استان ها

فرماندهی انتظامی مظلومانه مورد حمله آشوبگران قرار گرفته است

به گزارش خبرگزاری باراناخبر؛ سردار محمدعلی نظری در نشست جمعی از اعضای شورای تامین استان به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: نیروهای مسلح با فرماندهی سردار سپهبد قاسم سلیمانی در صحنه هستند.

وی همچنین گفت: پلیس با وجود اینکه این روزها ناعادلانه مورد هجوم اغتشاشات قرار گرفته اما از امنیت مردم و امنیت بطالمل محافظت کرد و این نشان می دهد که حفاظت همچنان پابرجاست و راه شهادت باز است.

سردار نظری آسیب رساندن به اموال عمومی و زیر سوال بردن فضای مقدس قرآن و اهل بیت و توهین به پرچم جمهوری اسلامی را نشانه تنفر از نظام و اسلام عنوان کرد و گفت: تا زمانی که اسلام ناب بر پاست. در مقابل استثمار و استکبار، دشمن هست و مبارزه و دفاع و ظلم ادامه دارد.

استاندار کرمان نیز در این دیدار با بیان اینکه نیروهای مسلح از ابتدای انقلاب اسلامی همواره در خط مقدم درگیری های داخلی و اختلافات قومیتی، دفاع مقدس، قیام ها و بلایای طبیعی قرار داشتند، خاطرنشان کرد: با یادآوری خیر و برکت، اما مطمئناً دشوار است. این ما را مصمم به ادامه می‌دهد. دفاع بسیجیان و رزمندگان ما عجیب و سخت بود.

استاندار کرمان تاکید کرد: سربازان با اخلاص و فداکاری و اطاعت از حاکم وقت در دفاع از میهن شرکت کردند و مثمر ثمر بودند و به هدف خود نرسیدند.

وی اظهار داشت که اخلاص، ایمان و تقوا; این کمک کرد که دست خدا روی بسیجیان بود و همه سختی ها را پشت سر گذاشتند. نگاه تکلیف‌گرایانه ملت ایران به اتفاقی منجر شد که ما را در دنیا سربلند کرد.

48

دکمه بازگشت به بالا