استان ها

بابت صادر نشدن ویزای ایرانی‌ها عذرخواهی می‌کنم! / اگر ۳ ستاره خود را نداشتم، عصبی و درمانده می‌شدم

هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا در واکنش به مشکلات صدور ویزای تیم ملی والیبال ایران برای سفر به این کشور، گفت: واقعا ناراحت هستم و بابت این شرایط عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا،  تیم ملی والیبال ایران امروز (جمعه) در هفتمین مسابقه خود در لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ در شهر روتردام هلند به مصاف آمریکا رفت و ۳ بر صفر مغلوب این تیم شد.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا در ارزیابی این مسابقه گفت: هر ۲ تیم والیبال با کیفیتی را به نمایش گذاشتند و مسابقه بسیار نزدیکی بود. سرویس‌های خوب کلید پیروزی آمریکا در این مسابقه بود که از آن بهره بردیم و سیستم تقسیم توپ و پاس ایران را با مشکلاتی رو به رو کردیم و این تفاوت دو تیم در این دیدار بود.

جان اسپرا به مشکلات صدور ویزا برای اعضای تیم ملی والیبال ایران برای حضور در هفته سوم لیگ ملت‌ها نیز واکنش نشان داد و گفت: واقعا نا امید و ناراحت هستم. به عنوان مربی این موضوع را که مربی می‌خواهد بهترین بازیکنان خود را در اختیار داشته باشد، درک می‌کنم.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا با بیان این‌که مطمئن نیستم که چه کسی در این خصوص تاثیرگذار است و یا کدام بازیکنان و یا اعضای کادرفنی با مشکل مواجه شدند، تصریح کرد: کاملا منطقی و قابل درک است که تیم ملی والیبال ایران می‌خواهد به طور کامل اعضای تیم خود را به همراه داشته باشد. من از این موضوع متاسف هستم. از جزئیات این مشکل بی خبر هستم. نمی‌دانم چه کسی مسئول عدم صدور ویزا است.

اسپرو در مورد ریجکت شدن محمدطاهر وادی، امین اسماعیل نژاد و آرمان صالحی افزود: به عنوان یک سرمربی وقتی ۳ ستاره تیمم ویزا دریافت نکردند، بسیار عصبی و درمانده می‌شوم. این موضوع خیلی پیچیده است و شرایط را درک می‌کنم. شما احساسات را درون زمین می‌توانستید ببینید. از بابت این عذرخواهی می‌کنم.

مردان والیبال ایران ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه روز شنبه سوم تیرماه در آخرین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف هلند میزبان این رقابت‌ها می‌روند.

دکمه بازگشت به بالا