عمومی

طراحى و اجراى تخصصی انواع سقفهاى شيبدار ویلا

گارانتی شرکت ویلا سقف شامل تغییر رنگ سنگریزه ها کلیه موارد ظاهری سقف سنگریزه ای کینگستون می شود. تمامی محصولات کینگستون داری گارانتی تعویض مادام العمر، که به راحتی و قابل دسترس برای مشتریان گرامی می باشد. همچنین این گارانتی بصورت مهر قرمز رنگ پشت کلیه محصولات کینگستون حک شده که مختص به خریداران انواع سقف های شیروانی کینگستون می باشد.

مشتریان محترمی که درخواست گارانتی تعویض مادام العمر کتبی دارند می توانند از قسمت فرم تماس با ما درخواست خود را به این شرکت اعلام کنند. طرح چوب: طرح چوب کینگستون با ظاهری زیبا و تداعی کننده آب و هوای جنگلی و رنگ و شکل چوب و برگرفته از سقفهای طرح چوب سنتی است.

در این متن می خواهیم به بررسی جامع و کامل سقف های شیروانی و اجرای سقف ویلا و اردواز از نظر کیفیت، ماندگاری و زیبایی بپردازیم تا بتوانیم بهترین سقف شیروانی برای خانه یا ویلای خود انتخاب کنیم. یکی از مهمترین اجزای ساختمان سقف است که موجب هویت بخشیدن و زیبایی ویلای شما می شود.

عوامل بسیاری همچون میزان باد، باران، رطوبت، موقعیت جغرافیایی، گرما و سرما، وزن و مشخصات فنی ساختمان و نوع کاربری ساختمان عواملی هستند که در انتخاب سقف شیروانی تاثیرگذار هستند. حال میخواهیم متن را با سقف سنگریزه ای شروع کنیم و دیگر انواع سقف ها را با آن مقایسه کنیم. سقف سنگریزه ای چیست؟

مزیب این سقف ها نسبت به دیگر انواع سقف ها چیست؟ سقف های کینگستون با ورق گالوالوم از پیش رنگ شده قادر است انعکاس خورشیدی را تا حداقل ۶۵% نشان دهد و تا۸۰%حرارت را نشر دهد. بی نظیرترین راه حل در مناطقی که مستعد طوفان تگرگ هستند سقف های سنگ ریزه ای می باشد. گارانتی این محصول تا تگرگ ۲.۵ اینچی را شامل میشود.

وجود سنگریزه های با نمای جذاب و متفاوت و نقش حفاظتی لایه اکریلیکی و عدم زنگ زدگی فلز گالوالیوم سبب می گردد زیبایی کینگستون به طوری ماندگار باشد که جلا و رنگ ان بر اثر گذر زمان محو نگردد. ۸- حمل و نقل بدون تلفات. سنگریزه های نارسانی موجود در سطح کینگستون باعث می شود که این محصول هم از لحاظ حرارتی عملکرد مطلوبی را دارا باشد، و هم مانع نفوذ صوت باشد.

طرح رومن: طرح رومن از خانواده سقفهای شیب دار کینگستون، طراحی و الهام گرفته از سقفهای رسی، که استفاده شده در بناهای سنتی جنوب فرانسه، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا می باشد. طرح شینگل: سقف شینگل کینگستون یادآور سقفهای سنتی و در عین حال با کیفیت بالا و وزن سبک و تنوع رنگی می باشد. طرح شینگل با داشتن صافی و برجستگی های زیبا و مناسب برای هر نوع بنا می باشد.

شرکت کینگستون این افتخار را دارد که تنها تولید کننده سقفهای شیبدار سنگریزه ای در ایران باشد. این شرکت با داشتن بیش از سالها تجربه توانسته در راستای ارتقای سیستمهای سقفی پیشرفت چشمگیری داشته باشد. این شرکت مواد اولیه را با بالاترین کیفیت و کمترین ناخالصی از کشور کانادا تهیه و وارد می کند. از اینکه محصول ما توانسته جایگزین شایسته ایی برای نمونه های وارداتی کشورهای پیشرفته آسیایی و اروپایی گردد همواره خداوند متعال را شاکر خواهیم بود. هدف ما جلب رضایت شماست. شعار ما همچنان دقت، ظرافت و کیفیت می باشد.

سقف سنگریزه ای به طور کلی متشکل از ۸ لایه می باشد. هسته اصلی آن از جنس گالوالوم (آلوزینک) و رویه سطحی آن توسط دانه های سنگریزه پوشانیده شده است. در هسته تایل های شیبدار کینگستون از گالوالوم استفاده شده است. گالوالوم آلیاژی است از فولاد، آلومینیوم و روی که شامل مقداری سیلیکون نیز می باشد. گالوالوم استفاده شده در پوشش سقف شیبدار کینگستون دارای استاندارد ASTM آمریکا می باشد. گالوالوم آلیاژی است از فولاد، آلومینیوم و روی که شامل مقداری سیلیکون نیز می باشد. در بالا نام کینگستون را در متن دیده اید.

دکمه بازگشت به بالا