بین الملل

سخنگوی گردان‌های القدس در تهدید سربازان اشغالگر: به جهنم خوش آمدید

سخنگوی گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی روز یکشنبه در یک سخنرانی ضبط شده گفت: «مقاومت همچنان با استواری نبردها را ادامه می‌دهد و اقدامات صهیونیست‌ها عزم آن را تضعیف نکرده و جهنم را برای سربازان اشغالگر که آماده یورش به نوار غزه هستند آماده کرده‌ است.»

به گزارش باراناخبر، ابوحمزه، سخنگوی گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با تاکید بر اینکه رزمندگان مقاومت هر روز شگفت‌انگیزترین معانی پایداری و انسجام در برابر ارتش اشغالگران را به نمایش می‌گذارند، گفت: «مقاومت در برابر جنایات و استکبار دشمن در جایگاه خود ثابت قدم است چرا که چاره‌ای جز پیروزی ندارد.»

براساس گزارش الجزیره، او خطاب به سربازان اشغالگر گفت: «از آنجایی که ما شما را در اعماق رژیم‌تان شکست دادیم، چه رسد که شما با پاهای خود به سوی ما بیایید. پس برای شما مردانی آماده کرده‌ایم که همان‌طور که شما زندگی را دوست دارید، آنها عاشق شهادت در راه خدا هستند… به جهنم خوش آمدید.»

وی با بیان اینکه مقاومت همچنان در دامنه‌های وسیعی نیروهای اشغالگر و شهرهای صهیونیست‌ها را زیر آتش گرفته است، گفت: این همان چیزی است که دولت اشغالگر را بر آن داشت تا مردم شجاع ما را آواره کند.

ابوحمزه بر مردم فلسطین درود فرستاد و گفت که آنها در برابر کوچ‌های اجباری برای آواره کردنشان استوار هستند و در راه آزادی خون و جراحات و صبر تقدیم کردند.

وی افزود: «ای مردم عرب ما و ای ملت اسلامی ما، دشمن صهیونیستی با بمباران خانه‌ها، مساجد، زنان و کودکان ما به اوج کینه و انتقام رسیده و تمام شرع و اصول دینی و قوانین بین‌المللی را زیر پا گذاشته است، اما به هیچ وجه عزم ما را تضعیف نکرده و پاسخ به آن در قدس اشغالی، جنین و جنوب لبنان بود.»

ابوحمزه سخنان خود را با درود بر مردم صبور و استوار فلسطین و دورد بر مقاومت استوار و دلاور مستقر در مرزها و در پایگاه‌های موشکی، زرهی و توپخانه‌ای که هنوز هم جمعیت نظامی صهیونیست‌ها را در غلاف غزه درهم می‌کوبند، پایان داد.

انتهای پیام

کارگروه خبری مقالات بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای فضایی و نجومی جهانی. با دانش در زمینه اخبار فضایی، کشف‌های نجومی و پیشرفت‌های فضانوردی، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای فضایی، اکتشافات نجومی و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی جامع از تحولات فضایی و نجومی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا