بین المللکسب و کار برتر ایرانی

چرا می‌توانیم به ‌BlueSky برای تحصیل در دبیرستان‌های انگلیس اعتماد کنیم؟

سرمایه گذاری در مسیر آموزش هیچ ریسکی ندارد. شما هر چه قدر که برای آموزش و تحصیلات فرزندان خود هزینه کنید، برای آینده روشن و فردای موفق آنها سرمایه گذاری کرده‌اید. هر چه قدر هم زودتر در این مسیر قدم بردارید، کار راحت‌تر و آسانتر خواهد بود. به همین دلیل است که بد نیست به ادامه تحصیل فرزندان خود در انگلستان فکر کنید. سرزمینی که کیفیت آموزش و امکانات آموزشی آن در مقاطع تحصیلی مختلف ثابت شده است. به همین دلیل در این کشور، تعداد زیادی دبیرستان‌های شبانه روزی برای دانش آموزان بین المللی وجود دارد. دانش آموزانی که از سراسر دنیا راهی انگلیس می‌شوند تا رویاهای خود را در این سرزمین دنبال کنند.  شما با مراجعه به سایت blueskystudy.org می‌توانید با بهترین مدارس انگلیس و بهترین مدارس لندن آشنا شوید.

تصمیم به ادامه تحصیل فرزند در محیطی دور از خانه و فضای امن خانه تصمیم بزرگ و سختی است که با تردیدهای بسیاری از سوی والدین همراه است. نگرانی‌های بی شماری دارند که غیر منطقی و دور از باور نیست اما ادامه تحصیل در انگلیس و در یکی از بهترین مدارس انگلیس هم مزایای و ویژگی‌هایی دارد که نمی‌توان از آنها چشم پوشید و نادیده گرفت مثلا  توسعه مهارت‌های استقلال و خود ساخته شدن دانش آموزان؛ در حالی که دبیرستان‌های انگلیس به دانش آموزان  این فرصت را می‌دهند که احساس استقلال کنند اما  آنها کاملاً تنها نیستند بلکه  یک شبکه حمایتی از همسالان، معلمان و سایر کارکنان مدرسه، در کنارشان و حامی آنها هستند.

از سوی دیگر، بهترین مدارس انگلیس و بهترین مدارس لندن از فضاهای آموزشی خاصی بهره می‌برند. امکانات موجود در محل مدارس بسیار گسترده است و بسیاری از مدارس دارای سالن‌های ورزشی بزرگ، تئاترهای مدرن و کتابخانه‌های بزرگ با تمام کتاب‌هایی هستند که می‌خواهید. اینکه بتوانید از امکانات در اوقات فراغت خود بدون هیچ گونه هزینه در هر صبح و عصر لذت ببرید، یک امتیاز واقعی است.

مدارس شبانه روزی انگلیس میزبان دانش آموزانی از سراسر جهان هستند و به همین دلیل فرزند شما صاحب شبکه ارتباطی وسیعی در سراسر دنیا خواهد شد. مدارس شبانه روزی به دانش آموزان این فرصت را می دهند که با دیگران در داخل و خارج از کلاس با هم معاشرت و رفاقت کنند.  این شرایط، فرصتی را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند تا نسبت به تفاوت‌های فرهنگی آگاهی پیدا کنند و با افرادی از ملیت‌های مختلف زندگی کنند که به پرورش مهارت‌های اجتماعی و هوش هیجانی نیز کمک می‌کند. مسئولیت پذیر شدن، خودساخته شدن و… همگی تغییراتی است که در دانش آموزان بعد از پایان دوره دبیرستان در یکی از مدارس انگلیس اتفاق می‌افتد. جدا از تاثیرات روحی و فرهنگی دبیرستان‌های انگلیس، باید به اهمیت آنها در ورود به دانشگاه‌های برتر جهان اشاره کرد.

درهای بهترین دانشگاه‌های جهان، چه در انگلیس و چه در سراسر جهان بر روی دانش آموزانی که مدرک دیپلم خود را از یکی از بهترین مدارس انگلیس دریافت کرده باشند، باز می‌شود. این دانش آموزان به خصوص اگر سخت کوش باشند و جدیت خود در تحصیل را در سال‌های دبیرستان ثابت کرده باشند، می‌توانند با اعتماد به نفس برای دانشگاه محبوب خود درخواست دهند و منتظر دریافت پذیرش تحصیلی خود در رشته مورد نظر و دانشگاه دلخواه باشند؛ در حالی که دیپلم ایران از سوی بسیاری از دانشگاه‌های دنیا پذیرفته شده نیست و دریافت ویزای تحصیلی در مقطع لیسانس با سختی‌های بسیاری همراه است.

اغلب پدران و مادران تا همین جا به مفید و موثر بودن ادامه تحصیل فرزند خود در یکی از بهترین مدارس انگلیس و بهترین مدارس لندن راضی هستند اما باقی می‌ماند نگرانی‌های این مسیر. در این باره هم می‌توانید به شرکت بلو اسکای اعتماد کنید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید:

آشنایی با بلو اسکای

شرکت بلو اسکای نماینده انحصاری نماینده انحصاری شرکت Blue Sky International Group کاناداست که جهت اعزام دانشجو و دانش آموز با مراکز آموزشی سراسر جهان همکاری می‌کند. کارشناسان و مشاوران این شرکت از اولین مرحله یعنی ارائه مشاوره تا دریافت پذیرش، اخذ ویزا و حتی بورسیه در کنار شما خواهند بود.

خدمات بلو اسکای

خدمات بلو اسکای به متقاضیان مهاجرت تحصیلی به انگلیس در مقطع دبیرستان به ۲ بخش تقسیم می‌شود:

ـ قبل از ویزا

ـ بعد از ویزا

  • قبل از ویزا

خدمات قبل از ویزا با مشاوره برای انتخاب مدرسه شروع می‌شود. صدها مدرسه و دبیرستان بین المللی در کشور انگلستان وجود دارد اما نکته مهم این است که به یکی از بهترین مدارس انگلیس دست پیدا کنید و پذیرش بگیرد تا ادامه مسیر یعنی ورود به دانشگاه و دریافت پذیرش دانشجویی هم برای شما هموار باشد. مشاوران شرکت بلو اسکای با آشنایی  کاملی که با بهترین مدارس انگلیس و بهترین مدارس لندن دارند، به شما کمک می‌کنند تا بهترین مدرسه را با توجه به مجموع نیازها وخواسته‌های خود انتخاب کنید.

بعد نوبت به ارائه درخواست و دریافت پذیرش از مدرسه مورد نظر می‌رسد. کاری که به حرف ساده است اما ‍پر کردن فرم‌ها و جمع آوری مدارک هم نکات و ریزه کاری‌های خاص خودش را دارد که در تخصص کارشناسان بلو اسکای است. نکته  مهم‌تر این است  که بلو اسکای نمایندگی بسیاری از مدارس انگلیس و لندن را دارد و به این تربیت دریافت پذیرش از مسیر بلو اسکای به عنوان نماینده این مدارس بسیار آسانتر خواهد بود. پس از دریافت پذیرش، نوبت به دریافت ویزای تحصیلی می‌رسد که با استرس و نگرانی بسیار همراه است اما شرکت بلو اسکای در بسیاری موارد دریافت ویزای تحصیلی شما را تضمین می‌کند و نگرانی بابت آن نخواهید داشت.

  • بعد از ویزا

ویزا و برگه پذیرش شما از یکی از بهترین مدارس انگلیس یا بهترین مدارس لندن در دست شماست و می‌توانید با خرید یک بلیط راهی سرزمین فرداهای خود شوید اما بلو اسکای هم چنان و در ادامه مسیر همراه شماست. به خصوص برای دانش آموزانی که در مقطع دبیرستان راهی انگلیس می‌شوند. خدمات بعد از ویزای شرکت بلو اسکای عبارتند از :

ü                   هماهنگی خوابگاه و محل اقامت

ü                   ترانسفر فرودگاهی

ü                   گزارش مستمر به والدین از شرایط تحصیلی

ü                   صحبت با مرکز آموزشی برای حل مشکلات احتمالی دانش آموز

ü                   مشاوره برای انتخاب رشته دانشگاهی

ü                   کمک در اخذ پذیرش دانشگاهی و….

برتری شرکت بلو اسکای نسبت به سایر شرکت‌های مهاجرتی

همکاری با بلو اسکای برای دریافت پذیرش دانش آموزی چند ویژگی قابل توجه دارد. در درجه اول، شرکت بلو اسکای نمایندگی بسیاری از مدارس سراسر دنیا از انگلیس تا کانادا، مالزی و… را دارد. در این شرایط اخذ پذیرش بسیار راحت‌تر خواهد بود و از سوی دیگر، مسئولان مدرسه در ارتباط مستمر و همیشگی با مشاوران بلو اسکای هستند.

برتری دیگر بلو اسکای، امکان دریافت بورسیه برای شماست. بلو اسکای تضمین می‌کند با دریافت بورسیه در پرداخت هزینه‌ها به شما کمک کند. واقعیت این است که هزینه‌ تحصیل در انگلیس کم نیست و هر میزان بورسیه کمک بزرگی در این مسیر خواهد بود. تضمین دریافت بورسیه و کاهش هزینه‌ها، امتیازی است که فقط شرکت بلو اسکای در اختیار شما قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به انگلیس و تماس با کارشناسان شرکت بلو اسکای به سایت این شرکت به آدرس blueskystudy.org  مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا