باربیکیو آپارتمانی از کجا بخریم ؟

در هنگام مسافرت و یا بیشتر مواقع که قصد پختن کباب دارید به یک وسیله برای اینکار نیاز دارید که بتوانید به راحتی کباب را بپزید. در گذشته هیچ وسایل خاصی برای اینکار وجود نداشت و یا از وسایل های ساده که فقط بتواند سیخ ها را روی آتش نگه دارد استفاده میکردند.

که پختن کباب روی این وسایل ها کار سختی بود اما امروزه انواع کباب پز و باربیکیو در انواع طرح و امکانات ساخته شده اند که پختن کباب دیگر کار سختی نیست و میتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی کباب بپزید از باربیکیو بیشتر در رستوران ها و کبابی ها استفاده میکنند باربیکیو ها انواع مختلفی دارند که با توجه به امکانات خود دسته بندی شده اند. با توجه به نیاز خود باید باربیکیو را تهیه کنید برای مثال اگر قصد خرید باربیکیو برای مسافرت ها دارید که بتوانید بدون مشکلی کباب بپزید از باربیکیو های ساده با امکانات کم استفاده کنید اما اگر برای رستوران و یا کبابی میخواهید از باربیکیو استفاده کنید از بار بیکو های فن دار استفاده کنید زیرا بدلیل داشتن فن به شما کمک میکند تا بهترین کباب را بپزید. پس باتوجه به نیاز شما خرید باربیکیو ها متغیر است. اما کباب پز بیشتر خانگی است و برای راحتی خانم هااین کباب پز ها ساخته شده اند.که در هنگام داشتن مهمان بدون هیچ مشکلی بتوانید کباب بپزید.پختن کباب در این کباب پز ها بسیار راحت است و دارای نشانگر حرارت نیز میباشد وهمین باعث میشود بهترین کباب را بپزید.

چگونه کباب پز و یا باربیکیو مناسب را انتخاب کنیم؟

خرید باربیکیو و کباب پز به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد برای پختن کباب در خانه از کباب پز استفاده کنید و اگر قصد پختن کباب در بیرون از خانه را دارید از باربیکیو. باربیکیو فن دار و با امکانات زیاد به شما کمک میکند  بدون داشتن آشنایی با کباب پختن بهترین کباب را بپزید. همچنین در هنگام خرید کباب پز نیز دقت کنید با توجه به نیاز و سلیقه ی خود کباب پز را انتخاب کنید زیرا کباب پز ها در اندازه های مختلف وجود دارد. داشتن همه ی وسایل های لازم در آشپزخانه به شما این امکان را میدهد که بتوانید در همه ی مواقع هر چیزی که بخواهید را بپزید کباب پز ها یکی از وسایل ها ضروری و پر استفاده در آشپزخانه هستند در خرید کباب پز و یا باربیکیو دقت کید به کیفیت و جنس آن دقت کنید و فقط ظاهر آن را در نظر نگیرید. تا  بتوانید بخوبی از آن استفاده کنید.در این پست از سایت اتاق 41 مدل کباب پز و باربیکیو قرار داده ایم که بتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود انتخاب و خرید کنید.توجه نمایید که قیمتهای مدلهای زیر هر هفته بصورت اتوماتیک از سایت فروشنده یکبار به روز رسانی میگردند ولی جهت اطلاع دقیق از قیمت روز نیز میتوانید بر روی لینک هر کدام کلیک نمایید.

انواع کباب پز گازی

کباب پز های گازی نوع جدیدی از کباب پز ها هستند که مناسب برای کباب پز اپارتمانی می باشد ، این کباب پز ها به جای زغال از گاز طبیعی شهری استفاده میکند . و کباب پز های گازی انواع مختلفی دارند که بسته به بودجه و نیاز تان باید انتخاب کنید.
کباب پز های گازی در درجه ی اول به دو دسته ی که از سوخت گازی شهری و یا مایع قابل استفاده هستند که اما از نظر جنس نیز به چند دسته تقسیم می شوند.

پیج فروشگاه ما را دنبال کنید

1)کباب پز استیل : این کباب پز ها از جنس استیل و چدن می باشند که در دو نوع رومیزی و پایه دار هستند و جزو کباب پز گازی خوب و با کیفیت می باشد ، چدن های موجود در کباب پز تمام استیل باعث می شوند که حرارت به صورت متعادل و یک دست به کباب برسد و کباب نسوزد.

2) کباب پز نیمه استیل : کباب پز نمیه استیل از بخش های مختلفی مانند چودن ، قولاد و… هستند به عنوان مثال جداره ی داخلی ان ها از ورق جنس گالوانیزه هست که دقیقا مانند کباب پز تمام استیل دارای دو مدل رومیزی و پایه دار می باشد.

سوالات متداول

جنس بدنه کباب پز ها چیست؟

جنس بدنه از یوزتک استیل هفت دهم خش‌دار بگیر می‌باشد و جنس بدنه از آلومینیوم و داخل تفلون است

در صورتی که سرامیک های کباب پز دچارِ مشکل بشنود، چه باید کرد؟

باید متناسب با مدل و نوع دستگاه ،سرامیک همراه با چسب مخصوص تهیه کرد

قیمت معمول کباب پز چقدر است؟

کباب پز ها بسته به نوع و کارایی که دارند قیمت های متنوعی دارند. قیمت کباب پزهای خانگی معمولا از 200 هزار تومان شروع میشود و مدلهای حرفه ای تر به بالای 2 میلیون تومان می رسد.

باربیکیو آپارتمانی – کباب پز گازی از کجا بخرم – قیمت باربیکیو ذغالی و گازی – کباب پز رو گازی بدون دود – باربیکیو برقی – قیمت کباب پز – انواع کباب پز – باربیکیو آماده – بهترین کباب پز برقی – خرید باربیکیو ذغالی – باربیکیو خانگی – ابعاد منقل ذغالی

 

دکمه بازگشت به بالا