ورزشی

حفظ خمز نقطه قوت تراکتور است

حسینی: حفظ خمز نقطه قوت تراکتور است

پیشکسوت تراکتور معتقدم است ماندن سرمربی این تیم نقطه قوت تبریزی‌ها است.

سید محسن حسینی در گفت‌وگو باخبرنگار ورزشی خبرگزاری باراناخبر، در خصوص نقل و انتقالات و حفظ خمز در تراکتور اظهار داشت: تمدید قرارداد کادرفنی فصل قبل نقطه قوت تراکتور است و می‌تواند این امید را به ما بدهد که فصل خوبی را شروع خواهیم کرد چون آقای خمز شاکله اصلی تیم را حفظ کرده و بازیکنان جدیدی هم که آورده از رزومه خوبی برخوردارند. ان شاءالله که تراکتور بتواند فصل خوبی را شروع کند و با استارت قوی، امتیازات بازی‌های اول فصل را به دست آورد چرا که این امتیازات در انتهای فصل کمک زیادی به آنها خواهد کرد. 

وی افزود: خریدهای تراکتور نسبت به تیم‌های پایتخت بهتر و فنی‌تر بوده است اما فوتبال به خاطر غیر قابل پیش بینی بودنش است که جذاب است. داشتن تیم پر ستاره نمی‌تواند قهرمانی یک تیم را تضمین کند. بازی گرفتن مربی از بازیکنان و استفاده از ابزاری که در اختیار دارد مهم است که آقای خمز در این زمینه موفق عمل کرده است. تا لیگ شروع نشود کسی نمی‌تواند پیش بینی درستی داشته باشد اما تراکتور همیشه جزو تیم‌های مدعی قهرمانی بوده بخصوص در جام حذفی که یک بار هم در آن قهرمان شده است. با این حال باید لیگ شروع شود و هفته‌های اول فصل را ببینیم تا مشخص شود تیم‌هایی که بدنسازی خوبی انجام داده اند چه زمانی می‌توانند نتایج آن را ببینند.

پیشکسوت تراکتور در رابطه با عملکرد خمز در این تیم گفت: خمز با آمدنش نتایج خوبی گرفت ولی تب تند هواداران و حمایت شدیدی که می‌کنند کم می‌شود. نمی‌گویم پشت سرمربی را خالی می‌کنند ما یا صد هستیم یا صفر! ولی همین که با خمز تمدید کردند و اجازه دادند که سال دیگر هم تفکرات فنی‌اش را روی تیمی که از آن شناخت دارد پیاده کند نقطه قوتی برای تراکتور است. آقای خمز با شناختی که از تیم، سکوها، شهر تبریز و.. پیدا کرده می‌توانند در ادامه کار نتایج خوبی بگیرند.

حسینی در خصوص حضور تراکتور در رقابت‌های آسیایی عنوان کرد: تراکتور همیشه در بازی‌های گروهی خوب عمل کرده ولی وقتی به تیم‌های متمول می‌رسیم که بازیکنان خوب و گران قیمت دارند قطعا رقابت نمی‌تواند برابر باشد. اینجا بحث امکانات، زیرساخت ها و.. مطرح است که علاوه بر تراکتور خیلی از تیم‌های ایرانی هم از آن محروم هستند ولی امیدوارم تراکتور امسال تابو شکنی کند و حداقل به جمع ۸ تیم برسد.

وی در رابطه با سطح لیگ برتر فوتبال ایران گفت: کیفیت فنی بازیکنان هر سال پایین تر آمده است. با توجه به اینکه امکانات بیشتر شده اما بازیکنان ما پیشرفت فنی آنچنانی نداشته اند. ما پدیده‍ای در لیگ نمی‌بینیم در حالی که در گذشته سالانه چند پدیده در لیگ معرفی می‌شدند. چون همه تفکرات نتیجه گرا شده به این بخش توجه کمتری می‌شود. تیم‌های کشورهای حوزه خلیج که حرفی برای گفتن نداشتند الان نشان داده‌اند که چه پیشرفتی داشته‌اند. اخیرا هم تیم ملی در جام کافا شرکت کرد که دیدیم چقدر به سختی توانستند از سد تیم‌های حاضر در آن جام بگذرند. این هم نشات گرفته از کیفیت فنی بازیکنان است. خدا را شکر که تعدادی لژیونر خوب داشتیم که کار را درآوردند ولی انتظار از بازیکنان ایرانی همیشه بالا بوده است. امیدوارم با توجه به ادعای مالی که بازیکنان دارند و مبالغی که می‌گیرند بتوانند بار فنی خود را هم تا حدی بالا ببرند که هواداران و اهالی فوتبال را راضی کنند.

 انتهای پیام/ 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا