ورزشی

چند چهره سرشناس گزینه‌های جانشینی مهدی رحمتی

آفتاب‌‌نیوز :

آلومینیوم اراک با هدایت سید مهدی رحمتی در فصل اخیر لیگ برتر جایگاه مناسبی با حضور در رتبه هشتم به دست آورد و پیش از آن هم با این سرمربی به فینال جام حذفی رسیده بود، اما بنابر توافق طرفین و شرایطی که او برای ادامه همکاری فراهم ندید، طرفین به پایان راه با یکدیگر رسیدند تا یک سرمربی جدید برای ایرالکو انتخاب شود.

باشگاه آلومینیوم پس از توافق برای جدایی مهدی رحمتی، طی پنج روز گذشته به طور جدی وارد فاز انتخاب جایگزین وی شده و گزینه‌هایی هم روی میز هیئت مدیره و مدیرعامل این باشگاه قرار دارد که احتمال توافق با یکی از آن‌ها تا ۲۴ ساعت آینده وجود دارد.

آلومینیوم اراک که نمی‌خواهد زمان را برای تمدید و جذب بازیکن جدید از دست بدهد و مثل دو فصل اخیر به دنبال کسب جایگاه مناسب در فصل آینده لیگ برتر است، فردا جلسه نهایی را با حضور حداکثری اعضای هیئت مدیره باشگاه برگزار می‌کند و از بین گزینه‌های موجود یک نفر در نهایت انتخاب می‌شود.

بنابر نظر هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک، جایگزین مهدی رحمتی از بین سید مجتبی حسینی، ساکت الهامی، رسول خطیبی و مهدی تارتار انتخاب خواهند شد و بعید است گزینه دیگری به این جمع اضافه و رزومه‌اش مورد بررسی قرار بگیرد.

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا