حوادث

ارزیابی عملکرد پلیس در حوزه سرقت و موادمخدر با اجرای طرح بازرسی «حاسبین»

رئیس بازرسی کل فراجا با اعلام اجرای طرح بازرسی «حاسبین»، هدف اصلی از اجرای طرح را ارزیابی سراسری از وضعیت صحت آماری در ثبتِ وقوع و کشف جرایم و ارزیابی عملکرد قرارگاه تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر در پیشگیری از سرقت بیان کرد.

به گزارش باراناخبر، سردار مهدی معصوم بیگی با بیان اینکه پویایی سازمان عظیم انتظامی در گرو فهم درست، اشرافیت کامل و تلاش برای اجرای موفق ماموریت های پیش بینی شده توسط کارکنان است، اظهار کرد: جامعه بازرسی فعال در مجموعه فراجا با نظارت و ارزیابی نحوه اجرای فرآیند امنیت آفرینی بر پویایی فراجا در خدمات رسانی مطلوب شتاب بیشتری می بخشد.

وی نظارت هدفمند بر اجرای دقیق تدابیر و اولویت‌های فرامین سازمانی از لحظه ابلاغ تا حصول نتیجه و اثربخشی را از برنامه‌های اصلی و مستمر بازرسی کل عنوان کرد و گفت: به منظور تحقق این مهم اجرای طرح بازرسی حاسبین در سال ۱۴۰۲ را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی در تشریح جزئیات مربوط به اجرای این طرح افزود: هدف اصلی طرح بازرسی حاسبین بر ارزیابی سراسری از وضعیت صحت آماری در ثبتِ وقوع و کشف جرایم و ارزیابی عملکرد قرارگاه تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر در پیشگیری از سرقت متمرکز شده است.

سردار معصوم بیگی در پاسخ به روش و مدت زمان اجرای طرح بازرسی حاسبین گفت: این طرح با محوریت مرکز عملیات بازرسی کل فراجا و با همکاری جامعه بازرسی تا پایان سال جاری و در دو مرحله بازرسی نامحسوس و محسوس و بررسی میدانی مولفه‌های تعریف و تعیین شده برای ارزیابی انجام خواهد شد.

رئیس بازرسی کل فراجا همچنین جامعه هدف این بازرسی را واحدهای گشت فوریت‌های پلیسی۱۱۰، کلانتری‌های هدف، معاونت عملیات استان‌ها با محوریت مرفوک استان، پلیس‌های تخصصی، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌ها و شهرستان‌های هدف عنوان کرد.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار معصوم بیگی خاطرنشان کرد: در صدد هستیم با اجرای طرح بازرسی حاسبین، میزان رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس را افزایش و زمینه اجرای به موقع، صحیح و کاربردی طرح‌ها، برنامه‌های سازمانی و تدابیر ابلاغی هیئت رئیسه انتظامی کشور به احسن وجه را محقق کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا