جزئیات مراسم پیاده‌روی جاماندگان اربعین اصفهان

به گزارش باراناخبر از اصفهان؛ هچون سالهای گذشته، همایش بزرگ پیاده‌روی «جاماندگان اربعین حسینی» در اصفهان، و امسال با عنوان «الی اصحاب الحسین» روز اربعین حسینی د برگزار خواهد شد.

در این ارتباط مهدی شعربافی، مسئول اطلاع‌رسانی ستاد مردمی الی اصحاب الحسین (ع) اصفهان اظهار کرد: در این رویداد بزرگ محبان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در روز اربعین به‌صورت خانوادگی و با پای پیاده از منازل، مساجد و حسینیه‌ها به سمت گلستان شهدا حرکت خواهند کرد؛ مسیرهای منتهی به گلستان شهدا از مبدأ چهارراه نورباران، میدان فیض و میدان آزادی محل برپایی مواکب جهت پذیرایی از زائران است.

مسئول اطلاع‌رسانی ستاد مردمی الی اصحاب الحسین (ع) اصفهان تصریح کرد: زمان پیاده‌روی مردمی از مبداء‌های سه‌گانه به سمت گلستان شهدا از طلوع آفتاب تا اذان ظهر در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه مشتاقان خدمت به جاماندگان اربعین حسینی، جهت برپایی موکب‌های پذیرایی و فرهنگی می‌توانند به درگاه اینترنتی www.jamandehisf.ir مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: همچنین در روز اربعین در گلستان شهدا از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب، هر یک ساعت ویژه‌برنامه سخنرانی به همراه قرائت زیارت اربعین و مداحی در نظر گرفته شده است.

شعربافی تأکید کرد: ایجاد زیرساخت‌های لازم و تسهیلگری برای حضور مردم و برپایی مواکب در طول مسیرهای منتهی به گلستان شهدا، از مهم‌ترین اقدامات ستاد مردمی الی اصحاب الحسین (ع) است.

دکمه بازگشت به بالا