حوادث

بازداشت ۵۱ شرور در غرب تهران

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان از بازداشت ۵۱ نفر از اراذل و اوباش این شهرستان در اجرای مرحله‌ای جدید از طرح امنیت محله‌محور خبرداد.

به گزارش باراناخبر، سرهنگ عسکری‌نیا با اشاره به اجرای مرحله جدید از طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش در شهرستان بهارستان، گفت:‌ مرحله جدید از طرح امنیت امحله محور با رویکرد تامین آسایش و آرامش عمومی در محله‌های جرم‌خیز شهرستان بهارستان در غرب استان تهران با هماهنگی مرجع قضائی به اجرا درآمد و در جریان آن اراذل و اوباش مطرحی که به صورت سازمان‌یافته به شرارت می‌پرداختند مورد شناسایی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه اشرار شناسایی شده در عملیاتی هماهنگی و ضربتی در نقاط مختلف شهرستان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفت: این طرح با مشارکت رده‌های مختلف انتظامی به اجرا در آمد و در جریان آن ۵۱ نفر از اراذل و اوباش معروف شهرستان بهارستان دستگیر شدند.  

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان با بیان اینکه۵۱ قبضه انواع سلاح سرد نیز از متهمان دستگیر شده، کشف و ضبط شد، گفت: این افراد مرتکب جرائمی نظیر شرارت، تخریب اموال عمومی، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع موادمخدر، شرکت در نزاع‌های دسته جمعی، رعب و وحشت و … شده بودند.

عسکری‌نیا با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده گفت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه نیز به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.  

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا