اجتماعیکسب و کار برتر ایرانی

چالش تغییر لباس لیدی باگ

بررسی انیمیشن میراکلس و خلاصه داستان

معجزه آسا میراکلس بیداری قصه های لیدی باگ و گربه نوآر یک انیمیشن سه بعدی دختر جادویی و ابرقهرمانی است که توسط استودیو انیمیشن سازی زگ و متد فرانسوی ساخته شده است. اولین نمایش آن در فرانسه و بلژیک در اکتبر ۲۰۱۵ و در کره انجام شد.داستان در مورد مرینت، یک دختر دبیرستانی است که در پاریس زندگی می کند. او با استفاده از یک جفت گوشواره و جادوی همراه پری خود، تیکی، قدرت تبدیل شدن به لیدی باگ ابرقهرمان را دارد. لباس این شخصیت محبوب را در سایت میلی جون با بهترین قیمت خریداری کنید.

پسر گربه ای سیاه پوش به نام کت نوآر به ماجراجویی های او ملحق می شود که هویت مخفی او آدرین آگرست، عاشق مارینت است. او مانند لیدی باگ، قدرت خود را از همدمش پلاگ به دست می آورد. هیچ یک از هویت یکدیگر آگاه نیستند و در نتیجه برای آنها یک چالش است. لیدی باگ و گربه نوآر توسط شب پره هاوک شرور تعقیب می شوند که به دنبال جمع آوری معجزه گران برای اهداف شوم خود است. برای این منظور او شهروندان عادی پاریس را با اکومای خود فاسد می کند، و آنها را به ابرشرورها تبدیل می کند تا دستورات او را انجام دهند، و این بر عهده این دو است که قدرت خود را از افتادن به دست اشتباه نگه دارند و از پاریس در برابر نیروهای شیطانی مختلف محافظت کنند.

جزئیات بیشتر از انیمیشن میراکلس

این مجموعه انیمیشن به خاطر صحنه های مبارزه با انیمیشن خوب، شخصیت های کمدی و اکشن های دیوانه کننده اش که نسبت به بسیاری از نمایش‌های دختر جادویی بسیار فیزیکی تر است، مورد توجه قرار گرفته است. بودجه آن ۱۲ میلیون دلار است. در ایالات متحده، این انیمیشن برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ در نیکلودئون پخش شد و قسمت های جدید اکنون در نتفلیکس مشاهده می شود.

انیمیشن میراکلس بیداری Ladybug & Cat Noir Awakening یک فیلم موزیکال انیمیشن که وقایع نمایش را بازگو می کند. کوامی ها به آنها قدرت های فوق العاده خود را می دهند تا با شیطان مبارزه کنند و پاریس را امن نگه دارند. ماموریت آنها: ایمن نگه داشتن پاریس از شر پروانه شاهین، همه در حالی که هویت مخفی خود را حفظ می کنند و زندگی عادی خود را به عنوان بچه های دبیرستانی زندگی می کنند.

خلاصه ای از قسمت جدید میراکلس

یک کمدین معروف تبدیل به یک روانشناس می شود. او می‌تواند هر احساسی را به هر کسی تحمیل کند، می‌خواهد لبخند را از روی صورت همه پاک کند که از لیدی‌باگ و گربه نوآر شروع می شود.

کانال رسمی یوتیوب نیز تبلیغ رسمی خود را برای این قسمت منتشر کرد! می توانید آن را در کانال یوتیوب میراکلس مشاهده کنید. خلاصه ای از این قسمت نیز منتشر شد: اگر لیدی باگ و گربه نوآر هویت مخفی خود را کشف می کردند چه می شد؟ لیدی باگ برای مبارزه با یک شرور، ۹ ابرقهرمان را احضار می کند، در حالی که در واقع تنها چیزی که او نیاز داشت گربه نوآر و فاجعه او بود. اما او نتوانست با او تماس بگیرد، زیرا هنوز هویت او را نمی دانست.

نگهبان آسمانی معجزه به این وضعیت پی می برد و تشخیص می دهد که نمی تواند ادامه یابد. ترک معجزه گربه سیاه با یک غریبه بسیار خطرناک است. اگر لیدی باگ به عنوان نگهبان باقی بماند، باید راهی پیدا کند تا به استاد سو هان بگوید که گربه نوآر واقعاً کیست. یکی باید بلد باشه کنترل کنه با آن اولتیماتوم، لیدی باگ چه خواهد کرد؟

آیا تا به حال خواسته اید مکانی را برای مشاهده همه اخبار معجزه آسای لیدی باگ، درست زمانی که آن را دریافت می کنیم، مشاهده کنید؟ خوب، شما مکان عالی را پیدا کردید

فصل پنجم انیمیشن میراکلس

فصل پنجم انیمیشن میراکلس به کارگردانی توماس آستروک در حال حاضر در دست ساخت است و پخش آن در سال آینده آغاز خواهد شد، هرچند هنوز تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است. طبق گمانه زنی ها، ما می توانیم به زودی شاهد بازگشت لیدی باگ و گربه نوآر باشیم. توماس آستروک برخی از شخصیت ها را دوست داشتنی تر از دیگران کرد و بنابراین، مقایسه آنها را آسان تر کرد. از آنجایی که زمان زیادی تا پخش انیمیشن Miraculous Ladybug باقی نمانده است، زمان بهتری برای یک رتبه بندی خوب و قدیمی وجود ندارد.

در پایان، مرینت را دیدیم که به اشتباه سگ معجزه آسا را ​​به فلیکس، دوقلو آدرین، سپرد و معتقد بود که او آدرین است. فلیکس با سگ، که قدرت بردن هر شیئی را می دهد، یویو لیدی باگ را که شامل همه معجزه های دیگر است، بازیابی می کند. سپس، او با گابریل آگرست، قرارداد می بندد تا یویو لیدی باگ را عوض کند. در همین حال، مرینت لیدی باگ مضطرب است و توسط آدرین و بقیه پاریس آرامش می یابد. اولین اپیزود میراکلس معجزه آسا، فصل پنجم Evolution شاهد تلاش لیدی باگ برای جبران اشتباه خود و بازیابی معجزات دزدیده شده است.

بهترین شخصیت های میراکلس معجزه آسا :

نورو، کوامی انتقال: نورو که به پروانه معجزه گر متصل است و متعلق به گابریل آگرست  هاوکماث است، کوامی انتقال است که می تواند به صاحب سنجاق سینه پروانه قدرت آکومایی را بدهد، که دیگران را فاسد و به خدمتکاران شرور تبدیل می کند. اگرچه در فیلم معجزه لیدی باگ زیاد نورو نمی‌بینیم، صحنه‌های کوتاهی که جوان ترین کوامی را به نمایش می‌گذارد.

برای آشکار کردن شخصیت او به عنوان یک موجود جادویی مطیع و خوش اخلاق که به دنبال تبلیغ چیزی جز نیکی و سخاوت است، اما مجبور شده است برای کمک به گابریل آگرست از این باورها چشم پوشی کند. نورو که علیه کوامی های همکارش کار می کند، ناخواسته دیگران را وادار می کند تا دستور هاوکماث را انجام دهند و نبرد درونی که نورو متحمل می شود، حضور او را بی نهایت مهم تر از زمان محدودش در صفحه نمایش می کند.

مرینت دوپن چنگ: او همان طور که انتظار می رود، بانوی اصلی ما است. هر طرفدار میراکلس که به خود احترام می گذارد باید این آمدن را می دید. مرینت، همراه با آدرین، قهرمانان اصلی انیمیشن هستند که توماس آستروک به دنبال آن بود که آنها را بی نهایت دوست داشتنی کند. نیازی به گفتن نیست که او موفق شد. لیدی باگ به عنوان رهبر بلامنازع تیم ابرقهرمانان معجزه گر در کنار کت نوآر اساساً ستون فقرات میراکلس بیداری است.

او الهام بخش و طلسم آستروک برای سریال محبوب بود که بدون او وجود نداشت. مرینت به طور قابل توجهی منحصر به فرد است، از این رو استاد فو او را برای تبدیل شدن به نگهبان جدید معجزه انتخاب کرد. مرینت از این جهت که نسبت به پسران نوجوان دست و پا چلفتی، غافل و وسواسی است، درست مانند بسیاری از دبیرستانی ها، قابل ارتباط است. اینکه چرا لیدی باگ در رتبه های بالایی قرار می گیرد، کاملاً قابل توضیح است. او از همان ابتدا مورد علاقه طرفداران بوده و به عنوان ضربان قلب ثابتی عمل می کند که لیدی باگ معجزه آسا را زنده نگه می دارد.

نکات تکمیلی درباره انیمیشن جذاب لیدی باگ

سلام دوباره ب همه طرفداران و علاقه مندان این سریال انیمیشنی جذاب یعنی Miraculous Ladybug !!!
بازم با ی مقاله کوتاه در مورد این سریال در همراه شما هستیم .

میشه گفت از اونجایی ک زمان نسبتا کمی تا انتشار فصل ۴ مونده ( تاریخ دقیق معلوم نیست ولی انتظار میره حداقل تا اواخر دی فصل ۴ هم بیاد طبق گفته بعضی سایت ها ک خودتونم میدونین ) میخام بعضی از نظریه ها و تعوری های قبلی این فصل رو ک الان احتمالش ۱۰۰ درصد و قطعی شده هست رو بعلاوه اونایی ک احتمالش بالای ۷۰ درصد هست رو ، خلاصه و کوتاه ، رک و پوست کنده براتون عرض کنم ! لباس لیدی باگ بین مردم بسیار محبوب است.

 قطعی : کلوعی بورژووا دیگه کویین بی نیست و ی دختر برزیلی کویین بی جدید خواهد بود .
قطعی : شخصیت منفی جدیدی ، همونطور ک قبلا گفتم میاد ، یک مرد

خبر از فصل4 و قسمت ویژه ی میراکلس نیویورک

گفتیم که این فصل قراره دو یا سه قسمت ویژه داشته باشه. اما قسمت ویژه ی دیگه ای هم داریم به نام Miraculous New york که در این قسمت مامان کلوعی  که طراح مد هستش قراره مرینت رو دعوت کنه تا باهم به نیویورک برن. هر چی باشه خانواده ی  آگرست تو کار مد هستن و آدرین هم مدله پس اون ها هم به نیویورک خواهند رفت.

در این قسمت شاید مرینت بدونه که آدرین هم با اون ها میاد، اما به احتمال زیاد مرینت نمیدونه که آدرین هم قراره با اون ها به آمریکا بیاد. پس احتمالا اون ها قراره به صورت تصادفی همدیگه رو ببینند. آدری (مامان کلوعی) مرینت رو بیشتر برای طراحی دعوت کرده تا بیاد و مرینت هم باید دو لباس با رنگ لباس های لیدی باگ و کت نوار طراحی کنه. مرینت یه پیراهن خاص قرمز با خال های مشکی که کمی شبیه به لباس های دختر کفشدوزکی هست و یه لباس دیگه که شبیه کت و  شلوار هستش رو با تم گربه سیاه طراحی میکنه. مرینت و آدرین این لباس ها رو میپوشن و قراره تو یه مجلس روی صحنه ی لیدی نویر دنس جلوی کلی آدم باهم برقصند.

معجزه‌آسا: افسانه دختر کفشدوزکی و گربه سیاه

معجزه آسا: افسانه‌های دختر کفشدوزکی و گربه سیاه (به انگلیسی: Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir) (که در ایران با نام ماجراجویی در پاریس شناخته می شود) یک مجموعه انیمیشنی ابرقهرمانی است که با مشارکت چند کشور در فرانسه ساخته شده‌.

این مجموعه دربارهٔ دو نوجوان پاریسی با نام‌های مرینت دوپن چنگ و آدرین آگرست است که برای محافظت از شهر پاریس در برابر آکوماها (شاپرک هایی که توسط هاکماث شرور شده‌اند و مردم را شرور می کنند) به ترتیب به ابرقهرمانان لیدی باگ و کت نوار تبدیل می‌شوند. این مجموعه به‌طور مشترک توسط استودیوهای زگ تون، متود انیمیشن، توئی انیمیشن، اس ای ام جی انیمیشن،دی ای آگوستینی، اس کی برودبند، تی‌اف۱، گلوب، ای بی اس، ای بی اینترنشنال و کمپانی دیزنی فرانسه ساخته شده.

دانستنی میراکلس + یکسری نکات اولیه درباره ی زبان فرانسوی

*ایا می دانستید ادرین از مرینت یک سال و از کلوئی یک سال و نیم بزرگتر است

*ایا می دانستید دوام و پایدار شرکت زگ هیروز به انیمیشن میراکس وابسته است

+ایا می دانستید انیمیشن میراکلس در اروپا رتبه ی سومین انیمشن محبوب را دارد {باب اسفنجی اوله}و در امریکا رتبه ی ششمین انیمیشن محبوب{بازم باب اسفنجی اوله}

*ایا می دانستید کلمه ی miraculous در فرانسوی اینگونه نوشته می شود : miraculeux و هر دو به معنی معجزه اسا می باشد{بچه ها من بخاطر میراکلس دارم فرانسوی یاد می گیرم البته الان چون چند هفته دیگه تیزهوشانه ول کردم اما بعد تیزهوشان می خوام ادامه بدم}

* ایا می دانستید نام های لیدی باگ و کت نوار  از اولین به زبان انگلیسی انتخاب شده و کلمه ی کفشدوزک به فرانسوی درواقع     une bete a bon dieu{روی حرف e در کلمه ی دوم اعراب اکسان سیغکنفلکس و روی حرف a اکسان گرو قرار میگیرد که به دلیل انگلیسی بودن صفحه کلید نتونستم تایپشون کنم}است و کلمه ی گربه در فرانسوی با حالت مذکرle chat  و در حالت مونث cha tte نوشته میشه

اما بخاطر اینکه زبان بین المللی انگلیسی بوده و تلفظ کلمات به صورت انگلیسی راحت تر بودت نام ها انگلیسی انتخاب شده اما اگر شما این انیمیشن رو با دوبله ی فرانسوی تماشا کنید لیدی باگ با نام لیدی باگ و کت نوار با نام چت نوار شناخته میشه

*ایا می دانستید حرف r {ر} در فرانسوی {ق} تلفظ میشه و در دوبله ی انگلیسی نام مرینت مقینت و نام ادرین ادقین اما حرف “ق “در نام ادرین خیلی نا محسوس تلفظ میشه و شاید فکر کنید “ر” خونده میشه

زبان فرانسوی جز سخت ترین زبان های دنیاست {البته عربی سخت تره} اما شباهت زیادی به زبان انگلیسی داره اگر شما به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید یاد گیری زبان فرانسوی کار اسونیه

اما در فرانسوی طرز تلفظ یکسری حروف با فارسی متفاوته مثلا” t” گاهی” d “خونده میشه و …

زبان فرانسه شامل 26 حرف و جمعا 5 نوع اعراب هست که بر روی حروف E.C.A.I.O.U  قرار میگیرد

اینها یکسری اطلاعات کلی بود که اگه می خواید فرانسوی یاد بگیرید یا به این زبان علاقه دارید باید بمونید

البته نکات ریز و درشت زیادی در مورد این زبان وجود داره که توضیحش سخته مثلا هر کدول از اعراب قانون مختص خودش رو داره یا یکسری حروف طرز تلفظ متفاوتی با حروف انگلیسی داره یا مثلا یکسری اشکال با ظواهر متفاوت با دیگر حروف صداهای مختفی دارند یا مثلا هر حرف در این زبان در موقعیت های مختلف تلفظ متفاوتی دارد یا…

در کل زبان فرانسوی زبان سخت و دشواریه اما اگه به این زبان علاقه دارید مطمئن باشید موفق میشید.

دکمه بازگشت به بالا