازنده ساز‌های افکتی، اعضای گروه «هیرون» هستند که با اجرای قطعاتی مانند تل عاشقون، خروس خون، خرونگ، خیام، حنابندان، بزمی و عروسی بوشهری، کعله مرکب خوانی، لری، رئیسعلی و چند قطعه بی‌کلام در این کنسرت به هنرنمایی خواهند پرداخت.

کنسرت بندری و خیام‌خوانی گروه هیرون، ۲۶ خرداد ماه از ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود و بلیت این برنامه در سایت ایران کنسرت به نشانی www.Iranconcert.com در دسترس است.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا