بین الملل

فدراسیون یک قدم ساده هم برای حل مشکلم برنداشت/برای امرار معاش با ماشین سوخت‌کشی کار می‌کنم+ فیلم و عکس

روایت عجیب ملی‌پوش دوومیدانی از شکایت علیه او در گفت و گو با آنا:

ملی‌پوش دوومیدانی گفت: برای مشکلی که در دادگاه برای من پیش آمد هیچ شخص یا ارگانی به من کمک نکرد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، امید امیریان دونده ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر ایران، سال گذشته زیر نظر فدراسیون دوومیدانی در بروجن اردوی تمرینی برگزار کرد تا برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده شود اما بنا بر ادعای امیریان فدراسیون مطالبات مجموعه ورزشی را پرداخت نکرد و این مجموعه هم از دونده تیم ملی شکایت کرد.

در همین رابطه امید امیریان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره اینکه شکایتی که از او شده بود در چه مرحله‌ای قرار دارد، گفت: فعلا که اتفاقی رخ نداده است اگر چه اشخاصی هم که از من شکایت کرده بودند دادگاه ۲۰ روز به آن‌ها فرصت داد تا شاهد برای اثبات گفته‌های خودشان به دادگاه ببرند وگرنه طبق گفته مسئولان دادگاه این پرونده مختومه خواهد شد.

وی افزود: متاسفانه پس از این مشکل از سمت هیچ کدام از مسئولان شهرم در استان سیستان و بلوچستان یا حتی فدراسیون‌ دوومیدانی حمایت نشدم و حتی یک تماس هم با من نگرفتند تا مطلع شوند آیا مشکل من حل شده یا نه. این توقع را داشتم که مسئولان فدراسیون در این شرایط یک قدم ساده برایم بردارند و کدخدامنشانه برای حل مشکلم اقدام‌ کنند که این گونه نشد.

امیریان: هیچ شخصی برای حل مشکلم به من کمک نکرد/ مجبورم با ماشین سوخت‌کشی کار کنم+فیلم

این دونده سیستان و بلوچستانی ادامه داد: واقعأ دیگر از حضور در این رشته خسته شده‌ام، زیرا نه تنها هیچ حمایتی نمی‌شوم‌ بلکه حتی مجبور شده‌ام برای تامین امرار معاش خودم و خانواده‌ام با ماشین سوخت‌کشی کار کنم تا بلکه بتوانم بخشی از مشکلاتم را از این طریق حل کنم.

امیریان در پایان اظهار داشت: آقایانی که در راس فدراسیون قرار دارند خودشان را پدر این خانواده می‌نامند و دَم از این می‌زنند که ما تلاش می‌کنیم که بهترین شرایط را برای هر دوومیدانی کار رقم بزنیم و سوال من این است چرا من به جای تمرین کردن برای سال آینده که باید در چند مسابقه مهم بروم باید با ماشین سوخت‌کشی کار کنم؟ آیا دونده‌های دیگر کشور‌ها هم برای گرفتن پول و حتی امکانات اولیه باید مشابه ما این چنین کار‌ها را انجام بدهند یا تنها ما هستیم که برای مسئولان اهمیت نداریم؟

 

امیریان: هیچ شخصی برای حل مشکلم به من کمک نکرد/ مجبورم با ماشین سوخت‌کشی کار کنم+فیلم

 

 

امیریان: هیچ شخصی برای حل مشکلم به من کمک نکرد/ مجبورم با ماشین سوخت‌کشی کار کنم+فیلم

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا