حوادث

اجرای ۶۷ برنامه علمی برای ترافیک پایتخت

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از احصاء ۶۷ برنامه علمی و اجرایی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در حوزه ترافیک پایتخت خبر داد و اعلام کرد که اجرای این برنامه‌ها آغاز شده است.

به گزارش باراناخبر، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور در تشریح برنامه‌ها و اولویت‌هایش در ریاست پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بنده به تنهایی نمی‌توانم در پیشبرد اهداف موثر باشم و این همراهی را باید همه با هم و با تلاش همکارانم پیش ببرم و در این راه از وجود دوستان و تجربیات بازنشستگان پلیس راهور تهران بزرگ که دارای تجربیات بسیار گران بهایی هستند نیز استفاده خواهیم برد. همچنین بسیار تشکر می کنم از سردار رادان، فرمانده محترم فراجا، سردار هادیان‌فر رئیس پلیس راهور فراجا، سردار محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ و دیگر عزیزانی که پس از ۳۲ سال خدمت به بنده این اعتماد را داشتند تا مرا در جایگاه سربازی برای انجام این خدمت مقدس در ریاست پلیس راهور تهران بزرگ انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه نکته بسیار مهم و اساسی در هر سازمان نیروی انسانی آن مجموعه است، گفت: لازم است که به نیروها در سطح بسیار گسترده‌ای خدمات‌رسانی شود چرا که اگر می‌خواهیم رشد را در سازمان ببینیم، همین نیروی انسانی ما عامل اصلی ترقی و پیشرفت خواهد بود.

موسوی‌پور در تشریح برخی از اقدامات و برنامه‌هایش برای پلیس راهور تهران بزرگ اظهارکرد: معتقدم که باید بر پایه همین نیروی انسانی بهترین خدمات و خدمت‌رسانی به مردم ارائه شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به انجام ماموریت‌های سنگینی چون اربعین و بازگشایی مدارس گفت: بنده به توانمندی کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ در انجام ماموریت‌ها ایمان دارم چرا که در تمامی این مدت با تمام وجود آنان را درک کرده و شناخته‌ام. از چندی قبل کارگروهی ویژه از نخبگان حاضر در پلیس راهور تهران بزرگ تشکیل شد و ما از توان و ایده‌های آنان استفاده کردیم.

وی ادامه داد: تلاش ما این است که در موضوع رفع و کاهش ترافیک راهکارهای علمی را یافته و اجرا کنیم و در همین راستا به ۶۷ برنامه علمی و اجرایی با نگاه علمی دست پیدا کرده‌ایم. از این تعداد ۶۰ برنامه کوتاه مدت است و به دنبال این هستیم تا بتوانیم سریع آنها را اجرایی کنیم. البته هفت برنامه میان مدت و بلند مدت هم داریم است که در فرصت مناسب هر یک تشریح و اجرایی خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه ما هیچ‌وقت بدون برنامه نبودیم، گفت: پلیس راهور تهران بزرگ همیشه برای آینده خود و برای اجرای طرح‌های مختلف ترافیکی برنامه‌های ویژه‌ای داشته است، اما همانطور که گفتم قطعا بنده به تنهایی نمی‌توانم در پیشبرد اهداف موثر باشم و این همراهی را باید همه با هم و با تلاش همکارانم پیش ببرم و در این راه باید از وجود دوستان و تجربیات بازنشستگان پلیس راهور تهران بزرگ که دارای تجربیات بسیار گران بهایی هستند نیز استفاده خواهیم برد.

موسوی‌پور گفت: باید اتفاقات خوبی در همه زمینه‌ها هم در زمینه روان سازی ترافیک و اجرای طرح ها و اقدامات موثر در حوزه رضایتمندی شهروندان روی دهد و از همین لحظه به بعد که با جدیت بیشتر در همه زمینه ها دنبال خواهد شد و بنده خودم بر حسن انجام تلاش ها و اقدامات نظاره‌گر خواهم بود.

انتهای پیام

تیم تحریریه حوادث

نویسنده حوادثی هستم که تمامی طیف رویدادها را پوشش می‌دهم. از اخبار سیاسی تا رویدادهای فرهنگی و ورزشی، همه را با اهمیت برابر می‌شمارم.
دکمه بازگشت به بالا