علمی و پزشکی

تعبیر حیرت انگیز خواب‌هایی که می بینید !

به گزارش خبرگزاری اخبار آنلاینزیگموند فروید، روانکاو معروف، رویاها را “جاده سلطنتیناخودآگاه را توصیف کرد و پیشنهاد کرد که با مطالعه محتوای ظاهری رویاها، می‌توانیم امیال پنهان و ناخودآگاه را که منجر به روان رنجوری می‌شوند، کشف کنیم.

بیشتر بخوانید:

عکس های شگفت انگیز Gamescom 2022 را ببینید

ایلان ماسک برد فیلتر را حذف کرد!

تجزیه و تحلیل نمادهای رویا و نسبت دادن معنای آنها به منبع سرگرمی و خود اندیشی در فرهنگ عامه تبدیل شده است. آیا رویاها معنی دارند؟ آیا می توانید خواسته ها و خواسته های ناخودآگاه خود را با تعبیر خواب خود بیاموزید؟

محققان دریافته‌اند که شش رویا رایج شامل مورد حمله یا تعقیب، دیر رسیدن، مرگ عزیزان، سقوط، پرواز و مدرسه است.

خواب سقوط به چه معناست؟

رویای افتادن از ارتفاع بسیار رایج است. در حالی که یک افسانه رایج وجود دارد که می گوید اگر در خواب بیفتید در زندگی واقعی خواهید مرد، که درست نیست. در قسمت بعدی این گزارش، به این خواهیم پرداخت که خواب افتادن واقعاً چه معنایی دارد.

افتادن در خواب نشانه آن است که چیزی در زندگی شما خوب پیش نمی رود. ممکن است نشان دهنده این باشد که برای مثال باید در یک انتخاب تجدید نظر کنید یا در برخی از تصمیمات مسیر جدیدی را در نظر بگیرید.

راسل گرانت، نویسنده کتاب فرهنگ رویای مصور، می گوید: «به خواب رفتن بسیار رایج است. این نماد ترس در زندگی واقعی است. شاید شکست در زندگی کاری یا عشقی شما.

او اضافه می کند که زمین خوردن اغلب نشان دهنده نیاز به رها کردن بیشتر و لذت بردن بیشتر از زندگی است.

6 خواب متداول و معانی آنها / خواب افتادن به چه معناست؟

رویای برهنه شدن در انظار عمومی

پنی پیرس، نویسنده دیکشنری رویایی برای آدمک‌ها، معتقد است که دیدن برهنگی عمومی می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که احساس می‌کنید دروغگو هستید یا از آشکار کردن کاستی‌ها و کاستی‌های خود می‌ترسید.

تعقیب در خواب چه تعبیری دارد؟

رویاهای تسخیر شدن توسط یک مهاجم شناخته شده یا ناشناس می تواند ترسناک باشد.

مترجمان رویاها اغلب پیشنهاد می کنند که چنین رویاهایی به این معنی است که شما سعی می کنید از چیزی در زندگی روزمره خود اجتناب کنید. تونی کریسپ، نویسنده فرهنگ لغت رویاها، معتقد است که تعقیب شدن در خواب می تواند نشان دهنده تمایل به فرار از ترس ها یا خواسته های شما باشد.

از دست دادن دندان در خواب چه تعبیری دارد؟

پنی پیرس، نویسنده کتاب «فرهنگ لغت برای آدمک‌ها» معتقد است که از دست دادن دندان در خواب معانی مختلفی دارد. این می تواند به این معنی باشد که شما نگران جذابیت یا ظاهر خود هستید. همچنین می تواند نشان دهنده این باشد که شما در مورد توانایی خود در برقراری ارتباط نگران هستید یا ممکن است چیزی ناخوشایند گفته باشید.

خواب مرگ چه تعبیری دارد؟

مرگ یکی دیگر از موضوعات رایج در رویاها است که می تواند به ویژه آزاردهنده باشد. رویاپردازان گاهی اوقات خواب مرگ یکی از عزیزان را می بینند یا حتی خودشان می میرند. تعابیر رایج رویاها نشان می دهد که چنین رویاهایی منعکس کننده اضطراب در مورد تغییر یا ترس از ناشناخته هستند.

در رویا، لوری لونبرگ معتقد است که تغییر می تواند ترسناک باشد، مانند مرگ، زیرا – همچنین مانند مرگ – ما نمی دانیم “در طرف دیگر” تغییر چیست، بنابراین ذهن رویاپرداز تغییر را با مرگ برابر می داند.

227

دکمه بازگشت به بالا