ورزشی

چرا آسنسیو پاری سن ژرمن را انتخاب کرد؟

مهاجم جدید پاری سن ژرمن توضیح داد که چرا رئال مادرید را ترک کرد و به تیم فرانسوی پیوست.

به گزارش باراناخبر و به نقل از بی ساکر، مارکو آسنسیو پس از جدایی از رئال مادرید در پایان فصل، قراردادی ۳ ساله با پاری سن ژرمن امضا کرد. او دومین خرید قهرمان فرانسه برای فصل جدید است.

این بازیکن ۲۷ ساله اولین مصاحبه اش را انجام داد و توضیح داد که چرا لالیگا را به مقصد لیگ ۱  فرانسه  ترک کرد. مارکو آسنسیو گفت: من به یک پروژه جاه طلبانه در یک کشور جدید نیاز داشتم. این تمام چیزی بود که می خواستم و فکر می کنم تصمیم درستی گرفتم. من به اینجا آمدم تا بازی کنم، لذت ببرم و عناوین قهرمانی زیادی کسب کنم.

او در بخش دیگری از صحبت هایش افزود: من در مورد جو هواداران پاری سن ژرمن پرسیدم و می‌دانم هواداران پرشوری دارد. هدف اصلی ما در فصل جدید کسب هرچه بیشتر عناوین قهرمانی است. پاری سن ژرمن یک تیم بزرگ است. من به اینجا آمدم و می خواهم بازی کنم و قهرمانی های زیادی کسب کنم. پاری سن ژرمن یک چالش جدید است و حالا در یک لیگ جدید هستم و مشتاقانه منتظرم رقابتها شروع شود. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. 

پیش از آسنسیو، میلان اشکرینیار مدافع باتجربه فصل قبل اینتر رسما به پاری سن ژرمن پیوست. قرارداد با این مدافع باتجربه اسلوواک تا سال ۲۰۲۸ است. پاری سن ژرمن اشکرینیار را جایگزین سرخیو راموس در تیم کرد.

پاری سن ژرمن فصل ناامید کننده‌ای را با گالتیه پشت سرگذاشت و تنها قهرمانی در لیگ فرانسه را به دست آورد و همین باعث شد که سران این باشگاه او را برکنار و لوییس انریکه را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کنند.

انتهای پیام

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا