عمومیکسب و کار برتر ایرانی

نحوه زدن کرم پودر با براش قاشقی

شیوه زدن کرم پودر با براش

چنانچه تا به حال نتوانسته اید آن‌ گونه که باید و شاید به کمک آن ظاهری یکدست، طبیعی و بی نظیر پیدا کنید، ناراحت نباشید، اکثر خانم ها این مشکل را داشته اند. آموزش کرم پودر زدن صورت یا شیوه استفاده از کرم پودر زیاد هم سخت و غیرممکن نیست. برای این کار و اطلاع از قیمت کرم پودر لاکچری کوین اصل با ما همراه باشید. کافی است پیش از آرایش ابتدا صورت خود را خوب تروتمیز کرده و سپس از مرطوب‌کننده استفاده کنید. می‌توان از محصولاتی مانند پرایمر، کانسیلر یا اصلاح‌کننده رنگ کمک بگیرید. هنگام بکارگیری کرم پودر هم کمی از آن را روی بخش مرکزی صورت‌تان قرار دهید و کار را آغاز کنید .

آماده سازی صحیح پوست

پیش از استفاده از کرم پودر باید پوست صورت خود را آماده کنید. آنگاه قدری کرم مرطوب کننده روی پوست بزنید، ۱۰ دقیقه صبر کنید تا کرم جذب پوستتان گردد. بعد از آن از پرایمر آرایشی استفاده کنید تا منافذ پوست کوچک تر، پوست تان نرم تر و صورت تان مات شود. بعد از این که پرایمر به طور کامل خشک و جذب پوست گردید اکنون صورت شما برای زدن کرم پودر آماده است. چگونه از براش کرم پودر استفاده کنیم . تقریباً بیشتر خانمها قبل از خارج شدن از خانه از پراستفاده ترین و دوست‌داشتنی‌ترین محصول آرایشی یعنی کرم پودر استفاده می‌کنند .

از براش مناسب برای زدن کرم پودر استفاده کنید

حال هنگام استفاده از کرم پودر روی صورت است. ابزارهایی که برای زدن کرم پودر به کار می برید اهمیت بسیاری در نتیجه کار خواهند داشت. قانونی که درباره زدن کرم پودر وجود دارد این است که کرم پودرهای سبک و مایع را با استفاده از اسفنج آرایشی و کرم پودرهای غلیظ و سنگین و پودری را با براش آرایشی روی پوست خود بزنید. حتما دقت کنید که براش آرایشی تان تمیز باشد. چگونه حرفه‌ای از براش کرم پودر استفاده کنیم

استفاده از تکنیک مناسب برای زدن کرم پودر

کرم روز و شب لاکچری کوین را با اسفنج و با حرکات ضربه‌ای آن را روی پوست بزنید و مکث کنید تا جذب شود. البته یادتان نرود که حتما باید اسفنج آرایشی را مرطوب کنید آنگاه ضربه بزنید. برای کرم پودرهای خشک و پودری برس را به طرف پایین حرکت دهید تا موهای صورت شما بلند نشوند و صورت شما آردی به نظر نرسد! از وسط صورت آغاز به زدن کرم پودر کنید و کم کم آن را به سوی بخش های بیرونی صورت محو کنید. چنانچه پوست صورتتان صاف و یکدست است و تنها در بعضی جاها دارای تیرگی و یا جوش است احتیاجی نیست به همه صورت کرم پودر بزنید. بلکه کرم پودر را تنها در بخش هایی بزنید که احتیاج است. مثلا قرمزی گونه ها را بپوشانید، یا جوش ها را یا رنگ پوست را در برخی جاها یکدست کنید. اینگونه صورت تان طبیعی تر و شاداب تر به چشم می آید. آموزش نحوه استفاده و زدن کرم پودر با براش آموزش نحوه استفاده از براش های آرایشی نحوه استفاده از برس آرایشی برای زدن کرم پودر

پس از کرم پودر، کانسیلر بزنید

کانسیلری استفاده کنید که به رنگ پوست تان نزدیک بوده یا یک درجه روشن تر از آن باشد. چنانچه کانسیلر را پس از کرم پودر بزنید، کرم پودر به عنوان پایه آرایش شما، از لایه لایه شدن کانسیلر پیشگیری می کند و سبب می شود در نهایت کار بی عیب و نقص شود. نحوه زدن کرم پودر با براش چگونه از براش کرم پودر استفاده کنیم چگونه حرفه‌ای از براش کرم پودر استفاده کنیم گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته . اگر پوستتان خشک است کرم پودر شما باید حاوی مرطوب کننده باشد. برای همه انواع پوست استفاده از کرم پودرهایی که قابلیت محافظت در برابر اشعه های خورشید داشته باشند یا به عبارتی دارای SPF بالاتر از ۲۰ باشند، توصیه می شود.

تقریباً بیشتر خانمها قبل از خارج شدن از خانه از پراستفاده ترین و دوست‌داشتنی‌ترین محصول آرایشی یعنی کرم پودر استفاده می‌کنند. چنانچه تا به حال نتوانسته اید آن‌ گونه که باید و شاید به کمک آن ظاهری یکدست، طبیعی و بی نظیر پیدا کنید، ناراحت نباشید، اکثر خانم ها این مشکل را داشته اند. آموزش کرم پودر زدن صورت یا شیوه استفاده از کرم پودر زیاد هم سخت و غیرممکن نیست. برای این کار با ما همراه باشید. انتخاب کرم پودر مناسب نوع پوست شما: برای انتخاب کرم پودر مناسب باید به نوع پوست خود توجه کنید. اگر پوست چربی دارید حتما توجه کنید که روی کرم پودر عبارت “بدون چربی” (Oil Free) قید شده باشد.

رنگ مناسب پوست تان را انتخاب کنید:

انتخاب رنگ کرم پودر از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا اگر کرم پودرتان بسیار کیفیت بالایی داشته باشد اما با رنگ پوست شما هماهنگی نداشته باشد برایتان قابل استفاده نخواهد بود. سعی کنید کرم پودر موردنظرتان را در نور روز انتخاب کنید و آن را روی استخوان یا فک خود امتحان کنید. زمانی می توان گفت یک کرم پودر با رنگ پوست شما همخوانی دارد که بدون اینکه آن را روی پوست محو کنید اثری از آن مشخص نباشد. کافی است پیش از آرایش ابتدا صورت خود را خوب تروتمیز کرده و سپس از مرطوب‌کننده استفاده کنید. می‌توان از محصولاتی مانند پرایمر، کانسیلر یا اصلاح‌کننده رنگ کمک بگیرید. هنگام بکارگیری کرم پودر هم کمی از آن را روی بخش مرکزی صورت‌تان قرار دهید و کار را آغاز کنید. در انتخاب نوع رنگ متناسب با نوع پوست‌تان توجه لازم را به خرج داده و زمان بگذارید تا ظاهری بدون عیب و ایراد داشته باشید.

آماده سازی صحیح پوست

پیش از استفاده از کرم پودر باید پوست صورت خود را آماده کنید. آنگاه قدری کرم دورچشم لاکچری کوین دور چشم بزنید، ۱۰ دقیقه صبر کنید تا کرم جذب پوستتان گردد. بعد از آن از پرایمر آرایشی استفاده کنید تا منافذ پوست کوچک تر، پوست تان نرم تر و صورت تان مات شود. بعد از این که پرایمر به طور کامل خشک و جذب پوست گردید اکنون صورت شما برای زدن کرم پودر آماده است. از براش مناسب برای زدن کرم پودر استفاده کنید حال هنگام استفاده از کرم پودر روی صورت است. ابزارهایی که برای زدن کرم پودر به کار می برید اهمیت بسیاری در نتیجه کار خواهند داشت. قانونی که درباره زدن کرم پودر وجود دارد این است که کرم پودرهای سبک و مایع را با استفاده از اسفنج آرایشی و کرم پودرهای غلیظ و سنگین و پودری را با براش آرایشی روی پوست خود بزنید. حتما دقت کنید که براش آرایشی تان تمیز باشد .

لیلا بنی نعمتی

من لیلا هستم، خبرنگاری که با نگاهی به آینده، مسائل امروز را تحلیل می‌کنم. در این سایت، با بررسی روندهای اجتماعی و اقتصادی، به دنبال درک بهتر چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی جامعه در آینده هستم.
دکمه بازگشت به بالا