ورزشی

سرپرست تیم ملی پرورش اندام خبر داد:۷ میلیارد، هزینه اعزام تیم ملی پرورش اندام به آسیایی لبنان

سرپرست تیم ملی پرورش اندام خبر داد:7 میلیارد، هزینه اعزام تیم ملی پرورش اندام به آسیایی لبنان

سرپرست تیم ملی پرورش اندام گفت: هزینه اعزام تاریخی به مسابقات قهرمانی آسیا در لبنان حدود 7 میلیارد تومان بود.

به گزارش خبرگزاری باراناخبر، سیدمجتبی هاشمی د در رابطه با اعزام موفقیت آمیز تیم ملی ایران به مسابقات آسیایی 2023 لبنان اظهار داشت: در این دوره از مسابقات برای اولین بار کاروان ایران با 82 ورزشکار و کادر فنی به مسابقات اعزام گردید که از بدو تاسیس فدراسیون تا کنون هیچگاه چنین کاروانی به مسابقات اعزام نشده بود، که این اعزام نشان از توانایی بالای فدراسیون در این شرایط حساس کنونی سیاسی دارد.

وی افزود: نمایندگان کشورمان در این دوره از مسابقات با کسب 46 مدال طلا، 24 مدال نقره و 15 مدال برنز وکسب 438 امتیاز موفق به کسب عنوان قهرمانی تیمی در رشته پرورش اندام و کسب عنوان قهرمانی فیتنس چلنج آسیا در دو بخش بانوان و آقایان گردیدند.

سرپرست تیم ملی پرورش اندام همچنین عنوان کرد: با توجه به اینکه تهیه بلیط هواپیما به صورت oneway برای این تعداد غیر ممکن بود و هزینه بلیط با ایرلاین های خارجی حدود 35 – 30  میلیون تومان برای هر نفر بود بعد از رایزنی های بسیار، پرواز مستقیم مهیا شد تا تیم 3 روز زودتر و یک مرحله اردو در کشور میزبان برگزار نماید که اردو منجر گردید هم ورزشکاران به شرایط کشور میزبان بیشتر عادت کنند و هم فرصت خوبی در اختیار کادرفنی برای آماده سازی تیم ملی بود. 

هاشمی در ادامه خاطرنشان کرد: از نکات قابل توجه این دوره از مسابقات حضور بانوان کشورمان برای اولین بار در این دوره از مسابقات بود که توأم با کسب عنوان قهرمانی بود که پیشنهاد می گردد در راستای توسعه ورزش بانوان و ایجاد انگیزه این عزیزان به نحو مطلوب از تیم اعزامی تجلیل گردد. 

وی در خصوص هزینه های اعزام بزرگترین کاروان تاریخ پرورش اندام به لبنان گفت: در مجموع این اعزام که با افتخارات تاریخی و بزرگ همراه شد، حدود 7 میلیارد تومان هزینه در بر داشت. جا دارد از حامی مالی تیم ملی(ژن استار) هم تشکر کنیم که زحمات زیادی در راستای برگزاری اردوی پیش از اعزام و برخی هزینه ها انجام دادند. با این حال طبق بررسی های صورت گرفته 70 درصد هزینه های این اعزام توسط فدراسیون پرداخت شده و 30 درصد با کمک های صورت گرفته و از سوی حامی مالی پرداخت شده است. بنابراین باید توجه داشت که فدراسیون برای این اعزام بزرگ و تاریخی حدود 5 میلیارد تومان هزینه پرداخت کرده که جا دارد از رییس فدراسیون و سایر مسئولین بابت تامین چنین هزینه ای با وجود محدودیت های بودجه ای تشکر و قدردانی کنم. 

سرپرست تیم ملی پرورش اندام در رابطه با اتفاقات ویژه این اعزام نیز گفت: از جمله نکات فرهنگی قابل توجه در این دوره از مسابقات می توان به احترام نظامی آقای محمد محمدی هنگام نواختن سرود  ملی ایران اشاره داشت که مورد توجه ویژه اصحاب رسانه و مسئولان کشور قرار گرفت. همچنین اهتزاز پرچم “یا ابالفضل العباس(ع)” هنگام قهرمانی آقای احمد مهری از دیگر موارد قابل تقدیر ورزشکاران اعزامی بود.

وی در پایان اضافه کرد: در این دوره از مسابقات با درآیت همکاران محترم سازمان تیم های ملی یکی از به یادماندنی ترین اعزام های فدراسیون بود که رضایتمندی حداکثری افراد را رقم زد. همچنین در این مسابقات کلیه اوورال های مسابقات به ورزشکاران ایران رسید که این خود اتفاقی تاریخی و بی سابقه در تاریخ پرورش اندام  ایران بود. در پایان جا دارد از زحمات رییس و پرسنل خدوم فدراسیون کمال تشکر و قدردانی را بابت اعزام مطلوب تیم های ملی به مسابقات مذکور داشته باشیم.

 انتهای پیام/

 

 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا