ورزشی

داستان سقوط یک بمب نقل و انتقالاتی

به گزارش خبرگزاری باراناخبر؛ صادقی قبل از آن در یک فصل و نیم گذشته بازیکن ثابت پرسپولیس بود و به نظر می‌رسید یحیی گل محمدی اعتقادی ویژه به او دارد تا جایی که حتی وقتی خوب بازی نمی‌کرد هم هفته بعد در ترکیب اصلی بود و یا خیلی سخت تعویض می‌شد یا هرگز تعویض نمی‌شد.
صادقی فصل قبل آمار خوبی از خود بر جای گذاشت و با 4 گل زده و 6 پاس گل موفق شد روی 10 گل تیمش تأثیر مستقیم بگذارد که با وجود اولین فصل حضورش در تیم بزرگی مثل پرسپولیس قابل قبول به نظر می‌رسید. البته صادقی در مقایسه با هیاهویی که در فصل نقل و انتقالات به عنوان بهترین پاسور فصل قبل از آن راه افتاد بود درخشش خیره کننده‌ای در پرسپولیس نداشت آما آمارش قابل قبول بود.
با این حال اکنون و بعد از نیمکت‌نشینی‌های متوالی صادقی به لحاظ انگیزه و فرم بازی بشدت افت کرده است تا جایی که در بازی با هوادار وقتی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت بسیار پراشتباه و ناکارآمد نشان داد در حالی که قبلاً در همین ورزشگاه اکباتان چه در لیگ و چه در جام حذفی مقابل تیم هوادار هم گل زده هم درخشیده بود اما انگار این بار وقتی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت هیچ حرفی برای گفتن نداشت.
صادقی دقیقه 78 به میدان رفت و با احتساب وقت‌های تلف شده 16 دقیقه زمان داشت تا خودی نشان دهد اما نمایش خوبی ارائه نداد. بدتر اینکه او صبح فردای همان بازی وقتی در مقابل تیم ذخیره‌های پرسپولیس مقابل تیم ملی جوانان قرار گرفت نتوانست از روی نقطه پنالتی هم گل بزند و آرشا شکوری ضربه او را مهار کرد تا مشخص شود از نظر روحی چقدر افت کرده است.
شاید صادقی انتظار داشت در روزی که اورونوف نمایش خوبی ارائه نداده بود زودتر به زمین می‌رفت شاید هم با این وضعیت او تصمیم دیگری برای فصل آینده بگیرد هرچند یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد.

257 251

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا