جلسه مهم نکونام و مسئولان باشگاه استقلال امشب برگزار می شود/۱۶ خرداد جلسه نهایی برای تعیین تکلیف کادر فنی

جلسه مهم نکونام و مسئولان باشگاه استقلال امشب برگزار می شود ۱۶ خرداد جلسه نهایی برای تعیین تکلیف کادر فنی

سرمربی تیم فوتبال استقلال امشب یک جلسه مهم با مسئولان باشگاه برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، فصل برای استقلال با همه فراز و نشیب هایش با نایب قهرمانی به پایان رسید. از چند روز قبل از پایان لیگ برخی زمزمه ها در مورد احتمال تغییرات در کادرفنی آبی پوشان مطرح شد اما طبق پیگیری های خبرنگار آنا بعد از واگذاری باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس علی عسکری و احمد شهریاری به باشگاه اعلام کردند با توجه به برگزاری لیگ به صورت کامل باید از جواد نکونام حمایت شود.

اکنون که لیگ به پایان رسیده مجموعه هلدینگ خلیج فارس تصمیم دارد برای فصل جدید از همان ابتدا تمام برنامه ریزی ها و تغییرات احتمالی در بدنه مدیریتی و یا حتی فنی را با توجه به استانداردها و اهداف خود جلو ببرد. بر همین اساس قرار است جلساتی با جواد نکونام برگزار شود تا اتفاقات لیگ گذشته و مشکلات و مسائل مختلف بررسی شود. طبق اطلاعات خبرنگار آنا اولین نشست جواد نکونام و مسئولان باشگاه و هلدینگ خلیج فارس قرار است امشب برگزار می شود.

همچنین قرار است چهارشنبه پیش رو(16 خرداد) هم جلسه نهایی با نکونام برگزار شود و در نهایت مسئولان باشگاه استقلال در مورد روند همکاری با سرمربی خود تصمیم گیری کنند. البته که نکونام سال گذشته با استقلال قرارداد سه ساله امضا کرده اما به نظر می رسد جلساتی که پیش روی او و مسئولان باشگاه است نقش مهمی در آینده فنی آبی پوشان دارد.

با توجه به اینکه در بیانیه امروز باشگاه استقلال هم تاکید شده فصل جدید برای این تیم از شب گذشته آغاز شده مسئولان این باشگاه قبل از نشست هیئت مدیره قرار است تکلیف کادرفنی و برنامه های آنها را مشخص کنند.

دکمه بازگشت به بالا