ساعی: جدول پومسه مردان سه بار تغییر کرد/ نگران داوری ها هستم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین از هانگژو، هادی ساعی پس از کسب مدال برنز توسط مرجان سلحشوری اظهار داشت: مدال خوبی به دست آوردیم. اما امروز در بخش مردان داوری به ما ظلم کرد. مرجان سلحشور بازیکن خوب و توانمندی است به ویژه در بخش استاندارد ولی در بخش ابداعی ضعیف‌تر است. در این بخش یکی دو اشتباه بد انجام داد.

رئیس فدراسیون تکواندو با ابراز نارضایتی از عملکرد داوران این دوره گفت: به نظر می‌رسد جدول مسابقه زنده دل جوری برنامه ریزی شده بود که نماینده ما بالا نیاید. تا قبل از شروع مسابقه سه بار جدول را تغییر دادند که ما اعتراض کردیم و حتی بخش بین الملل ما به این مسئله واکنش نشان داد. نامه اعتراصی به اتحادیه آسیا نوشتیم و از آنها توضیح خواستیم. یک بار گفتند بازیکن هند جابجا شده و یک بار هم گفتند به خاطر تغیر رنکینگ بوده است. ولی هیچ کدام از این مسائل توجیه قابل قبولی نیستند. متأسفانه داوری اصلاً خوب نبود.

ساعی دلیل این ناداوری‌ها را عدم حضورش در دهکده عنوان کرد: چون من و سرپرست تیم در دهکده نیستیم این مسئله دردسرساز شده است. متأسفانه نتوانستیم در جلسه فنی پیش از شروع مسابقات شرکت کنیم.

وی در خصوص نگرانی از تکرار ناداوری‌ها در مسابقات سایر نمایندگان تکواندو ایران تاکید کرد: تا جایی که من دیدم حتماً در کیوروگی هم این مشکل را خواهیم داشت. داورها خیلی قوی نیستند. امیدواریم این اتفاق نیفتد.

ساعی در مورد پیش بینی اش از تعداد مدال‌ها گفت: بچه‌های ما همه شانس مدال دارند.

دکمه بازگشت به بالا