حوادث

کشف محموله ۴۵۰ کیلویی شیشه درشرق استان تهران

باراناخبر/تهران فرمانده نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف ۴۵۰ کیلو گرم شیشه توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران خبر داد.

سردار دلاور القاصی آنلاین ظهر یکشنبه ۱۱ تیر ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با موادمخدر شرق استان تهران ، ماموران در جریان انتقال یک محموله مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور به مقصد استان‌های غربی کشور قرار گرفتند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از گسترش چتر اطلاعاتی و تحت نظر قرار دادن تحرکات اعضای باند متوجه شدند مقدار قابل توجهی مواد مخدر صنعتی در یک تریلی به طرز ماهرانه ای جاساز شده و در محورهای مواصلاتی منتهی به سطح حوزه در حال تردد است ، لذا بلافاصله چهار تیم عملیاتی پس از هماهنگی قضائی وارد عمل و به مسیر در حال تردد تریلی اعزام شدند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در ادامه افزود: ماموران پس از توقیف تریلی  و در بازرسی  از آن موفق شدند ۴۵۰ کیلو مواد مخدر صنعتی شیشه کشف وراننده را دستگیر کنند.

القاصی‌آنلاین در پایان با تاکید بر اولویت پلیس در مقابله با سوداگران مرگ خاطرنشان کرد: مبارزه بی امان با قاچاقچیان در دستور کار دائمی پلیس شرق استان تهران قرار دارد.
انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا