اجتماعی

یک مامور دیگر فراجا در یاسوج به شهادت رسید

باراناخبر/کهگیلویه و بویراحمد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مامور انتظامی استان هنگام انجام وظیفه در ایست و بازرسی در جاده «یاسوج – اصفهان» توسط یک خودروی شوتی زیرگرفته شد و به شهادت رسید.

سید جواد هاشمی‌آنلاین در گفت و گو با خبرنگار باراناخبر گفت: سروان شهید « سینا آراسته» توسط خودروی شوتی زیر گرفته شده بود و به بیمارستان انتقال یافت.

وی افزود: این نیروی پلیس به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان خود را از دست داد و به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بر اساس آخرین اطلاعات این حادثه ساعت حدود ۱۷ عصر روز چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ رخ داد.

هاشمی‌آنلاین بیان کرد: راننده این خودرو متواری شده بود که دستگیر شد.

سردار کیقباد مصطفایی، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در گفت و گو با خبرنگار باراناخبر گفت: در پی شهادت مامور انتظامی پاسگاه میمند شهرستان دنا در کمتر از یک ساعت با اجرای طرح مهار، خودروی عامل شهادت که متواری شده بود، متوقف و راننده جانی دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی دلالت داده شد. 

گفتنی است که  ۲۹ تیرماه امسال نیز دو نیروی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد حین انجام وظیفه و برقراری آرامش و امنیت، در جریان درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در جاده «یاسوج – اصفهان» به شهادت رسیدند.

انتهای پیام

گروه تحریریه علوم اجتماعی

تحلیل‌گر مسائل اجتماعی با نگاهی منصفانه به تفاوت‌های اجتماعی و تبعیضات نژادی.
دکمه بازگشت به بالا