بین الملل

طرح ساخت اردوگاه آموزشی و تفریحی ۴۸ واحدی گلبهار تصویب شد

با حضور سرور‌ی‌مجد؛

طرح ساخت اردوگاه آموزشی و تفریحی ۴۸ واحدی گلبهار در بیست و چهارمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی تصویب شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از مشهد، بیست و چهارمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با حضور اعضا و به ریاست علی سرو‌مجد مشاور رئیس و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی، صبح امروز در محل دبیرخانه هیئت امنای خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

علی سروری‌مجد، در این جلسه با اشاره به ضرروت تحول در حوزه علوم پزشکی، عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه سلامت و پزشکی، رسالت اجتماعی خود می‌داند تا در مناطق محروم به مردم نیازمند خدمات ارائه کند و در همین راستا نیز با همه توان در انجام خدمات اجتماعی حضور دارد. 

محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد نیز با ارائه گزارشی از روند پیشرفت بودجه‌ای سنوات اخیر دانشگاه آزاد اسلامی این استان در ۱۷ واحد و مرکز دانشگاهی بیان کرد: همه موارد بودجه‌ای ناظر به سند تحول و تعالی دانشگاه و مبتنی بر تفاهم نامه عملکردی دانشگاه است.

 علی خاکشور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی مشهد هم در ادامه گزارشی از روند راه‌اندازی دانشکده و کلینیک دندانپزشکی در واحد مشهد و فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در ماه‌های اخیر را ارائه کرد. 

طرح ساخت اردوگاه آموزشی و تفریحی ۴۸ واحدی گلبهار بررسی شد

بررسی و تصویب بودجه مالی سال ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی، ساخت و توسعه فضا‌ها و بنا‌های آموزشی مدارس سما شهرستان‌های استان، طرح‌های توجیهی واحد نیشابور و طرح احداث اردوگاه آموزشی و تفریحی ۴۸ واحدی گلبهار و توسعه فعالیت‌ها و درآمد‌های غیرشهریه‌ای، از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این نشست بود که بررسی و درباره آنها تصمیم‌گیری شد.

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا