حوادث

بی‌احتیاطی جان مرد ۶۵ ساله را گرفت

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور:

آفتاب‌‌نیوز :

ابوالفضل اسدی، از غرق شدن مرد ۶۵ ساله در استخر ذخیره آب کشاورزی خبر داد و افزود: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ مبنی بر غرق شدن مردی حدوداً ۶۵ ساله در استخر کشاورزی در نزدیکی روستای صمان بلافاصله یک اکیپ از نجات گران و غواصان ایستگاه شماره یک به محل اعزام شدند.

وی عنوان کرد: بر اساس شواهد موجود این مرد به صورت تصادفی به داخل استخر ذخیره آب کشاورزی سقوط کرده و به دلیل عدم توانایی در خارج شدن از این استخر جان خود را از دست داده است.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور همچنین افزود: ظاهراً مرد یاد شده که در نزدیکی محل استخر مشغول به کار بوده که به دلیل بی‌احتیاطی و استفاده از طناب نامرغوب به داخل استخر می‌افتد و به دلیل عدم آشنایی با شنا غرق شده و جان خود را از دست می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: غواصان سازمان آتش‌نشانی بلافاصله پس از رسیدن به محل وارد آب شده و جسد غریق را از عمق ۱۰ متری داخل استخر خارج کردند.

اسدی گفت: متأسفانه با توجه به هشدارهای متعددی که از طریق آتش‌نشانی به همشهریان داده شده، اما باز هم شاهد حوادثی از این قبیل هستیم به طوری که از سال گذشته تاکنون چندین نفر در استخرهای کشاورزی جان خود را به دلیل عدم توجه به هشدارهای فوق از دست داده‌اند.

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا