اقتصادی

تبیین دستاوردهای دولت امیدآفرین است

باراناخبر/فارس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تبیین و تشریح دستاوردهای دولت را در گستره ملی و محلی برای مردم و جوانان را امیدآفرین دانست.

به گزارش باراناخبر، عیسی زارع‌پور در جلسه شورای اداری شهرستان کوه‌چنار که همزمان با سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به فارس برگزار شد، گفت: تببین و تشریح دستاوردهای دولت در گستره ملی و یا محلی می‌تواند برای مردم و جوانان امیدآفرین باشد.

وی با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون کارهای بزرگی انجام گرفته است، افزود: لازم است کارهای انجام شده توسط دولت سیزدهم، در چارچوب جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری برای مردم و گاهی خود مسئولان بیان شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: دشمنان نظام و انقلاب امید جوانان مان را هدف گرفته‌اند و آن‌ها هجمه سنگینی را آغاز کرده‌اند تا فرزندانمان را نسبت به آینده ناامید کنند، در حالی که داشته‌ها و دستاوردهای ما آنقدر زیاد است که تبیین آن می‌تواند امید را در دل آنها زنده نگه دارد.

زارع‌پور در ادامه با اشاره به برخی دستاوردهای دولت در حوزه‌های مختلف همچون سیاست خارجی، توسعه اقتصادی و پیشرفت‌های روز افزون در صنایع، گفت: به غیر از تبیین، همه باید کار و تلاش مجاهدانه و عالمانه داشته باشیم تا ایمان جوانان با دیدن خستگی ناپذیر بودن خدمتگزارانشان تقویت شود.

وی بیان کرد: در شهرستان کوه‌چنار تنها سه روستا باقی مانده است که فاقد دسترسی ارتباطی هستند و تلاش می‌کنیم که ظرف سه ماه آینده این سه روستا را نیز به شبکه ارتباطی پرسرعت و پایدار متصل کنیم.

انتهای پیام  

تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه فعالیت در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با دانش عمیقی از مسائل مالی و اقتصادی، تلاش می‌کنم به شما اطلاعات دقیق و جامع را ارائه دهم تا شما بتوانید درک بهتری از رویدادها و تغییرات در دنیای اقتصاد داشته باشید.
دکمه بازگشت به بالا