استان ها

لغو جلسه شورای شهر اهواز در پی به حد نصاب نرسیدن اعضا /برکناری شهردار دستور جلسه بود

به گزارش باراناخبر از خوزستان – سید محمد علی پورموسوی ، رئیس شورای شهر اهواز در جلسه ای که امزوز یکشنبه ده دی ماه با موضوع برکناری شهردار در سالن جلسات شورا برگزار شد گفت : با توجه به اینکه مهمترین موضوعات مطروحه در شورا موضوعات مرتبط با شهردار است اما میبینیم که این جلسه به علت عدم حضور سایر اعضای شورای شهر به حد نصاب نرسید .

وی افزود: فردا راس همین ساعت مجددا جلسه برکناری شهردار برگزار میگردد و از کلیه اصحاب رسانه مجددا دعوت میگردد تا در جلسه فردا نیز حضور داشته باشند.

سنواتی نائب رییس شورای شهر نیز درباره نامه معاون وزیر کشور گفت : نامه ای که از طرف وی ارسال شده صرفا توصیه است اما اقدام شورا کاملا قانونی است و این نامه نمی‌تواند قانون را لغو کند .

46

وی افزود این نامه مدرکی معتبر برای صحه گذاشتن بر واقعی بودن تصمیم ما بر عزل اقای امینی شهردار اهواز می باشد ، چرا که در نامه قید شده مهم حضور شهردار است نه خانواده وی .

وی همچنین افزود : متاسفانه در زمان هیات رئیسه قبلی این تصمیمات گرفته شد ، اما از زمان ورود ما به شورا بلافاصله‌ تحقبقات آغاز شد و ما متوجه بسیاری از امور شدیم.

وی در پایان گفت : مدارک و ادله ما برای برکناری شهردار کافیست و هیچ مرجعی به جز دیوان عدالت اداری نمی تواند این قانون را لغو نماید.

دکمه بازگشت به بالا