ورزشی

از علیرضا بیرانوند انتظار دیگری داشتیم/دلال‌ها حرف اول را در نقل وانتقالات می‌زنند

دهنوی: از علیرضا بیرانوند انتظار دیگری داشتیم/دلال‌ها حرف اول را در نقل وانتقالات می‌زنند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: کاملا مشخص بود که علیرضا بیرانوند به استقلال نمی‌رود.

قاسم دهنوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری باراناخبر، در خصوص ماجرای علیرضا بیرانوند و سر و صدای نقل و انتقالاتی این بازیکن در هفته گذشته اظهار داشت: در سال‌های اخیر اتفاقات مشابه این ماجرا  در فصل نقل و انتقالات بسیار رخ داده است و تقریباً همه می‌دانند از این جریان سازی‌ها برای بالا بردن رقم قراردادها است و من همان زمان هم اطمینان داشتم که استقلال و بیرانوند  کاری‌شان نهایی نخواهد شد.

وی افزود: در فوتبال حرفه‌ای اصلی‌ترین وظیفه باشگاه‌ها انجام تعهدات باشگاه‌ها در قبال بازیکنان است، شرایطی این‌گونه برای هر بازیکنی ممکن است پیش بیاید. باشگاه‌ها تحت هر شرایطی باید به تعهدشان عمل کنند و عدم انجام تعهدات نشانه سوء مدیریت است. البته رقم خوردن این اتفاقات برای هواداران اصلاً خوشایند نیست و از علیرضا بیرانوند به عنوان یک بازیکن باتجربه که نقش مهمی در موفقیت‌های سال‌های اخیر فوتبال ایران  و پرسپولیس و تیم ملی داشت، انتظار می‌رفت مسیر بهتری را برای رسیدن به حق و حقوقش انتخاب می‌کرد.

این پیشکسوت پرسپولیس در خصوص  فضای بازار نقل و انتقالات در فوتبال ایران تاکید کرد: متاسفانه فضای فوتبال ایران به گونه‌ای است که در فصل نقل و انتقالات دلال‌ها نقش عجیب غریبی را ایفا می‌کنند و می‌توان گفت در اکثر باشگاه‌ها، دلال‌ها نقش آفرینی پررنگی دارند که این  مساله نمی‌تواند اتفاق خوشایندی برای فوتبال ما باشد. امیدوارم زمانی فرا برسد که نقش دلال‌ها در نقل و انتقالات و فوتبال ما به حداقل برسد و در مقابل رقم‌های عجیب غریبی که در فوتبال فوتبال ما رد و بدل می‌شود شرایط شرایطی به وجود آید که فوتبال ما را از نظر سخت‌افزاری به شرایط ایده‌آل دست پیدا کند.

دهنوی در خصوص نیازهای پرسپولیس در نقل و انتقالات گفت : به نظر من تیمی که چند سال به طور متوالی قهرمان شده است و از نظر شخصیتی و فنی و هماهنگی خوبی رسیده است، نیازی به تغییرات گسترده و زیاد ندارد و  با حداقل جابجایی‌ها آینده این تیم در فصل بعد امیدوار بود البته فراموش نکنیم در فصل  پیش‌روی پرسپولیس حضور در  لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو دارد و برای اینکه این تیم بتواند در لیگ قهرمانان در مقابل حریفانی ثروتمند و تیم‌هایی که از ستاره‌های بزرگ فوتبال  دنیا در تیم‌شان بهره می‌برند، موفق شود نیاز به  تقویت  دارد. امسال  همه از پرسپولیس  انتظار موفقیت در آسیا را دارند که تحقق این موضوع مستلزم حمایت بیشتر و همه جانبه‌تر از پرسپولیس است.

وی در خصوص احتمال حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها برای فصل پیش روی تاکید کرد اگر این اتفاق انجام شود واقعاً اتفاق خوب و مهمی برای فوتبال ما محسوب می‌شود. ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که نقش خانواده و زنان در آن نقش مهم و انکارناپذیری است. در شرایطی که زنان ما در تمامی اتفاقات و صحنه‌ها حضور دارند، عدم حضورشان در ورزشگاه‌های فوتبال کم‌لطفی بزرگی برای آنها به شمار می‌رود. من اطمینان دارم با حضور بانوان و خانواده‌ها در استادیوم‌ها ناهنجاری‌های زیادی در ورزشگاه‌ها از بین می‌رود و می‌توان به ایجاد فضای بهتری در ورزشگاه‌ها امیدوار بود. 

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش مقالات ورزشی

دارای یک علاقه‌ی عمیق به ورزش و تجربه‌ی بیش از 10 سال در صنعت رسانه‌های ورزشی. با ارائه‌ی تحلیل‌های دقیق و اخبار روزمره، هدفمندی مخاطبان را در جهت افزایش دانش و آگاهی ورزشی تقویت می‌کنم. همراه با من باشید تا به دنیای هیجان انگیز ورزشی نگاهی داشته باشیم.
دکمه بازگشت به بالا