استان ها

ایجاد چرخش‌های تحول‌آفرین در ساختار دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از کاشمر، همزمان هفته معلممراسمی با حضور اساتید و دبیران مدارس سما کاشمر در مجتمع امام صادق(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر در این مراسم با اشاره به معلم و استاد بزرگوار شهید مطهری، رویداد مهم ملی گام دوم را که دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد تاسیس خود است، دانست.

سید محمد جواد موسوی افزود: معلمان باید از ویژگی ها و اندیشه های شهید مطهری الگو بگیرند زیرا امروز نسل جوان هدف دشمنان و اشرار قرار گرفته است و معلمان باید جهاد مستمر و واقعا مستمری داشته باشند تا نزول را به صفر برسانند. و رشد.به حداکثر رساندن.

ایجاد چرخه های تحولی در ساختار دانشگاه آزاد اسلامی

وی یادآور شد: اقشار مختلف جامعه وظایف سنگینی در قبال معلمان و ارتقای جایگاه آنان دارند که باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود و نهادهایی مانند آموزش و پرورش، رسانه ها، نهادهای فرهنگی و تبلیغاتی و… جایگاه واقعی و معلم ارشد را به خود اختصاص دهند. «افراد را معرفی کنید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر از زحمات و نقش ستودنی معلمان و اساتید در دوران شیوع کرونا و برگزاری کلاس های مجازی که مانع تعطیلی آموزش و پرورش شد، تقدیر کرد و از کمک خانواده ها به ویژه دانش آموزان در این مدت تقدیر کرد. ‘والدین.

ژواد موسوی در بخشی دیگر از سخنان خود به رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت و گفت: 31 اردیبهشت ماه سال 1401 مصادف با چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی و وارد گام دوم خود شد و با این اتفاق. به مناسبت توسعه فعالیت ملی به نام گام دوم انقلاب برای نشان دادن آنچه در این 40 سال به بلوغ رسیده است که در گام دوم به ارائه برنامه های دانشگاهی، ارائه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه و تکمیل می پردازد. از نیازهای مردم، تحول. و برنامه تعالی، برنامه ریزی استان ها، تحولات و تعیین مسیر آینده دانشگاه با شعار “1000 گروه پژوهشی و زیرساختی، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق”.

وی تصریح کرد: بخشی از دانشگاه آزاد اسلامی کاشمر در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی چهار مرکز فناور و دو آخر هفته ابتدایی در حوزه صنایع خلاق با موضوع طراحی لباس و تعطیلات آخر هفته اولیه در این حوزه بود. از تکنولوژی انگور.دریافت کردند.

ایجاد چرخه های تحولی در ساختار دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر با بیان اینکه این دانشگاه مطابق گام دوم چرخه های تحولی را در ساختار خود ایجاد کرده است، تصریح کرد: افزود:

جواد موسوی یادآور شد: مجموعه پایان نامه های دانشجویان ارشد روانشناسی و علوم تربیتی در راستای حل مشکلات منطقه ای با رویکرد آسیب های اجتماعی شهرستان کاشمر و در سند آسیب های اجتماعی شهرستان کاشمر هدایت شده است.

وی خاطرنشان کرد: تغییر تحول از اقتصاد تعرفه محور به درآمدزایی از آموزش، پژوهش و نوآوری کارآمد با استفاده از امکانات آزمایشگاهی، مرکز رشد و هسته ها و واحدهای فناوری، راه اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی کشت بافت، برنامه ریزی برای احداث تاکستان و مرکز تولید. مرکز تحقیقات دام و طیور یکی از برنامه های در دست اقدام فناورانه و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر تاکید کرد: پرداختن به توسعه کیفی و برنامه ریزی برای راه اندازی دانشکده های موضوعی دانشکده دانش مجلس از برنامه های در دست اقدام این دانشگاه است.

اجرای سرود دسته جمعی توسط دانش آموزان سما در مدح استاد از دیگر برنامه های این مراسم بود و دانش آموزان با تاج های گل به مدعوین اهداء شدند.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا